Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi tekstylno - naturystyczne FKK

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Kempingi tekstylno - naturystyczne FKK

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.06.2009 13:29

Witam

Nigdy na takowym nie bylismy i w planie nie mielismy ale ...

Bedziemy w tym roku jechali najprawdopodobniej ze znajomymi, ktorzy sa juz sprawdzeni pod wzgledem naturystycznym lecz maja niewielkie doswiadczenie w obcowaniu z natura 24h/dobe. Maja rowniez kilkuletniego synka, ktory w zeszlym roku poszedl do szkoly i naturyzmu nigdy nie zakosztowal. Obawiajac sie terapii szokowej chcemy delikatnie poprobowac zintegrowac mlodzienca z natura i naszym zdaniem taki camp bedzie dobrym rozwiazaniem. Moze wczesniej uda nam sie zalapac wspolnie jakis weekend np w Piaskach przy zejsciu nr 10 ale z nasza pogoda i terminami to nic pewnego ...

Ktos byl na takim obiekcie?

Czy jest sztywny podzial? Jakis plot? jak wyglada podzial plazy? Prosze o wiecej info ...

No i co jest godnego polecenia na Istrii?

Plan mamy takkowy:
Plitvickie 1-2 dni
Krk Baska Bunculuka lub inny 2-3 dni
Istria Ulika (lub Valalta czy Koversada) 5 dni

Prosze o campy po trasie naszej wycieczki

Moze 1-2 dni wyskok do Wenecji
ooloo
zbanowany
Posty: 143
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ooloo » 06.06.2009 15:56

piotrulex,
no po kim jak po kim, ale po Tobie bym się tego nie spodziewał!!! Wątpisz???? Człowieku, nawet się nie zastanawiaj nad plażą tekstylno-naturystyczną! Z Twoim doświadczeniem i Twoimi poglądami nagle chcesz opalać się z tekstylnymi? Polecam kemping Istra w Funtanie, super położenie, miejsca żwirkowe dla dzieci, koszt ok. 100 PLN dziennie za super działkę ok.100m2 z wodą i prądem oraz dostępem do lodówki. Nie będziesz żałował! A Twój syn, gdyby bardzo protestował ( bo wchodzi w wiek wstydliwości) - może chodzić w majtkach.

Pozdrawiam,
ooloo :lol: :lol:
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 06.06.2009 19:17

ooloo napisał(a): A Twój syn, gdyby bardzo protestował ( bo wchodzi w wiek wstydliwości) - może chodzić w majtkach.

ooloo :lol: :lol:


Przecież nie o swojego syna się martwi.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.06.2009 21:22

A chodżcie jak chcecie z, bez majtek z grubą , chudą babą. Róbta co chceta, tylko żeby to było apetyczne i z daleka od tekstylnych. Nie kazdy chce ogladać obwisłe cielska chodzace z fajfusami i ogromnymi biustami, tudzież napakowanymi farmakologicznie mięśniami. Co wolno ślicznej modelce, czy ładnej i zgrabnej dziewczynie to napewno nie Wam pseudomodnisie w damskich majtkach. Wezcie się lepiej do pozytecznej roboty w domu, a nie dywagujcie czy dziecko ma chodzić w majtkach czy bez. Od dzieci z daleka obywatele. dziećmi to niech zajmuje się ich matka, a nie wy oldboye z Koziej Wólki koło Otwocka. :D
Ostatnio edytowano 07.06.2009 21:25 przez darek1, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2009 21:24

darek1 napisał(a):A chodżcie jak chcecie z, bez majtek z grubą , chudą babą. Róbta co chceta, tylko żeby to było apetyczne i z daleka od tekstylnych. nie kazdy chce ogladać obwisłe cielska chodzace z fajfusami. Co uchodzi ładnej modelce to napewno nie Wam pseudomodnisie w damskich majtkach. Wezcie się lepiej do pozytecznej roboty w domu, a nie dywagujcie czy dziecko ma chodzić w majtkach czy bez. Od dzieci z daleka obywatele. dziećmi to niech zajmuje się ich matka, a nie wy oldboye z Koziej Wólki koło Otwocka. :D


Tatuś toć to samiuśka prawda.
ooloo
zbanowany
Posty: 143
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ooloo » 07.06.2009 21:38

waldis napisał(a):
ooloo napisał(a): A Twój syn, gdyby bardzo protestował ( bo wchodzi w wiek wstydliwości) - może chodzić w majtkach.

ooloo :lol: :lol:


Przecież nie o swojego syna się martwi.


Jego, czy nie jego, co za różnica? Każdy powinien chodzić po plaży jak mu pasuje. W majtkach albo bez majtek.

ooloo :lol: :lol:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 07.06.2009 21:40

Dareczku, pięknisiu, dziś wcześniej komuś napisałem... :lol:
zawodowiec napisał(a):Ale właśnie o to chodzi że naturyzm jest dla każdego niezależnie czy się ma figurę Afrodyty albo Apolla, czy też się ma to i owo obwisłe, tego za dużo czy tamtego za mało :D



piotrulex napisał(a):Ktos byl na takim obiekcie?

Czy jest sztywny podzial? Jakis plot? jak wyglada podzial plazy? Prosze o wiecej info ...

Piotrulex, nie jestem formalnym naturystą ale Ci odpowiem bo dziś mam dzień golca na forum :lol:
To był jedyny raz kiedy byliśmy na naturystycznym kampie, trafiliśmy tam nie wiedząc o tym :) Kamp Ada Bojana na samym końcu Czarnogóry pod albańską granicą. Na kampie zarówno golcy jak i tekstylni, zero płotów ani podziałów, prysznic zbiorowy i koedukacyjny (inna sprawa że jego czystość pozostawiała trochę do życzenia). Na plaży większość w strojach organizacyjnych chociaż z tego co pamiętam chyba nie wszyscy, też żadnych podziałów. Na kampie chodziliśmy w tekstylu, na plaży na ogół nie, ale to był nasz wybór i żadnych nacisków ze strony innych nie odczuwaliśmy.
ooloo
zbanowany
Posty: 143
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ooloo » 07.06.2009 21:42

darek1 napisał(a):...Róbta co chceta, tylko żeby to było apetyczne i z daleka od tekstylnych. Nie kazdy chce ogladać obwisłe cielska chodzace z fajfusami i ogromnymi biustami...


Niestety, czasem trudno się opędzić od tych tekstylnych, zwłaszcza w Polsce. Dlatego tak trudno opalać się z daleka od nich.

ooloo :lol: :lol:
tgniw
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tgniw » 07.06.2009 21:49

Drogi darku1 i zebiku!

Jak pisalem w innym watku:

Naturyzm uprawia sie w miejscach wydzielonych lub ustronnych.
Poza tym tendencja jest dokladnie odwrotna niz piszecie. To tekstylni zawlaszczaja plaze naturystyczne, a nie naturysci - tekstylne.

W watku na ktorym powoluje sie wyzej podalem przyklad plazy w miejscowosci Seget kolo Trogiru na wysokosci Hotelu Medena.

Jest tam plaza oznaczona jako naturystyczna (FKK). 90% tej plazy pomimo wyraznego jej oznaczenia zostalo zawlaszczone przez tekstylnych, a naturystow zepcheto na najmniej przyjazny odcinek plazy.

O komentarzach w jezyku polskim padajacych pod adresem naturystow nie wspomne. Napomne tylko, ze nie byl to jezyk akademicki.
Podobnie jest w Polsce.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.06.2009 08:32

Witam i dziekuje za wpisy w temacie. Osoby niezwiazane z naturyzmem lubiace tylko sobie poczytac :wink: prosze o nietrollowanie. Tak jak ja z golym tylkiem nie wchodze na tekstylne plaze tak Wy nie wchodzcie ze swoimi "brudnymi" i nietolerancyjnymi umyslami w NASZE tematy. Skoro nie mozecie pomoc to nie przeszkadzajcie

Jeszcze raz dziekuje za wpisy i pewnie tak bedzie, ze od razu wyladujemy na jakims 100% FKK aby nie bylo tam jakis prostaczkow ktorzy nie bedac naturystami przyjada aby sobie popatrzec ...
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.06.2009 15:15

piotrulex napisał(a):Witam i dziekuje za wpisy w temacie. Osoby niezwiazane z naturyzmem lubiace tylko sobie poczytac :wink: prosze o nietrollowanie. Tak jak ja z golym tylkiem nie wchodze na tekstylne plaze tak Wy nie wchodzcie ze swoimi "brudnymi" i nietolerancyjnymi umyslami w NASZE tematy. Skoro nie mozecie pomoc to nie przeszkadzajcie

Jeszcze raz dziekuje za wpisy i pewnie tak bedzie, ze od razu wyladujemy na jakims 100% FKK aby nie bylo tam jakis prostaczkow ktorzy nie bedac naturystami przyjada aby sobie popatrzec ...


Naturyzm to przesłanka do anormalnych, wyzwolonych, niepożadanych społecznie i etycznie nagannych zachowań. Zaczyna się od golizny kończy się na czynach powszechnie niakceptowalnych wręcz zabronionych prawem kolego Piotrulex. Plaża ma być miejscem jak szkoła edukacji dzieci, młodzieży w zakresie moralnych zachowań, a nie wynaturzeń patologicznych kolego Piotrulex. Czyż nie mówię prawdę koleżanki i koledzy. Kto popiera moje poglądy niech mnie poprze. Pozdrawiam kolegę Piotrulexa oziemble :evil:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.06.2009 15:35

darek1 napisał(a):
Naturyzm to przesłanka do anormalnych, wyzwolonych, niepożadanych społecznie i etycznie nagannych zachowań. Zaczyna się od golizny kończy się na czynach powszechnie niakceptowalnych wręcz zabronionych prawem kolego Piotrulex. Plaża ma być miejscem jak szkoła edukacji dzieci, młodzieży w zakresie moralnych zachowań, a nie wynaturzeń patologicznych kolego Piotrulex. Czyż nie mówię prawdę koleżanki i koledzy. Kto popiera moje poglądy niech mnie poprze. Pozdrawiam kolegę Piotrulexa oziemble :evil:


pozwole sobie nie zadawac wiele trudu aby zrozumiec to co napisales :?

nie stace nawet kilku sekund aby pokazac jakie BYKI sie tu znalazly :wink:

ile Ty masz lat?

dlaczego zajmujesz stanowisko w sprawach o ktorych nie masz nawet tak bladego pojecia jak Twoj tylek?

ciezko sie z Toba rozmawia i nie mam pojecia jaki jest Twoj cel

skoro masz takie negatywne zdanie na tematy naturystyczne to po czorta tu zagladasz?

pozostalo wiec tylko ignorowac i wspolczuc
tgniw
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tgniw » 09.06.2009 15:54

darek1 napisał(a):
piotrulex napisał(a):Witam i dziekuje za wpisy w temacie. Osoby niezwiazane z naturyzmem lubiace tylko sobie poczytac :wink: prosze o nietrollowanie. Tak jak ja z golym tylkiem nie wchodze na tekstylne plaze tak Wy nie wchodzcie ze swoimi "brudnymi" i nietolerancyjnymi umyslami w NASZE tematy. Skoro nie mozecie pomoc to nie przeszkadzajcie

Jeszcze raz dziekuje za wpisy i pewnie tak bedzie, ze od razu wyladujemy na jakims 100% FKK aby nie bylo tam jakis prostaczkow ktorzy nie bedac naturystami przyjada aby sobie popatrzec ...


Naturyzm to przesłanka do anormalnych, wyzwolonych, niepożadanych społecznie i etycznie nagannych zachowań. Zaczyna się od golizny kończy się na czynach powszechnie niakceptowalnych wręcz zabronionych prawem kolego Piotrulex. Plaża ma być miejscem jak szkoła edukacji dzieci, młodzieży w zakresie moralnych zachowań, a nie wynaturzeń patologicznych kolego Piotrulex. Czyż nie mówię prawdę koleżanki i koledzy. Kto popiera moje poglądy niech mnie poprze. Pozdrawiam kolegę Piotrulexa oziemble :evil:


Gdyby postawiono Ciebie za te slowa przed sadem, to czy umialbys udowodnic swoja teze? Obawiam sie, ze trudno by ci bylo, poniewaz kloci sie ona z FAKTAMI. To, ze w twojej glowie powstaja jakies chore mysli to jeszcze nie znaczy, ze one odpowiadaja FAKTOM.

W innym watku odpisalem m.in. Tobie, ze za jakiekolwiek zachowania seksualne mozna zostac wydalonym z osrodka dla naturystow bez prawa powrotu. To chyba swiadczy o tym, ze osrodki dbaja o wysoki standard swoich uslug, niezwlocznie eliminujac wszystkich dewiantow, ktorym naturyzm pomylil sie z orgia pod golym niebem... .

Tak wiec nie opowiadaj niestworzonych historii. To, ze tobie fantazja cos podpowiada, to nie znaczy, ze tak jest z rzeczywistoscia. Zaloze sie, ze jak myslisz o naturystach to natychmiast ciasno robi ci sie w rozporku. Sek w tym, ze prawdziwych naturystow nagosc nie podnieca. Dzieki nagosci wypoczywa cialo, jezeli wypoczywa cialo, to wypoczywa umysl, a jezeli cialo i umysl wypoczywaja jednoczesnie, to dopiero wtedy mozna mowic o pelnym wypoczynku.

Zgodnie z jedna z zasad naturyzmu, nagosc sluzy pelnemu odprezeniu fizycznemu i psychicznemu, a nie zaspokajaniu swoich potrzeb seksualnych, jakiekolwiek one by nie byly. I wlasnie dlatego erekcja na plazy naturystow jest ogromnym nietaktem, poniewaz swiadczy ona nie tylko o napieciu seksualnym, ale tez o potrzebie jego rozladowania. Natomiast, rozladowanie napiecia seksualnego jest juz czynnoscia seksualna.

Teoretycznie mozna przyznac, ze naturyzm jest przykrywka do zachowan seksualnych, ale to juz nie jest naturyzm! To jest podstepne posluzenie sie naturyzmem w calu dopuszczenia sie sprzecznych z zasadami naturyzmu zachowan seksualnych. I wlasnie tacy osobnicy sa szybko identyfikowani i niezwlocznie usuwani z osrodkow dla naturystow. Bez prawa powrotu!


Jezeli naturysci Ciebie gorsza, to zostaw ich w spokoju. Nie wchodz na ich plaze i do ich osrodkow. Niech oni zyja sobie swoim zyciem, a ty swoim.
Zasada pluralizmu spolecznego jest to, ze w panstwie demokratycznym funkcjonuja rozne grupy o roznych potrzebach. Tak wiec dopoki Polska jest krajem demokratycznym, to naturysci w nim sa i beda niezaleznie od tego czy w sposob sformalizowany czy tez nie. Niezaleznie czy tobie i innym sie to podoba czy tez nie oraz niezaleznie co o tym myslisz.

Pozdrawiam
Tomek
Administrator serwisow
www.naturyzm.org.pl
www.naturyzm.com.pl
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.06.2009 17:32

Oto tekst z Twojej strony z księgi gości
Ksywka :
Stas

Treść : Witam wszystkich.Byłem w niedzielę pierwszy raz na Stargańcu ,niedaleko Katowic ,i nigdy więcej już tam nie pojadę.Szczerze powiem ,zatkało mnie,jak zobaczyłem plaże dla naturystów.Uważam,że ten skrawek brzegu ,na którym zobaczyłem samych starszych facetow ,było odrażające.Tak że nie polecam nikomu.
Pozdrawiam.
Data : 30 Lipiec 2008, Środa 21:14

No i co kolego??? nie patologia :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.06.2009 18:55

darek1 napisał(a):Oto tekst z Twojej strony z księgi gości
Ksywka :
Stas

Treść : Witam wszystkich.Byłem w niedzielę pierwszy raz na Stargańcu ,niedaleko Katowic ,i nigdy więcej już tam nie pojadę.Szczerze powiem ,zatkało mnie,jak zobaczyłem plaże dla naturystów.Uważam,że ten skrawek brzegu ,na którym zobaczyłem samych starszych facetow ,było odrażające.Tak że nie polecam nikomu.
Pozdrawiam.
Data : 30 Lipiec 2008, Środa 21:14

No i co kolego??? nie patologia :D


Tomka raczej wiele nie zatka :wink:

Poczytaj sobie ogloszenia czy skomentowania np. na gazecie.pl czy innych serwisach. Wulgaryzmy, sprzeczne opinie itd

Do serwisow ktore podaje Tomek dodalbym zdecydowanie www.naturyzm.info.pl Tam duzo sie dzieje i ludzie czesto waza slowa

Bylem kiedys na plazy naturystycznej w Warszawie na tzw. Wale Miedzeszynskim. To co widzialem w otoaczajacym plaze lasku trudno raczej nazwac naturyzmem. Powiem szczerze, ze choc postury jestem slusznej i tezyzne fizyczna jakas tam mam naprawde czulem sie zagrozony :cry: . Wiekszosc ludzi jednak takich doznan nie miala i szczerze poleca plaze na Wale.

Sluszna jest opinia ze gdzie 2 Polakow tam 3 opinie ale zeby o czyms moc swobodnie rozmawiac trzeba sie niestety troche znac ...

Bez kitu nie wydaje mi sie aby z Toba bylo warto rozmawiac bo i tak nikt nikogo do niczego nie przekona i nie taka zreszta jest moja intencja

Ty wiesz swoje i nic wiecej nie dociera wiec po co?

Zreszta kolego Darku, jestes moim zdaniem w opozycji

Nie w opozycji do naturyzmu

lecz

w opozycji do tolerancji i zmieniajacego sie SWIATA :wink:
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi tekstylno - naturystyczne FKK
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone