Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi tekstylno - naturystyczne FKK

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szarlotka
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szarlotka » 16.05.2010 21:50

Podtrzymuje pytanie na tema kampingi Polari na Istrii . Interesuje mnie dostęp do części FKK
iro
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) iro » 16.05.2010 22:31

Nie ma żadnego problemu. Kamping posiada wyznaczoną część FKK oraz tekstylną. Z której części zechcesz skorzystać to już tylko Twój wybór.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 17.05.2010 08:48

szarlotka napisał(a): ... Nie spotkałem forum na którym można sie dopuszczać takich nadużyć jakie prezentuje darek1 ...


Szukaj, szukaj a pewnie znajdziesz. Ja szukalem ale zrezygnowalismy a znajomi bedac po raz pierwszy w zyciu na nagiej plazy, campingu, wakacjach bawili sie rewelacyjnie w wracajac juz planowlaismy kolejne wakacje :D

Z tym zdaniem ktore pozwolilem sobie zostawic calkowicie sie zgadzam i rowniez mnie to zastanawia ale radze abys nie zaprzatala sobie tym glowy. Potraktuj TO jako KONIECZNA WADE tego forum :cry:
szarlotka
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szarlotka » 17.05.2010 21:17

[quote="piotrulex
Z tym zdaniem ktore pozwolilem sobie zostawic calkowicie sie zgadzam i rowniez mnie to zastanawia ale radze abys nie zaprzatala sobie tym glowy. Potraktuj TO jako KONIECZNA WADE tego forum :cry:[/quote]

Niestety naturyści w naszym kraju przez niektórych traktowani sa jako odmiency. Nie przejmuje sie tym za bardzo . Troszke może sie zdenerwowałem bo przeczytałem ten wontek który mnie interesował a w nim żadnego konkretu tylko pyskówki.

Jeżeli można na Polarisie przemieszcac sie spokojnie przez strefy tekstylne i FKK to Ok i o to mi chodziło.

A jak z plaża ? Podobna ta FKK bardziej kamienista .
maxiek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 22.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxiek » 20.05.2010 11:07

Byliśmy w tamtym roku na kampingu Polari koło Rovinj, to camp tekstylno/fkk. Nie ma żadnego problemu z przejściem z jednej strony na drugą, stoi tablica informacyjna i tyle. Szczerze mogę polecić ten camp, kilka sklepów, basen (niestety na części tekstylnej) animacje dla dzieci, wieczorek taneczny dla dzieci. Plaża FKK kamienista, ale przygotowane są zejścia do wody, po płaskich kamieniach.

I do Rovinj blisko, więc się wybrać wieczorkiem spokojnie można na dłuższy spacerek.
szarlotka
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szarlotka » 20.05.2010 14:10

maxiek napisał(a):Byliśmy w tamtym roku na kampingu Polari koło Rovinj, to camp tekstylno/fkk. Nie ma żadnego problemu z przejściem z jednej strony na drugą, stoi tablica informacyjna i tyle. Szczerze mogę polecić ten camp, kilka sklepów, basen (niestety na części tekstylnej) animacje dla dzieci, wieczorek taneczny dla dzieci. Plaża FKK kamienista, ale przygotowane są zejścia do wody, po płaskich kamieniach.

I do Rovinj blisko, więc się wybrać wieczorkiem spokojnie można na dłuższy spacerek.


Dzieki za treściwa informację. Jeszcze decyzja ostateczna nie zapadła ale chyba wybierzemy sie własnie na ten kamping. Miedzi inymi dlatego ze do Rovinji niedalego a chcemy tez zobaczyc Pule.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 20.05.2010 20:17

szarlotka napisał(a):
Dzieki za treściwa informację. Jeszcze decyzja ostateczna nie zapadła ale chyba wybierzemy sie własnie na ten kamping. Miedzi inymi dlatego ze do Rovinji niedalego a chcemy tez zobaczyc Pule.


Bedac powioedzmy na srodku Istrii, czy to Porec czy ewentualnie Rovinj na luzaczku objezdzicie cala Istrie. Wycieczka do puli obowiazkowa i to na ladnych pare godzin. Kazde inne miasteczko to od 2 do 4 godzin :D
maxiek
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 22.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxiek » 23.05.2010 18:46

piotrulex napisał(a): Wycieczka do puli obowiazkowa i to na ladnych pare godzin. Kazde inne miasteczko to od 2 do 4 godzin :D


Niestety, alby my mieliśmy pecha, albo tak jest zawsze ale trzeba ok godziny sobie przygotować na znalezienie miejsca parkingowego (płatnego oczywiście) w Puli.

P.S. Mi udało się w końcu nie tylko "gdzieś" zaparkować ale na dodatek za free.
waldis
Croentuzjasta
Posty: 293
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldis » 23.05.2010 22:04

maxiek napisał(a):Niestety, alby my mieliśmy pecha, albo tak jest zawsze ale trzeba ok godziny sobie przygotować na znalezienie miejsca parkingowego (płatnego oczywiście) w Puli.

Chyba miałeś pecha. Ja znalazłem szybko i bezpłatnie. Nie wiem jak inni.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.05.2010 11:16

maxiek napisał(a):
piotrulex napisał(a): Wycieczka do puli obowiazkowa i to na ladnych pare godzin. Kazde inne miasteczko to od 2 do 4 godzin :D


Niestety, alby my mieliśmy pecha, albo tak jest zawsze ale trzeba ok godziny sobie przygotować na znalezienie miejsca parkingowego (płatnego oczywiście) w Puli.

P.S. Mi udało się w końcu nie tylko "gdzieś" zaparkować ale na dodatek za free.


W Puli bylismy 2-krotnie i za kazdym razem parkowalismy tuz przy koloseum na takim sporym parkingu nizej polozonym. Od niego moze z 200m do kasy koloseum. Parking oczywiscie platny a w zeszlym roku nawet miejsce w cieniu mielismy.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 25.05.2010 13:47

Nie wiem co można w Puli robić aż 4 g. :) ale objeździłem ją na rowerach więc może dlatego szybko poszło :) Dobrze jest pozostawić samochód np. na początku miasta przy hipermarketach no ale trzeba za to podejść spory kawałek :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 25.05.2010 14:15

bluesman napisał(a):Nie wiem co można w Puli robić aż 4 g. :) ale objeździłem ją na rowerach więc może dlatego szybko poszło :) Dobrze jest pozostawić samochód np. na początku miasta przy hipermarketach no ale trzeba za to podejść spory kawałek :)


Spacerowac z przewodnikiem w dloni podziwiajac i robiac zdjecia pieknym zabytkom. Pomilczec w koloseum i poczuc klimat poczatku naszej ery. Zjesc obiadek w klimatycznej knajpie w cieniu jakies ulicy. Na Pule polecam przeznaczyc ponad 4 godziny bo zabytkow jest naprawde sporo - warto zwiedzac z jakas choc niewialka ksiazka :D
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi tekstylno - naturystyczne FKK - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone