Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jadranovo Crikvenica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rinera33
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 21.05.2011
Jadranovo Crikvenica

Nieprzeczytany postnapisał(a) rinera33 » 21.05.2011 22:27

witam,
byłam na Jadranovo polecam okolice, plaże do wyboru kamieniste, piaszczyste, miasteczko wieczorem tetni zyciem, swietna baza wypadowa na okolice, Crikvenica,Selce,
moge dac namiar na super kwatere z super gospodarzami z którymi do dzis mam kontakt, w sezonie płaciłam 45- 50 EUr
wiecej info na maila
pozdrav
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 21.05.2011 23:51

rinera33 napisał(a):witam,
byłam na Jadranovo ....
Ojej... nie spadłaś przypadkiem? To chyba wysoko..
P.S. A byłaś kiedyś na Krakowie?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.05.2011 12:57

rinera33 napisał(a):witam,
byłam na Jadranovo polecam okolice, plaże do wyboru kamieniste, piaszczyste, miasteczko wieczorem tetni zyciem, swietna baza wypadowa na okolice, Crikvenica,Selce,
moge dac namiar na super kwatere z super gospodarzami z którymi do dzis mam kontakt, w sezonie płaciłam 45- 50 EUr
wiecej info na maila
pozdrav


Ciekawa informacja od osoby mieszkającej w Chorwacji :wink:
Kataj
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kataj » 13.08.2011 16:05

Wybieram sie w poniedziałek na 9 dni do Jadranova ( lub na ;-) ) . Postaram się po powrocie opisać co nie co więcej o tym miejscu, bo na formu mało o samym Jadranovie. Może nie będzie co pisać ale plażą Havisce przy której mam kwaterunek wygląda mi na fajne miejsce. Mam zamiar sporo biegać porankami po Jadranovie i okolicach ( rodzinka lubi spać, a ja jednak ranny ptaszek i nie chcę ich budzić krzątaniem się po kwaterze).
rufus71
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 04.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus71 » 22.08.2011 18:16

rinera33 prosze o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.plwiam
Kataj
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kataj » 25.08.2011 08:42

Właśnie dotarliśmy do domu. Jadranovo dla mnie się sprawdziło. Cisza, spokój, fajna plaża,kwatera ok itp. Generalnie Chorwacja nie zawiodła poraz kolejny Jak pozbieram się po drodze i odnajdę w burzowym poranku wielkopolski, to postaram sięskrobnąć kilka informacji więcej.
Kataj
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kataj » 29.08.2011 17:07

Zgodnie z obietnicą kilka zdań o Jadranovie. Miejscowość podzielona na 2 części. Jedna z mariną, plażami publicznymi i knajpkami wzdłuż morza, a druga ( w której ja mieszkałem ) oddalona od centrum jakieś 1500 m, bardziej spokojna z fantastyczną ( przynajmniej dla mnie) plażą Havisce zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. W miasteczku 2 Konzumy, po jednym w każdej z cześci - oba raczej niewielkie, większy ten w centrum. Internet dostępnym między innymi w konobie Feral przy marinie, zresztą sama knajpka też godna plecenia. Bankomat nieopodal większego Konzumu. Niedaleko do Crikvenicy dla wielbicieli promenad i większego ruchu pieszego jak i samochodowego. Jadranovo raczej położone jest dość wysoko n.p.m , więc należy przygotować się na spore różnice wzniesień przy wypadach na plaże czy po miasteczku i okolicach.
Plaża na której najeczęściej bywaliśmy położona w fajnej zatoczce, nieopodal skałek gdzie można było pospacerować i dojść do miejsca wykopalisk archeologicznych - zatoczka Lokvisce. Z tej części fajny widok na most na wyspę KRK.Przy plaży Havisce jest mały bar z bardzo fajnym klimacikiem, można coś przekąsić i zapić mocząc nogi w wodzie.
Generalnie miejsce dla lubiących spokój. Ja sporo rankami pobiegałem po oklicy, ale raczej teren an spacery czy biegi wymagający, ze względu na wspomniane różnice wzniesień.
tomek555
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek555 » 01.04.2012 13:49

rinera33 napisał(a):witam,
byłam na Jadranovo polecam okolice, plaże do wyboru kamieniste, piaszczyste, miasteczko wieczorem tetni zyciem, swietna baza wypadowa na okolice, Crikvenica,Selce,
moge dac namiar na super kwatere z super gospodarzami z którymi do dzis mam kontakt, w sezonie płaciłam 45- 50 EUr
wiecej info na maila
pozdrav

Witaj
Jeżeli mogłabyś przesłac mi maila z adresem kwatery
pozdrawiam
Tomek
tomasz m
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 01.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomasz m » 19.05.2013 11:10

rinera33 napisał(a):witam,
byłam na Jadranovo polecam okolice, plaże do wyboru kamieniste, piaszczyste, miasteczko wieczorem tetni zyciem, swietna baza wypadowa na okolice, Crikvenica,Selce,
moge dac namiar na super kwatere z super gospodarzami z którymi do dzis mam kontakt, w sezonie płaciłam 45- 50 EUr
wiecej info na maila
pozdrav

Witam
Czy mogę prosić o namiary na kwaterę
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
Tomek
ememel
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ememel » 05.02.2017 00:05

troszkę ożywimy temat.
także bardzo bym prosił o namiar na kwaterę.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
mirek
magdaslawek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 12.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaslawek » 22.03.2017 20:02

Także bardzo bym prosił o namiar na kwaterę w tej okolicy. 2+2 (17 i 8 lat )
Dziękuje Bardzo za pomoc.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
niunia-m
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) niunia-m » 31.07.2017 11:19

Witam,
również poszukuje kwatery dla 5 osób w dobrej cenie.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
karola1285
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) karola1285 » 03.08.2017 14:28

proszę o namiary na kwatery adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wiolasz
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolasz » 12.08.2017 19:46

Witam, czy mogę prosić namiar na kwaterę? Z góry dziękuję adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Carmella27
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.03.2018
Crikvenica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Carmella27 » 19.03.2018 12:44

Witam!
Poszukuję apartamentu jak najbliżej morza w Crikvenicy , najlepiej sierpień 2018.
Jest nas 10 osób w tym dwoje dzieci do 4 lat które mogą spać z nami i dwoje dzieci 12-13 lat , reszta to osoby dorosłe.
Tak jak pisałam , najlepiej jak najbliżej morza. Bardzo proszę o informację i z góry dziękuję.
Pozdrawiam. Ola C
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone