Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak nie Chorwacja to... Bałtyk ????

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.04.2013 11:42

agata26061 napisał(a):Może i dziura, ale nam się ta dziura podobała :)


walp napisał(a):Nam też. Byliśmy tam kilka razy. :)
Znam miejsca jeszcze bardziej zabite dechami, ale w naszym przypadku to jest in plus.


anakin napisał(a):Fajna dziura zabita dechami.. :D


:mrgreen:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.04.2013 11:51

barti75 napisał(a):(tymbark, 2 gałki lodów, jedna czarna kawa, jedna biała kawa, gofr z bitą śmietaną i polewą truskawkową, gofr z bita śmietaną i jakimiś brzoskwiniami, i gofr z bita śmietaną i mrożonymi jagodami) szybko zapomniałem o trudnościach związanych z parkowaniem. Spytałem się grzecznie Pani czy czasem nie zapomnieli może zmienić cen ze zeszłorocznego szczytu letniego :smo:

To na koniec mych wypocin taki szybki quiz jaki był rachunek za zakupione towary(te podkreślone w nawiasie), co prawda do szczytu letniego jeszcze trochę i zapewne ceny zdążą się zmienić, ale majówka tuż-tuż więc, takie małe info dla chcących odwiedzić Bałtyk w najbliższych dniach na pewno się przydadzą.



45 zł. :?:
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 18.04.2013 11:55

Jacek S napisał(a):



45 zł. :?:

pudło
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.04.2013 12:00

65 zl
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 18.04.2013 12:02

Janusz Bajcer napisał(a):65 zl


pudło choć z górką na napiwek :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.04.2013 12:06

58.50 :oczko_usmiech:
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 18.04.2013 12:09

Janusz Bajcer napisał(a):58.50 :oczko_usmiech:


biiiiiiiiingo rozbił Pan bank Panie Januszu :mrgreen: :mrgreen: dokładnie 59,00zł
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 18.04.2013 12:15

barti75 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):58.50 :oczko_usmiech:


biiiiiiiiingo rozbił Pan bank Panie Januszu :mrgreen: :mrgreen: dokładnie 59,00zł



No to faktycznie troszkę Was wyniosła taka przyjemność nad Bałtykiem :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.04.2013 12:26

agata26061 napisał(a):Rowy


Fajne miasteczko, swego czasu kończyliśmy obóz wytrzymałościowy na jeziorze Gardno, nie dostaliśmy pozwolenia na wpłyniecie do morza...
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 18.04.2013 12:28

agata26061 napisał(a):
barti75 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):58.50 :oczko_usmiech:


biiiiiiiiingo rozbił Pan bank Panie Januszu :mrgreen: :mrgreen: dokładnie 59,00zł



No to faktycznie troszkę Was wyniosła taka przyjemność nad Bałtykiem :D


dobrze że za parking nie trzeba było jeszcze płacić :D, bo żadnego biletu nie miałem, ale z tego co kojarzę to w Ustce strefa płatnego parkowania działa od czerwca do września, więc na weekend majowy chyba parkingi będą darmowe, o ile się miejsce znajdzie :lol:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 18.04.2013 12:38

Ustka, 9-16.2011

No i w końcu przyszedł czas na Ustkę. Z racji tego, że był on w dość niedalekiej przeszłości, pozwolę sobie przy nim napisać coś więcej niż przy poprzednich wyjazdach.

Zaczęło się wszystko od tego, że mój narzeczony (wtedy) musiał 17 maja wyjechać na 6 m-cy do Słupska. Wiedziałam już wtedy, że wakacje mamy z głowy, bo Dawid (zdradzę jego imię, będzie mi łatwiej pisać) będzie wracał co 2 tygodnie do Kielc i to tylko na same weekendy.

Ale zaraz.... przecież on będzie nad morzem, więc dlaczego ja nie mogę jechać do niego :?:
Z racji tego, że na urlop mogłam liczyć dopiero we wrześniu, więc też i na wrzesień planowałam sobie wyjazd do Słupska.

Ok, miałam jechać sama pociągiem. Na początku sierpnia jednak, stało się coś wspaniałego, dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami :!:
Z racji tego Dawid bał się o mnie - sama w nocnym pociągu, do tego jeszcze mogą dojść zawroty głowy i mdłości. "Wykluczone" - stwierdził.

No dobra, ale ja i tak się uparłam, że nad morze chcę jechać. Czułam się będąc w ciąży bardzo dobrze, więc dlaczego mam nie jechać?
Któregoś weekendu Dawid wrócił do domu i oznajmił, że żona kolegi, z którym był w Słupsku, jedzie 9 września swoim samochodem nad morze. Super!!!! Szybki telefon do nich i 9 września o godzinie 6 rano siedziałyśmy już we dwie w peugeociku i jechałyśmy na wakacje.

Dojechałyśmy do Słupska o godzinie 14, był to piątek, więc po 14 zabrałyśmy naszych facetów i wszyscy pojechaliśmy szukać noclegu w Ustce. Z racji tego, że było już po sezonie znaleźliśmy bardzo tanie pokoje. Płaciliśmy po 25zł za osobę. Nasi mężczyźni mogli być z nami tylko przez weekend, ale każdego popołudnia do nas przyjeżdżali.

No dobra, zdjęcia i resztę opisów wrzucę w następnym odcinku, bo teraz muszę uciekać do synka. Dzisiaj właśnie już kończy roczek :!: i obudził się ze swojej drzemki.
Pozdrawiam wszystkich
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 18.04.2013 12:40

Bocian napisał(a):
agata26061 napisał(a):Rowy


.....jeziorze Gardno...


jezioro Gardno jest tak "głębokie" że przy dobrych wiatrach to można je przejść w kaloszach :mrgreen:, mimo że jest stosunkowo płytkie, to ma ono na swoim koncie nie małą liczbę utonięć, kiedyś miejscowość Gardna Wielka, ze swoją przystanią była najczęściej wybieranym miejscem na biwaki szkolne, ale to było za dawnego ustroju, teraz uczniowie na takie już nie jeżdżą, musi być klima i Wi-Fi ewentualnie 3G w iphonie :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.04.2013 12:43

barti75 napisał(a):jezioro Gardno jest tak "głębokie" że przy dobrych wiatrach to można je przejść w kaloszach :mrgreen:, mimo że jest stosunkowo płytkie, to ma ono na swoim koncie nie małą liczbę utonięć, kiedyś miejscowość Gardna Wielka, ze swoją przystanią była najczęściej wybieranym miejscem na biwaki szkolne, ale to było za dawnego ustroju, teraz uczniowie na takie już nie jeżdżą, musi być klima i Wi-Fi ewentualnie 3G w iphonie :mrgreen:

Wiem, część jeziora przepłynęliśmy. Zagrożeniem tam jest wysoka fala i mielizny...
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 18.04.2013 12:45

Tak, tak... więcej zdjęć poprosimy ;)
Krzysiekm
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 413
Dołączył(a): 25.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysiekm » 18.04.2013 13:00

Oglądając te zdjęcia wiem,że jedna rzecz na pewno jest u nas (nad bałtykiem) lepsza.
Chodzi o koty,chorwackie są brzydkie,chude i rude a nasze są zawsze piękne i wypasione ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Jak nie Chorwacja to... Bałtyk ???? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone