Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

hotel Labineca w Gradac-u ?????

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kkkasia
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 31.03.2005
hotel Labineca w Gradac-u ?????

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkkasia » 11.12.2005 22:11

witam,
planuje urlop w Gradacu w hotelu Labineca. czy ktos z was w nim był lub cosik o nim słyszał??? wszelka wiedza bardzo pożądana :)
z góry dzieki
kasia
evik
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 16.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evik » 07.01.2006 16:33

Prawdopodobnie ja też tam będę.Skusiły mnie oferty biura podróży,początkowo miałam jechać do Zivogosce, ale PLUMEK na forum mnie trochę wystraszyła opisem.Teraz obawiam się ,że to taka sama dziura.PROŚBA-CROMANIACY....napiszcie coś o tym miejscu.MIŁEGO DNIA.
tSzzSt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 22.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tSzzSt » 07.01.2006 17:56

bylem w gradacu 2 razy raz w lipcu raz we wrzesniu, plaza jak dla mnie jest ok, kilka metrow szeroka i dostyc dluga, sama miejscowosc nie jest duza, jest kilka sklepow( jeden studenac) ,barkow itp, nie mieszkalem w hotelu wiec nic na ten temat nie powiem, wiem tylko ze sa chyba 2 albo 3

ps nie parkujcie w niedozowloch miejscach, niemcow calymi worami zakuwali w obraczki na kola :)
evik
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 16.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evik » 07.01.2006 20:09

Dzięki za info .PROSZĘ jeszcze o wiadomości czy plaża jest oddalona od drogi , czy gdzieś w pobliżu przebiega ta cudowna Magistrala i:czy ją widać i słychać;Napisz ,czy można tam coś zwiedzić.POZDROWIENIA EVIK.
tSzzSt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 22.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tSzzSt » 09.01.2006 09:56

magistrala jest stosunkowo daleko od plazy, ale widac ja jak sie wejdzie do wody (takie malutkie tiry przemykaja :)), nie slychac samochodow ( tych z magistrali), co do zwiedzania to chyba w samym gradacu nie ma nic takiego :)
evik
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 16.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evik » 10.01.2006 20:38

DZĘKI.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.01.2006 21:01

dla kkasia i evik
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
może już to widziały, a jak nie to na zachętę do wyjazdu
i dla "ocieplenia naszego klimatu za oknem"
pozdrawiam.
evik
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 16.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evik » 11.01.2006 10:39

Serdecznie dziękuję Januszowi.Piękne zdjęcia .EVIK.
kkkasia
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 31.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkkasia » 11.01.2006 11:07

Janusz Bajcer napisał(a):dla kkasia i evik
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
może już to widziały, a jak nie to na zachętę do wyjazdu
i dla "ocieplenia naszego klimatu za oknem"
pozdrawiam.


dzieki! zaraz mi lepiej w tym "arktycznym" styczniu :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.01.2006 19:14

dla kkkasia i evik:
:smo: :smo: :papa: :papa:
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 03.03.2006 14:33

Byłem w Labinece w 2005. Hotelik OK. Jedzenie dobre, ale nie bardzo dobre szczególnie śniadania są słabe. Lepsze jest w Nimfie w Żiwogoszczach. ( Piszę to bo ktoś chciał jechać do Nimfy) Herbata np. była w torebkach z roku 1996.Niemieckie animatorki trzeba gonić do roboty ( szczególnie aerobik). W pokojach jest OK, ale gdy masz pokój rodzinny to na drugim łóżku się nie wyśpisz bo jest rozkładane i ciągle będziesz się zapadać. Basen jest super, obok napoje( piwo , wino, cola , woda mineralna, jakieś oranżadki, rakija, pelinowka,brendy, i ze 2 jakieś słodkie likiery) Obsługa bardzo chłodna.Nie wiem w jakim okresie jedziesz ale w maju i czerwcu jest tam dużo starych francuzów i słowaków. Hotel jest w uroczym miejscu. Trzeba się tylko nabiegać po schodach. Bo wszystko jest na innym poziomie.

Mimo tego, że napisałem tyle złego, to polecam.

Puzzle
evik
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 16.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evik » 04.03.2006 15:29

Wybieram się tam z rodziną w maju.W katalogu piszą ,że w budynku bocznym są wyremontowane wszystkie pokoje od 2006 dlatego ,tam zarezerwowaliśmy.Czy ten budynek jest daleko od głownego?Jeśli możesz napisz ,czy byliście zadowoleni,jaka plaża i okolice??
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 04.03.2006 23:03

evik napisał(a):Wybieram się tam z rodziną w maju.W katalogu piszą ,że w budynku bocznym są wyremontowane wszystkie pokoje od 2006 dlatego ,tam zarezerwowaliśmy.Czy ten budynek jest daleko od głownego?Jeśli możesz napisz ,czy byliście zadowoleni,jaka plaża i okolice??


Hotel składa się z 2 skrzydeł. Oba są takie same.Budynek boczny jest chyba dlatego tak nazwany, że aby przejść na posiłek trzeba przejść przez recepcję. Są jeszcze apatamenty Labineca. Są po 2 stronie ulicy. Wykupując hotel, na pewno nie będziesz mieszkać w apartamencie.
Plaża-raczej kamyczki niż żwirek
Okolica- wspaniała.W lewo alejka wzdłuż morza i oliwek, w prawo piękne miasteczko wśród palm. I góry nad głową. Prawdziwa Cro.

Puzzle
evik
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 16.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evik » 05.03.2006 00:16

Serdeczne dzięki.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 05.03.2006 13:31

evik napisał(a):Prawdopodobnie ja też tam będę.Skusiły mnie oferty biura podróży,początkowo miałam jechać do Zivogosce, ale PLUMEK na forum mnie trochę wystraszyła opisem.Teraz obawiam się ,że to taka sama dziura.PROŚBA-CROMANIACY....napiszcie coś o tym miejscu.MIŁEGO DNIA.


:)

Jedni wystraszeni, inni szczęśliwi, że takie zad...pia sa w Cro ;)

Plumek
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
hotel Labineca w Gradac-u ?????
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone