Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jadranovo Crikvenica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Olcia 27
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.03.2018
Crikvenica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olcia 27 » 21.03.2018 09:05

Witam! Szukam apartamentu dla 10 osob bez posrednikow, jak najblizej morza w sierpniu 2018, ktos cos moze polecić?
Martita86
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 29.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martita86 » 29.04.2018 11:31

Witam,poproszę również o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
farow
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 07.07.2014
Apartament Jadranovo super lokalizacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) farow » 02.08.2018 13:29

Witam,
Od kilku lat odwiedzamy świetny apartament w Jadranovie.
Jest to drugi dom od morza. Cicha i spokojna okolica aczkolwiek wszystko co potrzebne jest na miejscu: mały konzum, poczta, bankomat, restauracje, lodziarnie, kosciol :)
Więcej w oddalonej o 6 km Crikvenicy.
Jeśli ktoś szuka odpoczynku w cichym miejscu i rodzinnej atmosferze zapraszam na priv, podam namiary.
Apartament dla jednej rodziny. Z tego co wiem jest jeszcze wolny w drugiej połowie sierpnia i we wrześniu :)
Nie mam z tego absolutnie żadnych profitów! Nie biorę zaliczek itp. To nie jest reklama a pomoc forumowiczom i naszym gospodarzom :)
Dotikrk
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 15.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dotikrk » 15.09.2018 09:06

Czy mogę prosić o namiary :)
Bartulek1983
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.10.2017
Re: Apartament Jadranovo super lokalizacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartulek1983 » 21.11.2019 10:52

farow napisał(a):Witam,
Od kilku lat odwiedzamy świetny apartament w Jadranovie.
Jest to drugi dom od morza. Cicha i spokojna okolica aczkolwiek wszystko co potrzebne jest na miejscu: mały konzum, poczta, bankomat, restauracje, lodziarnie, kosciol :)
Więcej w oddalonej o 6 km Crikvenicy.
Jeśli ktoś szuka odpoczynku w cichym miejscu i rodzinnej atmosferze zapraszam na priv, podam namiary.
Apartament dla jednej rodziny. Z tego co wiem jest jeszcze wolny w drugiej połowie sierpnia i we wrześniu :)
Nie mam z tego absolutnie żadnych profitów! Nie biorę zaliczek itp. To nie jest reklama a pomoc forumowiczom i naszym gospodarzom :)



Mogę prosić o namiar na opisany apartament ?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jadranovo Crikvenica - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone