Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KALIMERA Ellada - YASSU Kokkino Nero

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.09.2007 16:47

j23 napisał(a):jestem wielkim amatorem piwa, ja i moja małżonka wypijamy spore ilości tego szlachetnego trunku, po podliczeniu 2 tygodniowego pobytu wypiliśmy 90 puszek piwa, nie ma lepszego sposobu opalania niż na piwie.


To wychodzi po ok. 45 puszek na "głowę" :wink: czyli w dwa tygodnie po trzy dziennie :lol:
No to jesteś j23 lepszy o jedno, ja piłem dwa dziennie :lol:

Ale podziwiam żonę, że tak dzielnie dotrzymuje towarzystwa przy piwku 8O
No i ciekawe jakie ma efekty w opalaniu :wink: :?:
Jest gdzieś ten efekt na zdjęciu :?: :papa: :smo:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.09.2007 18:30

Widzę Janusz , że niedługo i ty dociągniesz do tego grona.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 09.09.2007 19:25

darek1 napisał(a):Alkohol to wróg ludzkości.

To lej go w dziub.Tak czytając Twoje posty to Ty też za kołnierz nie wylewasz. :wink: I potem latasz ,latasz ........ :D
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 09.09.2007 19:32

Skoro ten temat został tutaj POWAŻNIE poruszony - sądzę, że j23 prawdopodobnie nieco koloryzował, a jeżeli nie, to przepraszam :D i polecam WSZYSTKIM :twisted: (z wyjątkiem abstynentów :wink: ), jeśli oczywiście mają na to ochotę, zerknąć na tę stronę: http://free.polbox.pl/k/kmarch/audit.htm :idea:
Jednocześnie informuję :lol: darka1 że wypijanie tej czy innej ilości alkoholu w jednostce czasu nie znaczy, że dana osoba jest alkoholikiem. Poza tym - nie chcę być adwokatem, ale uważam że nazywanie kogoś alkoholikiem na podstawie postu, jest trochę za "mocne".
Na koniec pozdrawiam wszystkich uczestników tej fajnej dyskusji :D .
Ostatnio edytowano 09.09.2007 21:08 przez Buber, łącznie edytowano 1 raz
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.09.2007 20:13

Uważam za swój obowiązek prowadzenie profilaktyki antyalkoholowej na forum. Lepiej raz porzadnie wypić i odchorować niż codziennie "delektować się alkoholem". Codzienne picie alkoholu prowadzi do zguby i rozkładu moralnego czego następstwem jest choroba alkoholowa . Takie patologiczne zachowania niektórych członków cro forum należy z całą stanowczością napiętnować. Pozdrawiam serdecznie Kolegę Buber :?


Janusz uważaj na siebie, miarkę można przebrać. :? A Ty Buber nie daj się wciągnąć w mroczną otchłań.
Ostatnio edytowano 09.09.2007 20:15 przez darek1, łącznie edytowano 1 raz
j23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1004
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 09.09.2007 20:14

darek1 napisał(a):
j23 napisał(a):
darek1 napisał(a):
j23 napisał(a):jestem wielkim amatorem piwa, ja i moja małżonka wypijamy spore ilości tego szlachetnego trunku, po podliczeniu 2 tygodniowego pobytu wypiliśmy 90 puszek piwa, nie ma lepszego sposobu opalania niż na piwie.



Jestescie raczej alkoholikami, a nie amatorami czy smakoszami piwa. Zresztą Twój nick J23 świadczy o wszystkim i przypomina peerelowskie czasy wina jabłkowego patykiem pisanego czy tzw. czaru pegeeru. Pozdrawiam kolegę serdecznie i przypominam że zabrania się spozywania alkoholu w miejscach publicznych zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeżwości. :D Zalecam picie wody mineralnej i soku wieloowocowego.

ja sobie wypraszam, żeby mnie obrażać, nie jestem alkoholikiem, nick mam taki jaki mi się podoba i wycieczki do PRL są nie na miejscu, nikogo nie obrażam i chcę by mnie nie obrażano




Czy kiedykolwiek alkoholik przyznał się że nadużywa alkoholu i jest alkoholikiem - nigdy. Nie znam takiego przypadku. Nie obrażam kolegi tylko przywracam do trzezwości na forum. Spożycie 90 piw w ciagu 14 dni skłania mnie do wypowiedzi, że kolega jest poprostu alkoholikiem :D . Nic kolega nie dodał ile jeszcze wypił wódki czy wina a zapewne trochę ... tego było :? No ile , niech kolega powie. Cóż gratuluję stalowego zdrowia kolego J23.

Co sie tyczy kolegi Janusza Bajcera to ma rację, trunki w niewielkich ilosciach pomagaja ale mój TY boże nie w takich ilościach jak to przedstawia Zacny i Szanowny kolega J23. Troche samokrytyki kolego J23.


P.S. Nawiasem mówiąc ciekaw jestem ile kolega J23 wypił wódki i wina w czasie urlopu 2 tygodniowego. Może tak utworzymy temat na forum kto ile wypił i komu się należy nagroda.

Pozdrawiam Serdecznie Koleżanki i Kolegów - Żiwieli

nazwanie kogoś kogo się na oczy nie widziało alkoholikiem jest zwykłym chamstwem,
wypicie 3 piw dziennie 2 na plaży 1 do kolacji to alkoholizm?
po prosto oboje z żoną lubimy piwo, wina nie pijemy, mam juz tyle lat, że
uzależnienie mi nie grozi!
piwo najlepiej gasi pragnienie i żaden ... Darek 1 tego nie zmieni
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.09.2007 20:18

platon napisał(a):
darek1 napisał(a):Alkohol to wróg ludzkości.

To lej go w dziub.Tak czytając Twoje posty to Ty też za kołnierz nie wylewasz. :wink: I potem latasz ,latasz ........ :D



Wylewam, nie wylewam w każdym bądż razie robie to dyskretnie i tylko raz a porządnie na jakiś czas. Oczywiście nie koliduje to z pracą. Pozdrawiam kolegę
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.09.2007 20:24

No nie chamstwem kolego J23 . W wypowiedzi kolega przytacza, że pije od 2 do 3 piw dziennie ale nic nie mówi ile mocnych wyrobów spirytusowych wypija np. wódki czy rakiji, a pewnikiem było tego sporawo. Dziwię się o zgrozo, że Szanowna małżonka kolegi bierze w tym udział. No cóż co kraj to inny obyczaj.
Pozdrawiam Serdecznie kolegę J23 i zalecam mu wodę mineralna albo lemoniadę lub soki wieloowocowe.


No ten nick J23 to kolega mógłby zmienić. Kojarzy mi się nie z Hansem Klosem tylko z tanim winem owocowym marki "Patykiem pisane" lub nazwanym w latach osiemdziesiątych "Czarem Pegeeru", a współcześnie "Wiagrą".
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 09.09.2007 20:36

A takie ciekawe były opowieści Janusza B. o Grecji :D :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.09.2007 20:39

A tak prawdę mówiąc to skąd wzieło się J23, ano z tego że pod koniec lat 70 tych i na początku 80 wino tzw. jabol kosztowało 2 zł i 30 groszy. To tak przytaczam dla młodszej społeczności forum gdyż nie zna ona tego reliktu przeszłości.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.09.2007 20:43

maciek1956 napisał(a):A takie ciekawe były opowieści Janusza B. o Grecji :D :D



Ależ nie przerywam Koledze Januszowi B. Bardzo chętnie poczytam dalsze relacje Janusza z Grecji. Pozdrawiam
j23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1004
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 09.09.2007 20:45

darek1 napisał(a):A tak prawdę mówiąc to skąd wzieło się J23, ano z tego że pod koniec lat 70 tych i na początku 80 wino tzw. jabol kosztowało 2 zł i 30 groszy. To tak przytaczam dla młodszej społeczności forum gdyż nie zna tego reliktu przeszłości.

nie 2,30 ale 23zł, i na początku lat 70 jak nie wiesz to nie pisz, jestem za młody by się na tę cenę załapać, nigdy w życiu nie piłem wina marki wino,
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.09.2007 20:47

j23 napisał(a):
darek1 napisał(a):A tak prawdę mówiąc to skąd wzieło się J23, ano z tego że pod koniec lat 70 tych i na początku 80 wino tzw. jabol kosztowało 2 zł i 30 groszy. To tak przytaczam dla młodszej społeczności forum gdyż nie zna tego reliktu przeszłości.

nie 2,30 ale 23zł, i na początku lat 70 jak nie wiesz to nie pisz, jestem za młody by się na tę cenę załapać, nigdy w życiu nie piłem wina marki wino,



Nie wierzę. A kosztowało dokładnie kolego o nicku J23 dokładnie 2 zł i 30 groszy. :?

Sam mówisz, że jesteś młody, więc jak możesz pamiętać ile kosztowało w latach zamierzchłych

Niczego nie trzeba się kolego J23 wstydzić. Trzeba powiedzieć otwarcie , że jest się alkoholikiem. Wszyscy to zrozumiemy i na dodatek współczujemy.
Ostatnio edytowano 09.09.2007 20:56 przez darek1, łącznie edytowano 1 raz
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 09.09.2007 20:54

Z wielką frajdą śledzę losy wspaniałej relacji kolegi Janusza z Kokkino Nero , a znając wcześniejsze nie mogłem doczekać się nawiązania do wątku piwnego :) Odzew przeszedł moje najśmielsze przypuszczenia !
Więc chciałbym i ja dołączyć się do tej kwestii, chwaląc przymioty młodego greckiego produktu , jednoczesnie włączając się w nurt dyskusji promującej umiar i zdrowy rozsądek :!: Bo jak mówił pewien profesor ( ponoć z krakowskiej uczelni ) - piwo, pite z umiarem, nie szkodzi - nawet w dużych ilościach :wink:
A Mythos zniwelował nieznośne kolebanie na falach - morze się uspokoiło i statek płynął dalej spokojnie i radośnie :)

Obrazek
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 09.09.2007 21:06

Plavac - dobrze napisane :lol:, a Ty darku1 zwyczajnie przeginasz. Poza tym nie wiesz o czym piszesz :? - jak Janusz i j23 rzeczywiście mają problem - to nie pomożesz im polecając soczki itd.
Napisz - o co Ci chodzi z tą "mroczną otchłanią" ? Ty chyba sam w niej jesteś prowadząc swoją "krucjatę" w lekkim temacie Janusza o Grecji.
A może to TY masz problem - skoro nawet nick Ci się kojarzy z ceną jabola. Polecam http://free.polbox.pl/k/kmarch/audit2.htm . :D :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
KALIMERA Ellada - YASSU Kokkino Nero - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone