Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 30.01.2018 11:36

beatabm napisał(a):
Chętnie bym się zabrała z nimi :hearts:

No wiesz?? :roll: :roll: :roll:
Popatrz na nich - nie wiedzą do czego służą te dwa dziwne białe trójkąty, na dodatek poobwieszani odbijaczami jak choinka :roll:
Lepiej zostań w pięknym lazurze :oczko_usmiech:
Nie wiało to i trójkąty widocznie zwinęli :( a odbijacze noo ... nie widziałam :( Może byli nacycani i zapomnieli :oops:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 30.01.2018 11:38

gusia-s napisał(a):
Buber napisał(a):Maseczki są twarzowe :wink: .
Też muszę sobie taką kupić.
Nie zwlekaj... teraz jest super cena
Normalnie były po 159,99, potem w promo 129,99 więc teraz jest na prawdę extra cena 99,99 zł a są fantastyczne :)

To fakt, polecam maskę, zwłaszcza przy wolnym surkowaniu i leżeniu dopą do góry na wodzie.
Przy szybkim pływaniu jest już gorzej. Zbyt mała ilość tlenu nie pozwala na dużą intensywność, tu zwykła maska z rurką wygrywa.
No i jeszcze w zwykłej masce lepiej się nurkuje. Jednak z zakupu tej maski jestem bardzo zadowolony, bo moja młodsza miała kłopot z oddychaniem przez rurkę, a tu problemu nie było. Dzięki temu mogliśmy razem karmić rybki :P
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 30.01.2018 16:50

Jakbym swoje zdjęcia w tej masce oglądała.. :mrgreen:
Wszyscy tak samo twarzowo w nich wyglądamy :)
Ale warto zakupić, potwierdzam.

Uwielbiam plaże( a przez to i widok stałego lądu) od tej strony wyspy, ze względu na ten widok, choć wszyscy pieją,źe plaże po drugiej stronie lepsze :)

(Wyrazy współczucia :( )
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.01.2018 18:37

gusia-s napisał(a):
Buber napisał(a):Maseczki są twarzowe :wink: .
Też muszę sobie taką kupić.
Nie zwlekaj... teraz jest super cena

A czy temu panu widocznemu na zdjęciach :wink: broda nie przeszkadzała w korzystaniu z takiej maski? Nie pojawiały się jakieś nieszczelności, etc.?
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 30.01.2018 23:16

Wypoczynek przednia rzecz. Guśka! Trzymaj się!
Może broda właśnie uszczelniała maskę... :wink:
Tak pomyślałem, że się wszystkich troszkę poznanych przez relacje dopytam jakie plany urlopowe na 2018 ale Ciebie nie pytam bo mi tu jakiś 6 urlopowy elaborat walniesz:)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 31.01.2018 09:44

Kasia, Zdzichu - dzięki ... to trudne, zwłaszcza że niespodziewane i praktycznie dzień po dniu :(.

Danusiu - zarost nie przeszkadza nic a nic. Obie maski mamy w rozmiarze M i pasują one na większość twarzy, mój siostrzeniec 14-lat też ma M. Większy rozmiar to już dla kogoś kto ma naprawdę dużą twarz. Jak pisze Habanero są super do snurkowania, w specyfikacji do nurkowania nie są zalecane ale ten pan z brodą ;) czyli Macieju schodził pod wodę co nieco.

Zdzichu, sama mam problem w tym roku z wyborem miejscówki, tak dobrze jak w zeszłym roku nie będzie ... mam ciężki rok w pracy i raczej poza majówką i urlopem przełom czerwca/lipca nic więcej na dłużej się nie da wyrwać.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 31.01.2018 10:59

Te pożary tegoroczne, to naprawdę dramat. Widziałam zniszczenia w tym roku w Tucepi. Ogień był bardzo blisko odnowionego hotelu Jadran. Niewiele brakło, a ogień rozprzestrzeniłby się na budynek. Cały las nad Tucepi, to jedna wielka brązowa plama. Miejmy nadzieję, że szybko las się odbuduje i znów tam będzie zielono.

Gusia fajne masz buciki do wody. Mam takie same (z biedry). Nie używam ich do pływania, ale chodzę w nich w ogródku :D
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 31.01.2018 12:28

gusia-s napisał(a):pawel silesia, który w czerwcu mieszkał na tym kempie w domkach. Na marginesie szkoda, że przepadł gdzieś po awarii serwera i porzucił rozpoczętą relację z Hvaru :(


Witaj!
Nie przepadł do końca.
Po nieplanowanej :cry: przerwie na forum wracam do relacji (swojej z Hvaru) oraz innych Cro-maniaków.
Ale zanim ogarnę swoje zdjęcia - zawitałem do Ciebie - baaardzo cieszę oczy (i duszę) Twoim Brač'em.

:papa: Pozdrawiam Serdecznie! :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 31.01.2018 12:35

agata26061 napisał(a): Gusia fajne masz buciki do wody. Mam takie same (z biedry). Nie używam ich do pływania, ale chodzę w nich w ogródku :D
Hehehe, ja tych swoich to używam do wszystkiego ;) do wody mam inne - te na foto z maseczką ale rzadko kiedy chciało mi się przebierać. A'la crocsy są idealne na kemping oraz do łażenia po kamienistej plaży ale i do pływania własnie :) Mogą doskonale zastępować rękawki ;)

pawel silesia napisał(a):... Nie przepadł do końca.
Po nieplanowanej :cry: przerwie na forum wracam do relacji (swojej z Hvaru) oraz innych Cro-maniaków.
Ale zanim ogarnę swoje zdjęcia - zawitałem do Ciebie - baaardzo cieszę oczy (i duszę) Twoim Brač'em...
O jak miło Ciebie widzieć ... czytać znaczy ;) Jak dobrze, że wróciłeś bo wiele osób czeka na Twój Hvar ... ja też :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 31.01.2018 12:50

gusia-s napisał(a):Hehehe, ja tych swoich to używam do wszystkiego ;) do wody mam inne - te na foto z maseczką ale rzadko kiedy chciało mi się przebierać. A'la crocsy są idealne na kemping oraz do łażenia po kamienistej plaży ale i do pływania własnie :) Mogą doskonale zastępować rękawki ;)
)

My nazywamy je z Sąsiadką "firmówki", bo obie śmigamy wokół domu w podobnych. Te w kwiatki nówki sztuki z tego roku, ale zeszłoroczne w pięknym kolorze różu również jeszcze są w użyciu.
Ale dość już o "ciapkach", dawaj kolejny odcinek :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 31.01.2018 21:00

agata26061 napisał(a):... Ale dość już o "ciapkach", dawaj kolejny odcinek :D
Dawam :)

Dzień 4 - 18.07.2017 wtorek

Po południu dopiekamy boczki na kempingowej plaży w towarzystwie hitu tego lata czyli różowego ptaszyska :wink: Niestety ciągłe zadymienie na lądzie powoduje brak widoczności. 
IMG_20170718_152933.jpg
IMG_20170718_153459.jpg


Wieczorem idziemy uchwycić zachód słońca.
IMG_20170718_195738.jpg
IMG_20170718_195811.jpg


Najlepiej obserwować go zza cypelka, na którym mieści się cmentarz.  Jest zatem okazja aby ponownie zobaczyć mauzoleum rodziny Petrinovič w świetle zachodzącego słońca.
IMG_20170718_201613.jpg


Na zachód ledwo się wyrabiamy :? Nie jest jakiś spektakularny. Przez zadymienie na niebie zamiast kolorów złota, żółci i pomarańczy dominują kolory plażowego flaminga   :wink:
IMG_20170718_202100.jpg
IMG_20170718_202119.jpg
IMG_20170718_202144.jpg


Raz, dwa, trzy i po spektaklu.
IMG_20170718_202524.jpg


Wracamy do miasteczka.
IMG_20170718_202701.jpg
IMG_20170718_202720.jpg


Obserwujemy pracę dziewczyny Obrazek tworzącej obrazy niesamowitą techniką przy użyciu spray. Jeden obraz powstaje średnio w ciągu 30 min. Ruch w interesie jednak kiepski … dużo gapiów, słychać zachwyty ale nikt nie kupuje :? .
IMG_20170718_205901.jpg
IMG_20170718_205911.jpg
IMG_20170718_210113.jpg


Pierwszy raz widzę cumujący jacht na postawionych żaglach 8O :mrgreen: Można na nim wykupić krótki rejs … chyba godzinny. Nie pamiętam jednak po ile.
IMG_20170718_210205.jpg
IMG_20170718_210215.jpg


Włóczymy się po wieczornym Supetarze :) . Jest trochę ludzi ale też bez przesady, to nie są tłumy, więc atmosfera jest całkiem sympatyczna.  Tu ktoś maluje, tam rzeźbi w kamieniu. W knajpach przygrywa muzyczka, Wakacyjny luz  :)
IMG_20170718_210348.jpg
IMG_20170718_210558.jpg
IMG_20170718_210636.jpg
IMG_20170718_210749.jpg


Po powrocie na kemping otwieramy barek   :mrgreen: Obrazek
IMG_20170718_215447.jpg


Od jutra zaczynamy penetrację wyspy  :)

Cdn …  :papa:
Użytkownik usunięty
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.01.2018 21:22

Już się nie mogę doczekać tej

Penetracji :oczko_usmiech:

:papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 31.01.2018 21:24

Fajne to zdjęcie

IMG_20170718_210348.jpg


Trochę przypomniało mi miasteczka Prowansji i Langwedocji nocną porą - sentyment z podróży poślubnej :P

A'la crocsy są idealne na kemping oraz do łażenia po kamienistej plaży ale i do pływania własnie


Właśnie dlatego wykosztowałam się na swoje w Visie :wink:

Barek :roll: - la classe 8)
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 01.02.2018 11:09

gusia-s napisał(a):
No i tak oto prezentuje się nasz kemping. :)


Bardzo fajnie to opisałaś. Dokładnie i dużo fotek. Fajnie się ogląda znajome miejsca. Trochę tęskno... ale już luty 3 miesiące i...
OK. Wracam do relacji :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku B

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.02.2018 13:17

tomekkulach napisał(a):Już się nie mogę doczekać tej
Penetracji :oczko_usmiech:
:papa:
I czego się szczerzy :?: Ma trafniejsze określenie :?: :P

Katerina napisał(a):... Barek :roll: - la classe 8)
Pani coś zamawia :?: :smo: Cyc tylko vermutowaty na dziś :mrgreen:

pawel silesia napisał(a):
gusia-s napisał(a):No i tak oto prezentuje się nasz kemping. :)

Bardzo fajnie to opisałaś. Dokładnie i dużo fotek. Fajnie się ogląda znajome miejsca. Trochę tęskno... ale już luty 3 miesiące i...
OK. Wracam do relacji :papa:
Mi też miło się wspomina, ale przed ostateczną decyzją zżerały mnie obawy różne... szczególnie o tą odległość od plaży... a w zasadzie o brak widoku, jak mieszkać na kempingu i nie widzieć morza :( Pogodziłam się z tym, trzeba było iść na kompromis by wogóle na Brać zawitać, był to w zasadzie jedyny dogodny dla nas kemping i wielką nam sprawił niespodziankę gdy na miejscu okazało się, że jednak widać morze z naszej parcelki :hearts:

Paweł masz już plan kolejnej wyprawy? ciekawi mnie co wybrałeś tym razem i czy kolega "pechowiec" jedzie sobie odbić ubiegły rok?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HiFi Supe(rs)tar super hit! - gusia-s i Banda na Otoku Brač - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone