Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak To Jest Z Kwaterami???rezerwowac Czy W Ciemno Jechac???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
no ...:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 04.07.2005 17:10

no my juz na bank jedziemy w ciemno:)uderzamy na riwiere makarska baska voda lub okolice;)
jade
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 24.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jade » 04.07.2005 21:24

zalless w tych biurach to dają tyle folderów z kwaterami, że bedziesz miał ciekawą lekture na dwa tygodnia :D w Karlobagu nawet w lodziarni leżały te foldery z cenami, zdjęciami, itp. Zresztą nawet na granicy rozdają takie informatory. 8)
zalless
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.07.2005
Jadę

Nieprzeczytany postnapisał(a) zalless » 07.07.2005 18:56

Hehe, dzięki. W sumie to że coś znajde to jestem pewien a mam nadzieję że znajdę coś wypasionego. Autokar już mam wykupiony teraz tylko polowanie na kwatery:-)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 10.07.2005 11:58

:)
olina_c
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) olina_c » 22.07.2005 01:45

zalless, kiedy sie wybieracie? My wlasnie mamy taka sama opcje : autokarem do Szibeniku,potem 3-4 noclegi w okloicy gdzies, a nastepne 3-4 noclegi w Omisiu. Tez sie zastanawiamy czy cos rezerwoowac bo latwo sie mowi zeby jechac w ciemno tym to maja auto,ale chodzic z plecakami od domu do domu...Wybieramy sie 30 sierpnia,wiec chcyba nie powinno byc problemu,ale nie jestem do tego calkniem przekonana. Czy ktos juz byl tak?
mab
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 443
Dołączył(a): 27.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mab » 22.07.2005 02:18

po ostatnim wekendzie letnim ceny spadaja dosc drastycznie . W zeszlym roku bylem od poczatku wrzesnia i z biegiem czasu bylo coraz elastyczniej cenowo . ,wszedzie stali ludzie z kartkami z cenami od 5 do 8 E .Bylem w Omisiu i w paru miejscach na poludnie az do Dubrownika i im dalej tym taniej ... w tym terminie naprawde nie warto nic rezerwowac
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 12.08.2005 12:46

hej:)przekonaliscie mnie zeby jechac w ciemno:)wiec to juz zalatwione;)ale teraz pytanko ktorego dnaio w tyg jechac..???
wybieramy sie w ostatni weekend sierpnia27,28!wszyscy pisza zeby jechac w w sob bo wtedy wymiana turnusow i wiecej apartamentow:0
ale myslicie ze w inne dni tyg bedzie nam cos gorzej znalezc..ruszamy na brele,baska voda...
POMOZCIE:)
Gabrysia
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.08.2005
Re: ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gabrysia » 13.08.2005 21:37

My jedziemy 26 sierpnia w 4 osoby nic nie rezerwujemy bo nie zawsze jest tak jak na zdjęciu może się spotkamy bo też jedziemy w te strony planujemy zostać w Baśce ale jeszcze zobaczymy gdzie będzie ładniej
Pozdrawiam Gabi z Krosna
siwa78
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) siwa78 » 17.08.2005 08:59

Witajcie. Niedawno wróciłam z Chorwacji.Spędziliśmy tam w sumie 21 nocy.Mieliśmy zarezerwowany pokój na pierwsze 14 nocek w Tucepi i jeśli chodzi o fotki na stronie internetowej to wszystko się zgadzało. Poza tym na Riwierze Makarskiej nie ma chyba problemów ze znalezieniem noclegów, bo nawet stoją ludzie przy drodze i ściągaja ludzi do swoich kwater. Po tych 2 tygodanich pojechaliśmy na południe. Chcieliśmy znaleźć miejsce w Cavtacie ale niestety nie mieli miejsc.No więc zaczęliśmy szukać w pobliskich wioskach i znaleźliśmy w MLINI.Fajna mała wioska, taka akurat, żeby odpocząc od tłumów ludzi :) Tam zpstaliśmy na 3 nocki i płaciliśmy 20E od osoby za pokój z klimą i z TV(można było dać dodatkowe 2E za śniadanie).
Potem wracaliśmy z powrotem do Dalmacji. Zatrzymaliśmy się w VODICE. Najpierw zapytaliśmy w biurze info ale powiedzieli, że nic nie mają. Więc zaczeliśmy szukać. Zapukaliśmy chyba do 2 domów i znaleźliśmy pokój za 30E(za pokój). No i znowu tam spędziliśmy 3 nocki. Na koniec jeszcze zatrzymaliśmy się w Plitvicach. Tam znaleźliśmy nocleg przy głownej drodze (ale juz za 1 wejściem) i zapłacilismy ok 35 E za pokój.
To tyle jeśli chodzi o noclegi. Jaki wniosek? Jeśli kiedyś znowu pojedziemy na Chorwację to będę rezerwować wtedy, jeśli gdzieś się zatrzymam na tydzień, albo dłużej. A takie przeskoki z miasta o miasta to bez rezerwacji.
agata-68
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 29.08.2005
pilna prośba

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata-68 » 30.08.2005 10:23

[quote="FUX"][quote="DarekH"]Witam, nie chcialem zakladac watka nowego, ale powiem tylko ze nacielismy sie na ceny w biurach, i ich też mam ten dylemat, może coś bliższego jeśli chodzi o ten apartament w Pakostane adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dzięki
pozdrawiam
agata-68
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 29.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata-68 » 30.08.2005 10:39

serdecznie dziękuję, mamy chyba z pięć katalogów, ceny są różne.Biuro co prawda sprawdzone przez znajomych niejednokrotnie,ale te hotele sa takie olbrzymie, hałaśliwe, a my chcielibyśmy czegoś innego
Katia82
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 11.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katia82 » 11.09.2005 16:06

Witaj,od paru lat jezdzimy do cro,zawsze wczesniej rezerwowalismy, wtym roku postanowilismy jechac w ciemno.Niezbyt sie nam to oplacilo.Chorwaci kantuja az milo,z usmiechem na twarzy...Niestety!Szukalismy apartamentu przez caly dzien,wieczorem zawrocilismy do apartamentu wyszuakanego przez neta"na wszelki wypadek".Ten sam mily chorwat,ktory w necie oferowal wraz z taksa pokoje za 13 euro od osoby zazadal 16:(i na nic zdaly sie tlumaczenia,ze ofete winternecie zamieszczal znacznie tramsza...Dlatego polcam rezerwacje wczesniejsze i kolejna uwaga:dawajcie zawsze wyliczone pieniadze!!Chorwaci bardzo lubia nie wydawac reszty lub przez przypadek wziasc za duza kwote:(
Mariaz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 14.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariaz » 11.09.2005 20:37

Do Chorwacji jechałam zawsze z rezerwacją - biuro podróży, net..
Apartamenty,które wybrałam nie zawsze spełniały moje oczekiwania.
w tym roku mając rezerwację obejrzałam kilka apartamentów proponowanych przez Chorwatów ,którzy stali przy drodze. Obejrzałam tylko niektóre i podjełam decyzję ,że teraz zawsze będe jeżdzić w ciemno.
Można sie targować i wybrać odpowiedni apartament dla siebie.
Jedynie w Primostenie starszy Chorwat był oburzony jak zaczęłam sie targować a podał mi cenę obłędną - 2 noce dla 4 osób =180eur i to po sezonie we wrzesniu.
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005
jak z lipcem

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 02.11.2005 15:48

podpowiedzcie jak z miejscami w lipcu zamierzam pojechać 30 czerwca myślę ze już 1 lipca będę na miejscu z dwójką dzieci , czy w ciemno warto bo oferty kuszą ale boję się naciąć , nigdy tam nie byłem.
qqryq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 22.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) qqryq » 02.11.2005 16:38

Nie ma obaw, a już zwłaszcza jak jedziesz w innym miesiącu niż sierpniu. Miałem podobny dylemat co Ty w tym roku. Nie rezerwowałem i dobrze zrobiłem. Znalazłem kwaterę w 10 minut, a już obok stał kolejny z propozycją i czekał gdybym się przypadkiem nie dogadał.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jak To Jest Z Kwaterami???rezerwowac Czy W Ciemno Jechac??? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone