Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamerki samochodowe [samochodowe czarne skrzynki]

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007
Kamerki samochodowe [samochodowe czarne skrzynki]

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 26.07.2011 10:35

Jako że coraz więcej osób nagrywa drogę przed swoim autem, a to ze względów bezpieczeństwa (dowód w momencie stłuczki bądź wypadku i braku świadków zdarzenia), a to z powodu chęci pokazania piękna okolicy które umyka podczas jazdy autem, pomyślałem ze zainteresuję was kamerkami samochodowymi. Nie jestem handlarzem ,nie sprzedaje takiego czegoś ale kupiłem na Allegro kamerę MD80 MiniDV i osobiście muszę powiedzieć, że jest to przydatne w życiu. Podczas wyprawy do Chorwacji postanowiłem nagrać jak najwięcej drogi a potem zamieścić filmiki z opisem danych odcinków. Można będzie zobaczyc czy warto jechać, gdzie skręcić i być może zobaczymy jakieś ciekawe sytuacje :)

Kamerka samochodowa MD80 MiniDV

Aplikacja "Czarna Skrzynka Samochodowa" na telefon Nokia
wkoszyk
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 30.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wkoszyk » 27.07.2011 11:47

Będę obserwował temat, bo jestem zainteresowany zakupem takowej. Ale ta co podałeś ma w wadach mały kąt widzenia, a to moim zdaniem dość ważne. Te z allegro za 200PLN mają 120 stopni, nie wiem czy ktoś ich używa i może się wypowiedzieć? :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2012 17:28

Szkoda, że temat tak szybko poszedł w zapomnienie i nie wywołał zainteresowania...i ja nad czymś takim zacząłem się zastanawiać ale zupełnie nie wiem co wybrać...niektóre sytuacje na drodze skłoniły mnie do refleksji na ten temat ale trudno znaleźć jakieś obiektywne opinie...myślałem, że tutaj wszystkiego można się dowiedzieć :D
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 29.07.2012 18:07

Trochę zainteresowałem się tematem i rok temu założyłem forum na ten temat: AutoWrzuta.pl
Wpadnij, poczytaj, pooglądaj. Może znajdziesz coś dla siebie :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.07.2012 18:34

Ponoć b. sensowne.

http://www.prestigio.pl/news/press/prestigio_311

Chyba w tym tygodniu szybko kupię.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.07.2012 18:35

Trzeba sie logować na tej wrzucie. Do bani.
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 29.07.2012 18:50

Załóż sobie konto, to nic nie kosztuje i już :) Poza tym nie całe forum jest dla zalogowanych :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2012 18:53

trajano napisał(a):Trochę zainteresowałem się tematem i rok temu założyłem forum na ten temat: AutoWrzuta.pl
Wpadnij, poczytaj, pooglądaj. Może znajdziesz coś dla siebie :)

Chyba to zrobię...może i tutaj wątek się rozwinie bo przecież każdy z nas jeździ samochodem i nieraz miał przygody na drodze :twisted:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2012 19:10

Próbowałem założyć konto ale linka potwierdzającego na mail nie dostałem...nie będę już się bawił i z nowymi mailami kombinował :x
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 29.07.2012 19:53

Jesteś już aktywowany :)
aquavita
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) aquavita » 29.07.2012 20:06

Kupiłem w makro kamerke Omega za ok 180zł z kartą 2GB.
Niestety jakość, pomimo HD fatalna . Sprawdzoną, dobrej jakości zamierzam jednak kupić ...jak uznają reklamację w makro. :cry:
Ile razy w końcu można się stresować w którym miejscu zjechać w tej Słowenii aby nie wpaść na płatną autostradę , niby zawsze się udało , ale po co ten stres :wink: .a tak by sobie człowiek pooglądał i wiedział na 100%.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.07.2012 20:07

trajano napisał(a):Jesteś już aktywowany :)

Rzeczywiście...po meczu siatkarzy wczytam się w lekturę :D
tomb
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomb » 31.07.2012 11:07

Rzeczywiście fajna sprawa. Tyle, że w moim przypadku taka zabawka to połowa wartości samochodu ;)
aro_40
Croentuzjasta
Posty: 296
Dołączył(a): 07.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aro_40 » 31.07.2012 11:16

trajano napisał(a): Nie jestem handlarzem ,nie sprzedaje takiego czegoś ale kupiłem na Allegro kamerę MD80 MiniDV i osobiście muszę powiedzieć, że jest to przydatne w życiu.


i stronka wymaga logowanie????
Kto Ci w to uwierzy, że potrzebujesz dane tylko po to aby udostepnić filmiki ze swoich wojaży????
Gdyby tak było naprawdę to zamieściłbyś je na You Tube, a nie uprawiał tutaj kryptoreklamę.
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 31.07.2012 11:43

Logowanie jest po to, aby ograniczyć ilość niekulturalnych i chamskich komentarzy pod adresem innych użytkowników. Nikt nie zmusza do tego by się logować. Tak jak mówiłem, część strony jest możliwa do obejrzenia bez logowania ale żeby móc brać udział w dyskusji trzeba się logować, to chyba normalne? I nie jest to żadna kryptoreklama. Na YT trzymam filmiki ale forum jest o bardzo konkretnej tematyce, więc nie widzę sensu odnosić się do YT skoro piszę o kamerkach samochodowych i o forum o nich. Co ma do tego YT? Filmiki z moich wojaży także wrzuciłem na cro.pl i ani słowem nie wspomniałem o forum AW więc gdzie tu sens twojej wypowiedzi?
Ten temat dotyczy kamerek w samochodzie nie filmików z moich wojaży.
Ostatnio edytowano 16.02.2013 19:24 przez trajano, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kamerki samochodowe [samochodowe czarne skrzynki]
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone