Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak To Jest Z Kwaterami???rezerwowac Czy W Ciemno Jechac???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 02.11.2005 16:46

Myślisz że dostanę coś wdobrej cenie ? jadę z całą rodzinką 2+2
Aneta_O
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 25.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta_O » 25.04.2006 17:48

Up :)
I przy okazji pytanie: warto lecieć w ciemno?? Wykupiliśmy bilety (dla 5 osób) na 19.08.06. Samolot ląduje w Dubrowniku / Cilipi o 20.50. Chyba trochę późno na szukanie kwater :roll:
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 25.04.2006 19:57

Fakt to troszkę póżno, a do jakiej miejscowości docelowo chcecie jechać ??
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 25.04.2006 20:54

A co myślicie o jeździe w ciemno na Istrię pomiedzy 9 a 16 lipca? Co do Dalmacji to bym się nawet nie zastanawiała, ale nie wiem jak jest na Istrii...
Piotrys
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrys » 25.04.2006 22:06

Dołączam się do zapytania ani77.
Z tego co się orientuje z wypowiedzi na forum, Istria jest droższa niż Dalmacja, a lektura stron apartamentów w necie nie nastraja niestety optymistycznie. Pytam więc znawców Istrii, czy realne są szanse na znalezienie w tym czasie apartamentu dla 4 osób w granicach do 50 E? Powiedzmy w Premanturze czy okolicach Rovinj? :?:
Aneta_O
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 25.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta_O » 26.04.2006 10:53

paolo napisał(a):Fakt to troszkę póżno, a do jakiej miejscowości docelowo chcecie jechać ??

No i tu właśnie mamy dylematy. Albo to będzie Mlini, albo Orebic :roll:
KMcGregor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 30.04.2005
Re: Jak To Jest Z Kwaterami???rezerwowac Czy W Ciemno Jechac

Nieprzeczytany postnapisał(a) KMcGregor » 26.04.2006 16:06

co zrobic-rezerowac czy jechac w ciemno!!![/quote]
JECHAĆ W CIEMNO. :!:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 26.04.2006 16:20

ten temat jest z zeszlego roku:) i sama odpowiadam na swoje pytanie;)jechac w CIEMNO:))
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 26.04.2006 21:19

Ale co z Istrią????
Kocurek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kocurek » 03.06.2009 15:41

A jak teraz wygląda szukanie kwater w ciemno? te 4 lata później niż wypowiedzi z wątku?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.06.2009 16:29

Kocurek napisał(a):A jak teraz wygląda szukanie kwater w ciemno? te 4 lata później niż wypowiedzi z wątku?

Wygląda to tak samo jak 4 lata temu :wink:
Nowsze posty masz choćby w FAQ www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17807
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 03.06.2009 17:39

To zależy:
Jeżeli jedziesz w większej paczce, więcej rodzin i chcecie mieszkać razem w jednym domku to w sezonie będziesz szukał nieco dużej.
Jeżeli jedziesz sam to "nema problema"

Podsumowując w ciemno w ciemno i jeszcze raz w ciemno :D

Przyjeżdżasz, idziesz na plażę, jak Ci odpowiada szukasz kwaterki.

Z Chorwatami można zawsze się dogadać (co do ceny).
Podstawowa zasada to nie pytać o cenę za jeden dzień tylko zaoferować gospodarzą konkretną cenę (np. za 14 nocy 400 Euro a potem licytacja :D ).
Sprawdzone i działa
:papa:
Kocurek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kocurek » 03.06.2009 21:15

gego napisał(a):
Z Chorwatami można zawsze się dogadać (co do ceny).
Podstawowa zasada to nie pytać o cenę za jeden dzień tylko zaoferować gospodarzą konkretną cenę (np. za 14 nocy 400 Euro a potem licytacja :D ).
Sprawdzone i działa
:papa:


Dzięki :)
a w ogóle, to mój mąż przypomniał sobie, że ma nieważny paszport - myślałam, że go rozszarpię :evil: :cry:
Jadę jutro do urzędu dowiedzieć się, czy mam szansę wyrobić mu paszport w miesiąc czasu...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.06.2009 22:04

Kocurek napisał(a):....a w ogóle, to mój mąż przypomniał sobie, że ma nieważny paszport - myślałam, że go rozszarpię :evil: :cry: ....

No i w czym problem ?
Do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Macedonii, Czarnogóry i Albanii
wjeżdza się na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego
o czym na tym forum niejednokrotnie (a nawet do znudzenia) pisano :wink: :lol:
Kocurek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kocurek » 04.06.2009 08:32

Piotrek_B napisał(a):Do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny, Macedonii, Czarnogóry i Albanii
wjeżdza się na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego
o czym na tym forum niejednokrotnie (a nawet do znudzenia) pisano :wink: :lol:


Ja się więc wytłumaczę, bo na forum brykam od wczoraj, i nie przeczytałam jeszcze wszystkiego :oops:
Czyli co: nie muszę latać za tym paszportem? przez Słowację, Węgry i w Chorwacji wystarczy ważny dowód osobisty? a jak jest z dzieckiem? dla syna mam paszport, robiony wtedy, gdy drugiego dziecka nie było (ale ważny) a dla córki nie mam żadnego dokumentu.


P.S. Pozdrawiam krajana ;) prawie z Rzeszowa :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jak To Jest Z Kwaterami???rezerwowac Czy W Ciemno Jechac??? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone