Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak To Jest Z Kwaterami???rezerwowac Czy W Ciemno Jechac???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
no zdecydowalismy:))

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 26.06.2005 12:38

no po waszych postach zdecydowalismy ze pojedziemy w ciemno:)wkoncu to juz 27sierpien wiec praktycznie wrzesien:)w necie niby znalezlismy tak za 10-12E apartamenty lub pokoje ale nastawiamy sie ze moze cos ponizej 10E nam sie uda znalezc:))a jesli nie to choc bedziemy wiedziec co bierzemy:)chcemy uderzec na BASKA VODA lub okolicznych miasteczek:)a jak to jest czy apartamenty przy plazy zawsze sa drozsze ile oni mogla spuscic przy targowaniu??aa i jeszcze jesli bedziemy ogladac jakis apartament podziekujemy i potem do niego wrocimy to cena bedzie taka sama czy ja zwiekaszaja?:)dzieki za odp:))
marek_k
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 08.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek_k » 26.06.2005 12:57

Wiesz, z tym różnie bywa. Nie nastawiajcie się, że znajdziecie apartament w którym taras podmywa morze w cenie 10E za osobę/dobę. Są takie apartamenty graniczące z plażą i morzem, ale w sezonie trzeba zapłacić za nie ok. 20-25 E od osoby/dobę (w 4-osobowych). Poza sezonem może być taniej. Nie mniej jednak zdarzają się apartamenty z widokiem na morze - do plaży zwykle kilka minut i wtedy jest taniej. Większość jednak to apartamenty bez widoków na morze, ale często bardzo blisko plaży (ja takie preferuje) - z domu wychodzisz już w kąpielówkach i w każdej chwili możesz zejść z plaży i przynieść sobie z lodówki zimnego browarka - takie można już zarezerwować w normalnych cenach.
Zwróćcie jeszcze uwagę na dwie kwestie - spanie zawsze taniej wychodzi jak się jedzie w 4 osoby. Takie apartamenty (2 sypialnie+kuchnia+łazienka, a często nawet + salon) można poza sezonem dostać za 50 E. Po nagocjacjach może być i 40 E. Poza tym, cena idzie wyraźnie w dół gdy decydujecie się na dłuższe pobyty - np. 5 dni lub więcej.
Jak już wynegocjujecie cenę i potem tam pokornie wrócicie, to będzie na Was czekała raczej ta wynegocjowana cena. Chorwaci to z reguły uczciwi ludzie, ale o tym już pewnie wiecie.
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005
Re: hihi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 26.06.2005 13:56

ines napisał(a):no zrobimy tak..jesli w necie nie uda sie znalezc czegos do 12E porzadnego:)to jedziemy w ciemno:)))a co tam..:))riwiera makarska ejst spora:)uda sie cos na pewno znalezc:))

Czesc ines :) Ja bede na dwie rodziny w Makarskiej od 24-08 do 06-09 to jest szanasa ze moze sie spotkamy :D. jesli chodzi o mnie to ja zarezerwowałem kwatere wpłaciłem tylko 50euro zaliczki chciałem miec pewne miejsce bo jedziemy z dwoma dzieciakami po ok 1 roku mają. Ale wcale nie jest powiedziane ze zaraz na drugi dzien nie pójde szukać lepszej kwatery. Chociaż cenowo to co zarezerwowałem kosztuje 40euro/doba czyli 10euro/osobe wiec cena jest ok. Jezeli chcesz znalezć cos do zarezerwowania to wklej w wyszukiwarke googla to: site:www.makarska.com zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i to:
site:www.makarska.com zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
tam moze znajdziesz cos co moze bedzie tobie odpowiadać
Powodzenia i do ewentualnego zobaczenia w Makarskiej 8)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
:))

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 26.06.2005 15:43

hmm..jedziemy 2osoby:)lubimy jezdzic sami:)nikt nam nie narzuca nic;)robimy co chcemy:)no wlansie jeszcze poszukam w necie;)ale jesli nie znajde nic ciekawego i taniego:)to jedziemy w ciemno:))tak jak wiekszosc z was;)))dzieki za odp na moj post:)dzieki temu juz nie mam stresa jechac w ciemno:))zreszta ze mamy juz zalatwiony nicleg w slowenii:))wiec choc bedziemy wyspani w czasie podrozy:)jak ktos bedzie mial jakies ciekawe linki apartamentow to prosze dawac:)pozdrawiam
tigra12
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 15.06.2003
Re: no wiec:))

Nieprzeczytany postnapisał(a) tigra12 » 26.06.2005 16:39

[quote="RAFAKKO"]BEZ PROBLEMU ZNAJDZIECIE KWATERY.MOŻE BYĆ KŁOPOT TYKO W OKRESIE 1-20 SIERPIEŃ A W INNYCH TERMINACH -JECHAĆ W CIEMNIAKA,PRZYNAJMNIEJ BĘDZIECIE WIDZIEĆ CO KUPUJECIE A NIE KOTA W WORKU.MIŁYCH WAKACJI !!!


ja zamierzam być w Chorwacji 13 sierpnia do 20 sierpnia (Makarska)
myslicie ze najde jakis pokoj 2 os za ok 18 euro?

myslalem aby jechac na poczatku wrzesnia ale boje sie o pogode!

bylem dwa lata temu ok 8 lipca to mialem apartament na 5 osob za 45 Euro tez to byla Makarska

az tak duzo Niemcow bedzie myslicie z tego co wiem oni maja wakacje od poczatku lipca do polowy sierpnia 6 tyg!
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
wiec tak..

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 29.06.2005 12:00

no wiec znalazlam kilka apartamentow w necie;)miedzy8-12E:)nio i nie wiem czy jesli w necie jest taki po12Eto czy na poczatku wrzesnia dostane go np za9-10E:)))dla studenta kazdy grosz sie przyda:)
chyba wole pojechac w ciemno jak piszecie zeby sobie wybrac na miejscu:)ale po dlugim jechaniu czy bede na tyle jeszcze "zywa"zeby wybrac cos i jeszcze sie z nimi targowac:))???hihi:))i wtedy gdzie szukac kwater blizej morza cz jakos od strony dalszej?:)
arek_s
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 23.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_s » 30.06.2005 11:57

Nie ma sie nad czym zastanawiac, ja bylem na poczatku wrzesnia w ubieglym roku, a ze nie lubie wylegiwac sie na plazy wiec zwiedzalem poludniowa chorwacje i troche wysp. Poczawszy od Dubrownika, przez Korcule, Split, Trogir nie bylo zadnego problemu z wynajmem. Szukalem ładnych :) kwater i pensjonatow na 2-3 dni. Ceny jakie placilem to 20-25E za dzien. W tym roku tez podjade na poczatku wrzesnia i tak jak w ubieglym roku zadnych rezerwacji :).
pozdrawiam
lola83
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 19.06.2005
hm...

Nieprzeczytany postnapisał(a) lola83 » 30.06.2005 13:50

przepraszam ale 20-25 to za 2osoby prawda???bo my chcemy znalezc do10E wiem ze ludzie juz po7-8E mieszkaja;)ale my chcemy jechac tak na 6-7dni:))a ty widze ze smigales dlatego mzoe tez drozej:)
arek_s
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 23.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_s » 30.06.2005 17:08

no tak ... nie okreslilem dokladnie :). Oczywiscie placilismy 20-25 za 2 osoby. Nie byla to cena najnizsza, ale wynajmowalismy na krotko i na dodatek szukalismy ze tak sie wyraze "nowych" kwater i pensjonatow :). Na Korculi w miasteczku Korcula mielismy kwatere z dwoma sypialniami +2 pokoje i kuchnia :) a kolo Trogiru w nowiuskim pensjonacie na najwyzszym pietrze z jedna rozsuwana sciana (balkonową) ze szkla i z ogromnym tarasem i oczywiscie z widokiem na morze +TV sat i takie tam :) ... acha i bylismy tam jedynymi goscmi :).
Uwazam ze nie ma sensu rezerwowac telefonicznie czy www gdyz posrednicy zarabiaja i oczywiscie czlowiek nie widzi stanu faktycznego. Jak jestes na miejscu to mozesz wejsc, dotknac i sie zdecydowac lub nie. Ponadto jezeli jedzie sie po najwyzszym sezonie to mozna przebierac ile sie chce, a jak chorwaci zobacza obce numery to sami wychodza i zagaduja.
pozdrawiam
newoytek
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) newoytek » 30.06.2005 17:49

U mnie było tak.Jechałem z myślą o Makarskiej, dojechałem do Breli i zaskoczony tym co zastałem wróciłem tam gdzie po drodze spodobało mi się, a był to Omisz-Duce.Przejeżdżajac zauważyliśmy piekny apartament (Lidija) w którym wynajeliśmy pokoje.Na wyposażeniu mielismy leżaki, za parasole na plaży robiły drzewka, a dodatkowo mogliśmy korzystać windsurfingu.Teraz co ja o tym wszystkim myslę.Jechać tylko i wyłacznie w ciemno.Wszystko sprawdzic na miejscu.Zdjecia i opis w necie nie do końca oddaja stanu faktycznego, bo 30m do morza może byc przez drogę o bardzo duzym natężeniu ruchu,a droga to i hałas przez 24h.Poza tym rezerwujac apartament godzimy sie na jakąś zapłatę, a na miejscu zawsze można coś urwać z ceny.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 30.06.2005 18:24

Zawsze jadę w ciemno, widzę co wybieram i jest taniej niż przez biuro podróży. Poza tym jak mi miejscowość lub dom nie pasuje to jadę dalej. We wrześniu często mieszkałem w wielkich apartamentach przeznaczonych dla kilku osób a w cenie dwójki.
Pozdrawiam :wink:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
no wiec.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 30.06.2005 18:24

no wiec:)jedziemy w ciemno:))macie racje jesli plqcuic to za cos co sie widzi:))i wtedy nikt nas nie zrobi w bambuko:))hihi;))dzieki wielkie;)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.07.2005 12:37

up:)
jade
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 24.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jade » 03.07.2005 18:58

Właśnie wróciliśmy z Ribarica. Jechalismy w ciemno, z mnóstwem obaw, że będzie problem z kwaterami. Na miejscu okazało się, że kwater jest mnóstwo, do wyboru i koloru. Ceny różne, my płaciliśmy 13 euro od osoby za apartament. To było tanio, jak na te okolice. Do plaży 10 metrów, cisza, mało ludzi... 8)
zalless
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zalless » 04.07.2005 14:16

No ja się podepnę z podobnym dylematem. Większość uważa że spoko można jechać w ciemno ale raczej wszyscy rozmawiają o podróży własnym autem. Ja mam zamiar śmignąć autokarem z dziewczyną do Sibenika i noclegów będę szukał na piechotę :D - stąd moje obawy. Chciałem się spytać czy są jakieś punkty w większych miejscowościach w stylu informacji turystycznej do których idę a tam mi dają wykaz dostępnych kwater?? Dodam że interesują mnie kwatery w granicach 15E/doba od osoby.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jak To Jest Z Kwaterami???rezerwowac Czy W Ciemno Jechac??? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone