Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kilka zdań, kilka zdjęć.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 04.10.2008 12:34

Janusz Bajcer napisał(a):Kilka zdań, kilka zdjęć .... trochę muzyki :wink:


No zdecydowanie brakowało muzy w mojej relacji, Janusz, specjalne podziękowania :D :!:

pozdr
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 04.10.2008 12:42

maslinka napisał(a):Ja mam jeszcze inne ujęcie, z widokiem na Biokovo

ines napisał(a):heheh to my mamy taką :)

A ja też mam ale nie pokażę :P

_Ewa_ napisał(a):A z tej strony ktoś ma..? :wink: :P

Brawa dla tej Pani! :D

janusz.w. napisał(a):Patrzyłem w stronę Biokova, strasznie męczył mnie wjazd na Sv. Jure, jeszcze tam nie byłem, ale Asia była zdecydowanie na nie! No nic wjadę następnym razem!
(...)
Miałem jeszcze ochotę przejechać słynny tunel. Ale Asia nie miała ochoty :wink:

Janusz, co my mamy z tymi naszymi lepszymi połówkami :wink: :lol:
Za tunelem pierwszy raz byliśmy w czasach przedforumowych i tak nam się spodobało że potem jeszcze 2 razy tam na dłużej pojechaliśmy.
Ale na Jura musiałem sam wjeżdżać bo moja też się nigdy nie dała namówić...

Bardzo się cieszę że jeszcze się Wam udało razem wyskoczyć. Jak zwykle fajnie Cię poczytać :D
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 04.10.2008 13:02

Kamil, ja widzę, że Ty doskonale wiesz o co chodzi... :lol:
Asia zdecydowanie nie jest "górska" :? No i cóż muszę to uszanować, tak jak i Ona toleruje mojgo górskiego świra :lol: Na Jura też pewnie sam pojadę... chyba, że za rok zabierzemy znajomych.

Dzięki i pozdr!
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 04.10.2008 13:56

janusz.w. napisał(a):Basiulinek (o, Opole!), maslinka,
Witam kolejnych czytaczy :!:
Fajnie :wink:, że jesteście :D

pozdr


Januszu-Opole to juz niestety przeszlosc. Piekne lata beztroskiej mlodosci :D Jednak wracam tam czesto i wiem,ze tam mam moje korzenie.A terazniejszosc to -niestety?-Augsburg.Takie zycie... :(
Pisz dalej,pilnie sledze i czytam calej rodzince :lol:
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 04.10.2008 15:02

U nas zdecydowanie odwrotnie, to mnie zawsze nosi, przed wyjazdem wymarzyłam sobie wjazd na sv. Jure ( oczywiście ze sobą na siedzeniu pasażera ;), i też usłyszałam, że nie tym razem, ale przynajmniej mąż obiecał, że następnym :)

Pisz dalej, wszyscy czekamy ;)
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 04.10.2008 15:15

Cały tydzień chodzę koło Twojej relacji Janusz, żeby na spokojnie poczytać i pooglądać. I dziś się udało :D
Co do leniuchowania - nooooo każdemu górołazowi się tego kiedyś zachciewa - powygrzewać kości i dać odpoczać kręgosłupkowi :D :D :D

Bardzo miło się z Wami tam posmykać w październikowe deszczowe popołudnie! :D
Marcin29
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin29 » 04.10.2008 15:45

zawodowiec napisał(a):
maslinka napisał(a):Ja mam jeszcze inne ujęcie, z widokiem na Biokovo

ines napisał(a):heheh to my mamy taką :)

A ja też mam ale nie pokażę :P

_Ewa_ napisał(a):A z tej strony ktoś ma..? :wink: :P

Brawa dla tej Pani! :D

janusz.w. napisał(a):Patrzyłem w stronę Biokova, strasznie męczył mnie wjazd na Sv. Jure, jeszcze tam nie byłem, ale Asia była zdecydowanie na nie! No nic wjadę następnym razem!
(...)
Miałem jeszcze ochotę przejechać słynny tunel. Ale Asia nie miała ochoty :wink:

Janusz, co my mamy z tymi naszymi lepszymi połówkami :wink: :lol:
Za tunelem pierwszy raz byliśmy w czasach przedforumowych i tak nam się spodobało że potem jeszcze 2 razy tam na dłużej pojechaliśmy.
Ale na Jura musiałem sam wjeżdżać bo moja też się nigdy nie dała namówić...

Bardzo się cieszę że jeszcze się Wam udało razem wyskoczyć. Jak zwykle fajnie Cię poczytać :D


Na Jure to ja z kolei mam jakąś psychozę.3 raz nie mogę się przełamać...i nie wjeżdżam...może za rok... 8O
ta góra mnie przeraża...
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 04.10.2008 16:43

Marcin29 napisał(a):Na Jure to ja z kolei mam jakąś psychozę.3 raz nie mogę się przełamać...i nie wjeżdżam...może za rok... 8O
ta góra mnie przeraża...

Dobrze, że czujesz respekt, ale bez przesady ludzie tam wjeżdżają i zjeżdżają ;)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14806
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.10.2008 17:32

Leszek Skupin napisał(a):
Marcin29 napisał(a):Na Jure to ja z kolei mam jakąś psychozę.3 raz nie mogę się przełamać...i nie wjeżdżam...może za rok... 8O
ta góra mnie przeraża...

Dobrze, że czujesz respekt, ale bez przesady ludzie tam wjeżdżają i zjeżdżają ;)


Wjeżdżają, zjeżdżają i żyją :D My wjechaliśmy dwa razy i powiem szczerze, że za drugim razem już nie czułam takich emocji, "oswoiłam" Sv Jure. Jest to bezpieczna sprawa, jeśli tylko się uważa.
Mi się teraz marzy przejazd "starą drogą" na Hvarze. To podobno są emocje nieporównywalnie większe niż wjazd na Svatego Jure :twisted:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 04.10.2008 17:44

Coś ty :?: 8O Stara droga miałaby dostarczyć więcej emocji niż wjazd na Sv. Jure :?: 8O Błeeee to ja nie mam po co jechać na Sv. Jure ;)

Jechałem starą drogą przez Hvar, jest fantastycznie widokowa i dość ciasna momentami trzeba się zatrzymać jak z naprzeciwka jedzie camper, ale aż taka straszna nie jest - opis w mojej relacji ;)

Pozdrav :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14806
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.10.2008 18:01

hehe, no ja z kolei mam nadzieję, że dostarcza więcej adrenaliny niż Sv Jure. Za pierwszym razem, owszem, wjazd na Jurego, jak najbardziej emocjonujący. Może po prostu nie trzeba tego robić drugi raz... :D
A "stara droga" na Hvarze, to po prostu mus w przyszłym roku, bo i tak chcemy powtórzyć Hvar, do którego mam chyba największy sentyment w Cro... 8) A mój mąż po relacjach Cromaniaków (czyta mi przez ramię:smo:), bardzo się na to napalił :!: Ale, Leszku, pisząc "stara droga" nie masz na myśli odcinka z Sucuraju do Jelsy? Bo już mam zamęt w głowie, która to ta "stara droga", ale wydawało mi się, że to odcinek ze Starego Gradu do miasta Hvar, prowadzący "górą' przez jakieś wioski.
Na forum o tej drodze znalazłam np. to:
forum/viewtopic.php?t=12160&postdays=0&postorder=asc&highlight=stara%20droga&start=15
Z Sucuraja do Jelsy jechaliśmy i faktycznie nie było wcale aż tak przerażająco, podobnie jak w tunelu Pitve - fajnie, ale nie mdlałam ze strachu :D, a jestem amatorką mocnych wrażeń :twisted: Pozdrav :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14806
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.10.2008 18:54

Ja też niecierpliwie czekam na dalszy ciąg relacji Janusza, a w tym czasie odpisuję na post Leszka. Nie rozumiem co w tym złego, Ewo :?: Poza tym nie wiem, gdzie mnie "przekierowałaś", bo jak piszesz, otworzyłaś nowy wątek, tylko gdzie? Żartujesz sobie chyba z tym pisaniem od zera. Poza tym wydaje mi się, że to, co zrobiłaś, należy do "kompetencji" moderatora. Pozdrav :papa:
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 04.10.2008 19:08

Bardzo fajnie się czyta, Korsykę też czytałem. Z niecierpliwością czekam na c.d.
Pozdrawiam
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 04.10.2008 19:15

janusz.w. napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Kilka zdań, kilka zdjęć .... trochę muzyki :wink:


No zdecydowanie brakowało muzy w mojej relacji, Janusz, specjalne podziękowania :D :!:

pozdr


to może i ja coś dorzucę ;) dla klimatu:)) , chyba nie będziesz miał mi za złe Janusz :)




















Pozdrav Adas :))

Piosenki oczywiście Dalmatinske , pod relacje;)))
Ostatnio edytowano 04.10.2008 19:52 przez Adam.B, łącznie edytowano 3 razy
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 04.10.2008 20:31

Ewa, coś nie tak wyszło z tym przekierowaniem. Klikam, i zamiast Twojego super wątku o sv. Jure otwiera się "odpowiedz". Stąd pewnie to nieporozumienie. :)

Janusz, Ty nawet leniuchujesz ciekawie, i to w jakim towarzystwie. :!: I kto tu mówi, że muzy Ci brakowało. :lol:
Piszesz jak zwykle fajnie! :D

Pozdrav
Jola
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Kilka zdań, kilka zdjęć. - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone