Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…? cz. 2 (str.12)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 01.09.2017 07:39

Hmm...pierwsze słyszę o tym odmoriste :roll: może dlatego, że w Cro lecę prosto przed siebie i się nie zatrzymuję , byle szybciej umoczyć tyłek w Jadranie :mrgreen:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 01.09.2017 07:58

To to ja sobie pooglądam wrześniową Chorwację :wink: A Hvar gdzieś jest? Bo jeszcze mam duuuuużo zaległości na forum.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 01.09.2017 09:21

Rejestracja KSU kojarzy mi się z Ustrzykami Dolnymi i przede wszystkim znaną kapelą punkrockową, więc jadę z Wami.
piekara114 napisał(a):Dla uzupełnienia: jedziemy ze Szwagrami, z którymi już w Cro byliśmy w 2012 r.

Skoro dopiero początek relacji, a wspomniałaś w/w, więc trzeba zajrzeć, jak tam ze szwagrem było.
słoma79 napisał(a):Hmm...pierwsze słyszę o tym odmoriste :roll:

Wielokrotnie wspominana w relacjach, jest też na dwóch zdjęciach w mojej oraz w tej, którą właśnie przytoczyła piekara.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.09.2017 09:48

piotrf napisał(a):Relacja z września na progu miesiąca 8)
Fajnie wyszło....

mysza73 napisał(a):
piekara114 napisał(a):Wrześniowa Cro po raz drugi….
Wrzesień za pasem, a nawet jeszcze bliżej.... Rok temu o tej porze szykowałam się na wrześniową Chorwację (w tym roku takiego wyjazdu nie będzie), więc chyba najwłaściwsza pora na krótką relację…
No raczej ... ostatni gwizdek :mrgreen:

To pilnuj, aby szło we właściwym tempie...

piotrf napisał(a):Bez Chorwacji rzeczywiście ciężko . . . ale da się :oczko_usmiech:
Jak nie ma wyjścia to nie ma i da radę bez....

Kasia i Krzyś napisał(a):w tym roku dość poważnie myśleliśmy o wrześniowym Hvarze, ale jednak los zdecydował inaczej i Cro (oraz inne "poważne" wyjazdy) trzeba odłożyć co najmniej na rok :?
na szczęście są forumowe relacje :wink:
Szkoda, że nie wyszło, ale za rok sobie nadrobicie, tego się trzymaj...
No i rozsiądź się wygodnie pod oliwką :D

Beata W. napisał(a):To to ja sobie pooglądam wrześniową Chorwację :wink: A Hvar gdzieś jest? Bo jeszcze mam duuuuużo zaległości na forum.
Zapraszam. A Hvaru nie ma jeszcze, może w następnej kolejności się pojawi. A ja czekam na Twoja RO. :papa:

słoma79 napisał(a):Hmm...pierwsze słyszę o tym odmoriste :roll: może dlatego, że w Cro lecę prosto przed siebie i się nie zatrzymuję , byle szybciej umoczyć tyłek w Jadranie :mrgreen:
8O 8O 8O Nie wierzę, w wielu relacjach się pojawia. Nawet ze Szwagrami na nim już odpoczywaliśmy pusta-plama-na-mapie-riwiera-makarska-zaprasza-t45531.html?hilit=gospa#p1410870 czy jadąc do Dubrovnika: post1187672.html#p1187672

Igłą pinii napisał(a):Odmorište Krka to też mój ulubiony przystanek na trasie. Taki przedsmak wakacyjnej przygody. W tym roku na krótko, ale udało się nam tam zatrzymać i popatrzeć na piękne widoki. Relację będę śledziła, zwłaszcza, że pojawiają się w niej dzieci o podobnych do naszych przygodach w trasie ;)
Tak, uwielbiam ten przystanek w trasie. Dla mnie obowiązkowy. Dzieci to jakoś szczególnie dużo nie będzie w relacji, ale większość dni to nam towarzyszyły...

Trajgul napisał(a):Rejestracja KSU kojarzy mi się z Ustrzykami Dolnymi i przede wszystkim znaną kapelą punkrockową, więc jadę z Wami.
Kapelę znam, ale kierunek KSU całkiem w inną stronę :mrgreen:

Trajgul napisał(a):
piekara114 napisał(a):Dla uzupełnienia: jedziemy ze Szwagrami, z którymi już w Cro byliśmy w 2012 r.

Skoro dopiero początek relacji, a wspomniałaś w/w, więc trzeba zajrzeć, jak tam ze szwagrem było.
Jak to z rodziną było, raz lepiej, raz gorzej...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 01.09.2017 09:53

piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):To to ja sobie pooglądam wrześniową Chorwację :wink: A Hvar gdzieś jest? Bo jeszcze mam duuuuużo zaległości na forum.
Zapraszam. A Hvaru nie ma jeszcze, może w następnej kolejności się pojawi. A ja czekam na Twoja RO. :papa:


Powiem Ci że jest szansa bo zaczęłam zdjęcia przeglądać, jeszcze muszę zgrać z telefonu. Ale, że jeszcze wypad na nasze mazurki planuję to nie wiem czy przed połową miesiąca się ogarnę :?: :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.09.2017 10:43

Nie ważne kiedy, ale coś napisz... Ja myślę na przyszły rok o AL i Epirze, ale kto wie...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 01.09.2017 10:47

piekara114 napisał(a):Nie ważne kiedy, ale coś napisz... Ja myślę na przyszły rok o AL i Epirze, ale kto wie...


Taki mam plan :lol:
Ja mam jakaś rezerwację na włoski obcas ale sytuacja trochę tam się robi nieciekawa i mamy coraz więcej wątpliwości. Może skończy się na Cro :wink:
A Epir też mi chodził po głowie lub Kefalonia bo jednak morze Jońskie bardziej nam się podobało :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.09.2017 11:49

Obcas mnie od bardzo dawna kusi, ale bite 4 dni w drodze to przy 2 tyg. urlopu to dużo, a samolot + wypożyczenie auta to już dla mnie duża kwota się robi...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 01.09.2017 12:05

piekara114 napisał(a):Obcas mnie od bardzo dawna kusi, ale bite 4 dni w drodze to przy 2 tyg. urlopu to dużo, a samolot + wypożyczenie auta to już dla mnie duża kwota się robi...


Ja jestem w tej dobrej sytuacji, że mogę sobie trochę ten urlop przedłużyć ponad 2 tyg :lol: Poczekam jeszcze trochę może się sytuacja trochę uspokoi. Jeszcze alternatywą mogą być tanie loty do Bari ale to tylko poza wakacjami.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 01.09.2017 12:33

Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):Obcas mnie od bardzo dawna kusi, ale bite 4 dni w drodze to przy 2 tyg. urlopu to dużo, a samolot + wypożyczenie auta to już dla mnie duża kwota się robi...


Ja jestem w tej dobrej sytuacji, że mogę sobie trochę ten urlop przedłużyć ponad 2 tyg :lol: Poczekam jeszcze trochę może się sytuacja trochę uspokoi. Jeszcze alternatywą mogą być tanie loty do Bari ale to tylko poza wakacjami.


Dziewczyny, ja Was na ten "obcasik" namawiam :smo:

Beata(piekara), przecież Wy spokojnie do Toskanii dojechaliście, a okolice Monopoli, to jeszcze tylko pół dnia jazdy więcej :D
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 01.09.2017 12:51

mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):Obcas mnie od bardzo dawna kusi, ale bite 4 dni w drodze to przy 2 tyg. urlopu to dużo, a samolot + wypożyczenie auta to już dla mnie duża kwota się robi...


Ja jestem w tej dobrej sytuacji, że mogę sobie trochę ten urlop przedłużyć ponad 2 tyg :lol: Poczekam jeszcze trochę może się sytuacja trochę uspokoi. Jeszcze alternatywą mogą być tanie loty do Bari ale to tylko poza wakacjami.


Dziewczyny, ja Was na ten "obcasik" namawiam :smo:

Beata(piekara), przecież Wy spokojnie do Toskanii dojechaliście, a okolice Monopoli, to jeszcze tylko pół dnia jazdy więcej :D


Jeszcze jak byś mogła mojego męża przekonać, że te Włochy to jednak bezpieczny kraj to zachowam swoją rezerwację w Gallipoli :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 01.09.2017 12:57

Beata W. napisał(a):
mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):Obcas mnie od bardzo dawna kusi, ale bite 4 dni w drodze to przy 2 tyg. urlopu to dużo, a samolot + wypożyczenie auta to już dla mnie duża kwota się robi...


Ja jestem w tej dobrej sytuacji, że mogę sobie trochę ten urlop przedłużyć ponad 2 tyg :lol: Poczekam jeszcze trochę może się sytuacja trochę uspokoi. Jeszcze alternatywą mogą być tanie loty do Bari ale to tylko poza wakacjami.


Dziewczyny, ja Was na ten "obcasik" namawiam :smo:

Beata(piekara), przecież Wy spokojnie do Toskanii dojechaliście, a okolice Monopoli, to jeszcze tylko pół dnia jazdy więcej :D


Jeszcze jak byś mogła mojego męża przekonać, że te Włochy to jednak bezpieczny kraj to zachowam swoją rezerwację w Gallipoli :wink:

W/g mnie nie można popadać w panikę ...
No ja co prawda byłam tam rok temu ...
Ale mąż obawia się czego? ... zamachu jak np w Barcelonie? ... napadu jak ostatnio w Rimini? ... trzęsienia ziemi?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.09.2017 13:16

mysza73 napisał(a):Beata(piekara), przecież Wy spokojnie do Toskanii dojechaliście, a okolice Monopoli, to jeszcze tylko pół dnia jazdy więcej :D

W sumie to 4,5 stówek tylko dalej :D ale nam na trasie się kilometry namnażają, więc pewnie z 6 stówek więcej wyjdzie... Ale za razie jestem raczej za drugą stroną wody. No i po tegorocznym plażowaniu na naszej powrotnej plaży koło Trogiu, która zwykle była pusta, a w tym roku ręcznik w ręcznik, Pan M. stwierdził, że trzeba jechać i szukać jeszcze dzikich plaż, nawet w AL, więc wiecie....

mysza73 napisał(a):Ale mąż obawia się czego? ... zamachu jak np w Barcelonie? ... napadu jak ostatnio w Rimini? ... trzęsienia ziemi?
Dobre pytanie? My rok temu, jakieś 2,3 tygodnie po zamachu na lotnisku w Brukseli, spacerowaliśmy sobie po rynku brukselskim. Fakt, policja z broną też spacerowała, ale czułam się bezpieczna.... W domu możesz się zaczadzić dymem z kominka lub auto pod furtką Cię przejedzie, ryzyko większe niż ataku wszelkie rodzaju......
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 01.09.2017 13:26

mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
piekara114 napisał(a):Obcas mnie od bardzo dawna kusi, ale bite 4 dni w drodze to przy 2 tyg. urlopu to dużo, a samolot + wypożyczenie auta to już dla mnie duża kwota się robi...


Ja jestem w tej dobrej sytuacji, że mogę sobie trochę ten urlop przedłużyć ponad 2 tyg :lol: Poczekam jeszcze trochę może się sytuacja trochę uspokoi. Jeszcze alternatywą mogą być tanie loty do Bari ale to tylko poza wakacjami.


Dziewczyny, ja Was na ten "obcasik" namawiam :smo:

Beata(piekara), przecież Wy spokojnie do Toskanii dojechaliście, a okolice Monopoli, to jeszcze tylko pół dnia jazdy więcej :D


Jeszcze jak byś mogła mojego męża przekonać, że te Włochy to jednak bezpieczny kraj to zachowam swoją rezerwację w Gallipoli :wink:

W/g mnie nie można popadać w panikę ...
No ja co prawda byłam tam rok temu ...
Ale mąż obawia się czego? ... zamachu jak np w Barcelonie? ... napadu jak ostatnio w Rimini? ... trzęsienia ziemi?


Całokształt opinii na temat Włoch, ilości uchodźców i bezpieczeństwa raczej nie zachęca. Czekam jeszcze jakiś czas i zobaczymy co z tego wyjdzie :roll:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 01.09.2017 13:51

Beata W. napisał(a):
Całokształt opinii na temat Włoch, ilości uchodźców i bezpieczeństwa raczej nie zachęca. Czekam jeszcze jakiś czas i zobaczymy co z tego wyjdzie :roll:

Bez przesady ... byłam w Italii kilka już razy i nie zauważyłam nic niepokojącego (a szlajałam się sama rano tu i tam :roll: )
Wiadomo, że trzeba uważać ... ale to chyba teraz wszędzie ... :?
Trzymam kciuki za zdrowy rozsądek męża :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Jak żyć, jak żyć bez Chorwacji…? cz. 2 (str.12) - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone