Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Igrane

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.02.2010 19:17

zaglądnij tutaj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jest to dom trochę niżej ( niewiele ) ale widok tu jest bajka i standard o wiele lepszy a cena - rok temu za dwie rodziny czyli 4 dorosłych i 3 dzieci płaciliśmy 50 euro a cena wyjściowa była 60 euro

W tym roku cena za apartament dla 6 osób wynosi.............120 euro!!! :o :o Czyżby więc tak..............podrożało??? :o Nie sądzę...... :wink: :wink: :wink:
ps.
Nie żebym CI zarzucał mówienie nieprawdy,ale...coś mi się tu kupy nie trzyma! :x
bro
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bro » 16.02.2010 01:53

Nie wiem w ile osób jedziesz, ale z czystym sumieniem mogę polecić tą kwaterę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Już trochę o niej pisał na forum.

Na pewno bliżej do plaży i nie tak stromo ;)
SoftRM
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) SoftRM » 16.02.2010 09:18

anakin napisał(a):[i]
Nie żebym CI zarzucał mówienie nieprawdy,ale...coś mi się tu kupy nie trzyma! :x

no tak było sami byliśmy w szoku że tak tanio nam się udało wytargować
może to wina że w tamtym roku był tak zwany "kryzys"
cały czas mówie o cenach w czerwcu
8O
anakin
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 21.02.2010 12:30

Odległość, połączona z zapachem :lol: :lol: :lol: jednak mnie skutecznie znięchęciła!!!
Teraz na tapecie..............Rażanij!!! 8) 8) 8)
aga_ch82
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_ch82 » 03.03.2010 09:45

Rozważamy wybór kwater:
dokładniej - HAUSE 2 ANA (apartament 3 i 4)?
dokładniej apartament 9 i 10
dokładniej apartament 6+2

Czy ktoś był w którymś z tych obiektów?
Cena są konkurencyjne, ale boimy się niespodzianek...jedziemy z 4 małych dzieci

albo na forum albo na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dzięki
Bert
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bert » 03.03.2010 22:39

anakin napisał(a):
zaglądnij tutaj
jest to dom trochę niżej ( niewiele ) ale widok tu jest bajka i standard o wiele lepszy a cena - rok temu za dwie rodziny czyli 4 dorosłych i 3 dzieci płaciliśmy 50 euro a cena wyjściowa była 60 euro

W tym roku cena za apartament dla 6 osób wynosi.............120 euro!!! :o :o Czyżby więc tak..............podrożało??? :o Nie sądzę...... :wink: :wink: :wink:
ps.

Byłem u Tonka Grgicia w czerwcu 2009 roku - płaciłem za apartmana A6 (tv sat, net i klima w cenie) 55 euro, 50 m do morza...
orson
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) orson » 22.03.2015 11:50

Trochę odgrzeje kotleta ;) Widziałem, że wyżej pisaliście o apartamencie Pobrica, z tym, że info to było z 2010 roku. Może był ktoś tam od tamtego czasu? I jak faktycznie wygląda droga do plaży z okolic kościoła, bo tam znajduje się ten apartament? Proszę o info.
savic
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) savic » 22.03.2015 11:59

orson napisał(a): I jak faktycznie wygląda droga do plaży z okolic kościoła, bo tam znajduje się ten apartament? Proszę o info.

Przewyższenie około 80 m więc troche jest - asfaltem nie ma tragedi ale skrótem między domami jest dosyć stromo
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.04.2015 21:57

Witam Forumowiczów!
Mam pytanie: czy ktoś był i może napisać coś o tym domu:
Apartments Snježana Igrane?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje