Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Helios III Stari Grad - kto był, baaaaardzo pilne

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mokate
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokate » 05.08.2005 08:27

Bardzo pilnie poszukuję informacji o hotelu Helios w miejscowości Stari Grad. Jeżeli ktoś z Was tam był, proszę piszcie. To hotel * więc trochę się boję o warunki:(
Finestra
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Finestra » 05.08.2005 14:12

nie byłem wew. ale z wierzchu to taki późny TITO. (poźny Gierek).
Dobrze położony, blisko wody nie pamiętam jak tam z dojazdem, bo promenada wzdłuż "plaż", raczej zamknięta dla ruchu (za wyj. dostawców)

Marcin[/list]
mokate
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokate » 05.08.2005 14:47

Dojazd mniej istotny, bo to wyjazd autokarem. A sama okolica? I woda? Taka piękna i czysta jak mówią? Zależy mi też na informacjach o wyżywieniu, mam opcję śniadania i obiadokolacje, czy to jest zjadliwe?
Finestra
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Finestra » 06.08.2005 12:50

Nie byłem nigdy wewnątrz tego hotelu. Plaża blisko - żwirki i betony. Ogólnie ładnie, ale woda przypomina rosół babuni. Mętnawa i tłusta od olejków i kremów. Ale idąc brzegiem w kier. pn 5-15 min jest wiele uroczych miejsc łącznie z dzikim FKK. Słyszałem opinie o jedzeniu w hotelach na Hvarze i raczej pozytywy. W najgorzym razie w pobliżu jest pani, która sprzedaje naleśniki (crepes) 10 kn / porcja. :)

Marcin
platon
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 08.08.2005 20:32

dwugwiazdkowy hotel,dwa baseny
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Azja
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Azja » 10.08.2005 21:42

Hej! Byam rok temu W Starim Gradzie w Heliosie :) SLuchaj - BOMBA. generalnie jest to kompleks Helios i skada sie on z 2 hoteli roznej klasy i takich domkow-blizniaczkow, tzw. bungalowow. ja jechalam autokarem i czesc osob trafila do hoteli a czesc do bungalowow. Kazdy wyszedl dobrze. choc ja uwazam, ze te osoby, ktore trafily do bungalowow mialy najlepiej. bylam wsrod nich:) przede wszystkim taki domek jest wyposazony w lazienke z prysznicem i toaleta, kuchenke, lodowke, wneke do spania, mini salonik i UWAGA: TARAS z opcja swiatla w nocy z siedzonkami i stolikiem a przed kazdym domkiem mini ogrodek z egzotyczna roslinnoscia. czujesz sie jak na dzialce, mozesz zrobic imprezke na dworzu i jest super i kazdy, kto trafil do hotelu nam bardzo tego zazdroscil:) do morza bliziutko. Stari Grad jest po prostu przepiekny. na prawde mozna poczuc sie jak w raju. ciekawostka: nie ma dystkotek, choc nie wiem czy to akurat dla Ciebie jest wazne. sa puby i pubiki, restauracje a glowny hotel orgazniuzje roznego typu wieczorki. niemniej my poznalismy tyle ludzi, ze sami robilismy sobie imprezki i bylo to znacznie lepsze niz standardowe dyskoteki. pytasz sie jeszcze o jedzenie. powiem tak: to byly moje pierwsze wakajce w zyciu gdzie tak duzo jadalam. wykupilam sniadania i obiadokolacje i na kazdy z posilkow nie moglam sie doczekac. pyszne jedzonko. w zeszlym roku bylo tak, ze kazdy mogl sobie wybrac na obiad jedna z 3 proponownaych potraw - pychota. do tej pory jak pomysle o tym to az mi slinka cieknie. zatem niczego sie nie obawiaj. Stari Grad jest piekny, bezpieczny i warto tam pojechac. zycze super wypoczynku!!!!! :D

Azja
mokate
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokate » 11.08.2005 08:26

Dziękuję bardzo za informacje:) Właśnie o to mi chodziło. Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022