Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

GORAN KARAN Koncert w Zabrzu

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Snowboarder77
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Snowboarder77 » 16.04.2012 21:18

Koncert Gorana ŚWIETNY !!!!!!!! Ale organizacja całości beznadziejna. Papierowe kwiatki na scenie jak na pierwszy dzień wiosny a na nie spotkanie z Dalmacją ! Prowadząca - porażka. A można było wziąć kogoś kto troszkę lepiej umie język polski. Ale ok. To sie wytnie . Ale za to wstawienie w ramy koncertu Pana Silskiego ( cygańskie disco polo z Bytomia) i Panią Werner (trochę wyższy poziom DP weselnego) - ŻENUJĄCE. Choć Pani W . przynajmniej wyglądała BARDZO ATRAKCYJNIE:) . Siedziałem wśród Cromaniaków tuż przy scenie . Pozdrawiam Was serdecznie . Może do zobaczenia gdzieś w CRO . Ja już za dwa tygodnie będę w Trogirze :) Juhu
jolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3457
Dołączył(a): 08.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolek » 16.04.2012 21:23

darek1 napisał(a):
Jurek napisał(a):
darek1 napisał(a):Jestem pod wrażeniem. Fiolek przybrana jest we flagę Chorwacji. Janusz B przeszedł na TY z Goranem. No, no, no. Wszyscy trzeżwi o dziwo. Żadnych zadym i burd. Kultura, nareszcie jest czym się pochwalić. 8O 8O 8O


Te chłopie my swoja klasę mamy. Na koncercie trzeźwi, a jak! Ale po koncercie to już się działo!! Nad ranem to nawet tańczyłem z Terezą!!!!


Wierzę, że tańczyłeś. Kojarzę cię ze zjazdów, że jesteś bardzo towarzyski prawie taki sam jak ja :D


Znamy Juraska o ho ho...a może dłużej :D O to "prawie" się rozchodzi i w tym jest różnica :wink:
P.S. Może ugryź się w język ( w palce?), zanim coś napiszesz? Bo Ciebie też znamy, choć nie :wink:
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 16.04.2012 21:29

Oficjalna stronka www Gorana Karana
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 16.04.2012 21:32

ZAJEC napisał(a):Moi drodzy w związku z tym iż ma się ukazać płyta z wczorajszego koncertu to może byśmy zrobili jakąś listę zamówieniową i zlożyli ją w ESCE lub w Radiu Piekary ażeby zapewnić sobie jej zakup bo może się zdarzyć tak jak wczoraj ,ze część chętnych nie zakupiła albumu "Romanca pod zvizdama"bo zabrakło.Co o tym sądzicie?

MY się też zapisujemy na jedną płytkę :D ( z naszego nagrania chyba nic nie będzie) :cry:
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5420
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 16.04.2012 21:34

krakuscity napisał(a):
ZAJEC napisał(a):Moi drodzy w związku z tym iż ma się ukazać płyta z wczorajszego koncertu to może byśmy zrobili jakąś listę zamówieniową i zlożyli ją w ESCE lub w Radiu Piekary ażeby zapewnić sobie jej zakup bo może się zdarzyć tak jak wczoraj ,ze część chętnych nie zakupiła albumu "Romanca pod zvizdama"bo zabrakło.Co o tym sądzicie?

MY się też zapisujemy na jedną płytkę :D ( z naszego nagrania chyba nic nie będzie) :cry:

światło?
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 16.04.2012 21:38

szary779 napisał(a):Oficjalna stronka www Gorana Karana


O widzisz, przypomniałeś mi, że przy podpisywaniu przez Gorana autografów, doszło do sytuacji, kiedy piosenkarz żartobliwie zasmucił się, że nie mamy dla niego koszulki z logo Cro-pl .

Pani impresario podała mi sposób, w jaki można wysłać do pana Karana taki znak naszej sympatii. Może ma ktoś rozmiar L ( tak oceniam :) ) ?

Wyobraźcie sobie - Goran paraduje na splitskej obali w naszej koszulce ...

Zazdrość kolegów po fachu jest tak wielka,że walą do Polski drzwiami i oknami :)

To jak będzie - ma ktoś wolną koszulkę :?: 8)
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 16.04.2012 21:41

ZAJEC

my także zgłaszamy chęć otrzymania takiej płytki :)

Pozdrawiamy
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 16.04.2012 21:44

plavac napisał(a):
szary779 napisał(a):Oficjalna stronka www Gorana Karana


Wyobraźcie sobie - Goran paraduje na splitskej obali w naszej koszulce ...

Zazdrość kolegów po fachu jest tak wielka,że walą do Polski drzwiami i oknami :)


dla mnie bomba ! :D
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 16.04.2012 21:45

plavac napisał(a):To jak będzie - ma ktoś wolną koszulkę :?: 8)


Pracujemy nad tym. Wkrótce podam szczegóły.
zarys
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 27.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zarys » 16.04.2012 21:46

My też zapisujemy się na płytkę z koncertu 1 szt., mimo, że mam trochę nagranego koncertu (do zmontowania).
Janusz - mogę Cię trochę poratować moim nagraniem.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 16.04.2012 22:16

ZAJEC napisał(a):
krakuscity napisał(a):
ZAJEC napisał(a):Moi drodzy w związku z tym iż ma się ukazać płyta z wczorajszego koncertu to może byśmy zrobili jakąś listę zamówieniową i zlożyli ją w ESCE lub w Radiu Piekary ażeby zapewnić sobie jej zakup bo może się zdarzyć tak jak wczoraj ,ze część chętnych nie zakupiła albumu "Romanca pod zvizdama"bo zabrakło.Co o tym sądzicie?

MY się też zapisujemy na jedną płytkę :D ( z naszego nagrania chyba nic nie będzie) :cry:

światło?

Nie , widzę, że coś właczylem nie tak bo mam przy przesyłaniu filmu informację "Podczas importowania pliku wystąpił błąd : nosnik jest zabezpieczony przed zapisem" i to obojętnie jaka płytkę do kamery wsadzę.
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1840
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 16.04.2012 23:38

zarys napisał(a):My też zapisujemy się na płytkę z koncertu 1 szt., mimo, że mam trochę nagranego koncertu (do zmontowania).
Janusz - mogę Cię trochę poratować moim nagraniem.


Tu nie ma co ratować :wink: To należny udostępnić wszystkim CRO maniakom pod karą pręgierza :mrgreen: :devil:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107713
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.04.2012 23:54

Snowboarder77 napisał(a):. Ale za to wstawienie w ramy koncertu Pana Silskiego ( cygańskie disco polo z Bytomia) - ŻENUJĄCE


Wiesz kto zaprosił Gorana na koncert :?:
jolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3457
Dołączył(a): 08.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolek » 17.04.2012 00:06

I to największa, a zarazem jedyna zasługa Jacusia włożona w ten koncert :wink: Poza niesmakiem i wręcz zażenowaniem przy słuchaniu go i jego koleżanki z radia Piekary w zestawieniu z Goranem. To jak slumsy i drapacze chmur w Nowym Yorku. Wiadomo, że muszą być i te, i te :wink: Ale ocena jest jak d..pa, każdy ma swoją.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107713
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.04.2012 00:10

Trudno aby zapraszający nie wystąpił, na koncercie z reguły są GWIAZDY i osoby towarzyszące :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
GORAN KARAN Koncert w Zabrzu - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone