Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

GORAN KARAN Koncert w Zabrzu

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1840
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 15.04.2012 23:41

Jacek 206 napisał(a):...Barcik mam zdjęcie daj maila.


Mam nadzieję, że to o mnie chodzi :wink:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jesli można, to proszę bez kompresji. :D
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 16.04.2012 03:32

3.32 w domu! Chyba nie zasnę, przez Tereze :D.
Wielkie dzięki wszystkim zakręconym za suuper zabawę !
Goran rewelacja dał energii na następne tygodnie.

hvala !!!
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 16.04.2012 07:37

Po koncercie padłam jak ścięta. Pięknie było! Goran wymiata- głos boski.
Dziękuję wszystkim za spotkanie, fajnie było Was widzieć - daliśmy też niezły popis, Goran chyba był ździwiony jakio miał Fan Club 8O - ah te zdjęcia autografy :roll: . Mam zdjęcia grupowe- mogę je wkleić na forum?
Co do Pana Silskiego i Pani Werner wszystko cvhyba już napisaliście- nie zgdzam się tylko z porównaniem Go do MIchała Bajora- to naprawdę inna półka....
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 16.04.2012 08:30

Fajnie się dowiedzieć o koncercie Gorana dzień po :( :( :( Tak to jest jak się zaniedbuje forum :oops:
Chociaż sobie jakieś relacje poczytam albo zdjęcia pooglądam chlip chlip :wink:
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 16.04.2012 08:41

Witam wszystkich,
ja też tam byłem , miód i wino piłem.
Nie należę wprawdzie do Waszego klubu ( jeszcze), działam na tym chorwackimforum od niedawna :-) brak mi koszulki ,ale mieliśmy z żoną chorwacki szalik ( może ktoś zauważył ? Goran zauważył wskazując na żonę :-) , nawet mamy fotki - udało nam się chwilkę pogadać oraz zdobyć specjalną dedykację na płycie) ,ale pozwoliłem sobie zamieścić kilka uwag.
Generalnie przychylam się do tego wszystkiego co tu napisaliście. Znaczy się odbiór koncertu jednoznaczny .Goran "liga prvaka" , reszta ...
Szkoda tylko ,że organizatorzy tak to ustawili czasowo ,że wydawało się że Goran jest supportem dla naszych muzyków biesiadnych. Oczywiście nie ma m nic przeciwko biesiadom i tego typu muzyce , tylko nasuwa się pytanie kto zrobil takie zestawienie wykonawców.
Może Goran myślał (albo mu przedstawiono ) ,że nasi to też krajowa czołówka ?
Jak Wam się słuchało chorwatskich przeróbek p. Silskiego?
Mi ciężko, niby melodia ta sama ,ale znając oryginalne wykonania " tiha noć" ( znam to w wyk. O.Dragojevića oraz Miśo Kvaća ) oraz tę drugą , polskiego tytułu nie znam , chorwacki M. Grdović " U ranu Zoru" ( pismu o moru pivam ti ja , jer duśa boli kada se voli svatko to zna...:-) ) tekst mi uciekał w stronę chorwatskiego. Podobnie z piosenką V. Coce "Mama adio"
Szkoda tylko ,że będzie to lansowane jako "śląskie szlagiery" :-)
Świat stoi na krawędzi , otwieracz jest droższy od butelki wina ( chorwatskiego ) :-) To taka moja refleksja na koniec :-)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 16.04.2012 08:47

onka37 napisał(a): . Mam zdjęcia grupowe- mogę je wkleić na forum?

Pewnie , że można :D
Ja może w najbliższych dniach coś wrzucę. :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 16.04.2012 09:20

Jurek napisał(a):Goran rewelacja dał energii na następne tygodnie.

hvala !!!


Juras, mam coś dla Ciebie :wink:

A dla większości bo niestety nie wszystkich dałem radę zmieścić :(

Obrazek

Ps. Po sterydach wysypka po Teresce już prawie zeszła :wink: Co do Jacka, no niestety niefortunnie dobrał sobie współtowarzysza do śpiewania. Goran ma zbyt silny głos i za dużą charyzmę za to Pani Beata całkiem dobrze dała sobie rady :)
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5420
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 16.04.2012 09:20

Witam i pozdrawiam wszystkich cromaniaków obecnych na koncercie szkoda,że nie wszyscy się ujawnili i dlatego nie wzieli udziału w spotkaniu z Goranem zorganizowanym dla nas w przerwie koncertu,ale może innym razem spotkamy sie jeszcze.Dla pełnej jasnośći drogi kolego Cromaniaku66 nie jesteśmy i nie byliśmy nigdy żadnym klubem jesteśmy CROMANIAKAMI i czy chcesz czy nie jako zalogowany na forum zostałes przyjęty do tej zakręconej rodzinki.O koncercie napisano już dużo i pewnie jeszcze pojawią sie kolejne wpisy ,czy sie podobało czy nie to juz rzecz gustu każdego z osobna a z gustami podobno się nie dyskutuje.Pozostaje tylko czekać na wydanie obiecanego przez organizatorów albumu z koncertu.
Jeszcze raz pozdrv svima
aquavita
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) aquavita » 16.04.2012 09:57

ZAJEC napisał(a):Witam i pozdrawiam wszystkich cromaniaków obecnych na koncercie szkoda,że nie wszyscy się ujawnili ....

No to zawaliłem ,taka okazja do spotkania z Wami Drodzy Cromaniacy a ja...w przerwie na zewnątrz i w kolejce ..wiecie gdzie :oops:
Musi mi wystarczyć że ja Was widziałem (po koszulkach ,i tak trochę po zdjęciach z forum poznawałem) .
Na następnym spotkaniu, mam nadzieję się uda .
Koncert był świetny . Dla mnie, w całości .Dzięki tylu wykonawcom "uczta" trwała tyle godzin. Nie narzekajmy na "swoich" myślę że Pan Jacek przyczynił się też do zaproszenia Gorana i dzięki mu za to.
:wink:
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 16.04.2012 10:17

ZAJEC napisał(a):Witam i pozdrawiam wszystkich cromaniaków obecnych na koncercie szkoda,że nie wszyscy się ujawnili i dlatego nie wzieli udziału w spotkaniu z Goranem zorganizowanym dla nas w przerwie koncertu,ale może innym razem spotkamy sie jeszcze.Dla pełnej jasnośći drogi kolego Cromaniaku66 nie jesteśmy i nie byliśmy nigdy żadnym klubem jesteśmy CROMANIAKAMI i czy chcesz czy nie jako zalogowany na forum zostałes przyjęty do tej zakręconej rodzinki.O koncercie napisano już dużo i pewnie jeszcze pojawią sie kolejne wpisy ,czy sie podobało czy nie to juz rzecz gustu każdego z osobna a z gustami podobno się nie dyskutuje.Pozostaje tylko czekać na wydanie obiecanego przez organizatorów albumu z koncertu.
Jeszcze raz pozdrv svima


No szkoda , że nie było ( a może przegapiłem) jakiejś informacji , że dla wszystkich zalogowanych na forum jest organizowane spotkanie :-( .
Jeszcze przed wyjazdem sprawdzałem forum :-(.
No , trudno , a może wówczas gdyby tak wszyscy ruszyli na to spotkanie tłok byłby większy niż kolejka do ...WC ? :-)
A tak przy okazji , wie może ktoś , skąd był ten fotograf ( wyd. Eska ? ) robiący fotki zarówno na sali ( siedział obok opreatora kamery , wchodząc drzwiami nr 4 ) jak i potem w holu przy podpisywaniu płyt przez Gorana.
Zrobił nam z żoną fotkę z Goranem i chciałbym ja nabyć :-(
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 16.04.2012 10:47

Cromaniak66 napisał(a):Witam wszystkich,
ja też tam byłem , miód i wino piłem.
......ale mieliśmy z żoną chorwacki szalik ( może ktoś zauważył ?

siedzieliście niedaleko nas :D
witaj w "klubie" :wink:
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 16.04.2012 10:53

fiolek napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):Witam wszystkich,
ja też tam byłem , miód i wino piłem.
......ale mieliśmy z żoną chorwacki szalik ( może ktoś zauważył ?

siedzieliście niedaleko nas :D
witaj w "klubie" :wink:



Siedzieliście chyba ( a raczej na pewno ) z naszej prawej strony z dużą chorwacką flagą :-) ?
Znajomi Chorwaci już nam zazdroszczą :-) ( i nie dowierzają :-) )
Pozdrawiam serdecznie :-)
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 16.04.2012 10:58

Cromaniak66 napisał(a):
fiolek napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):Witam wszystkich,
ja też tam byłem , miód i wino piłem.
......ale mieliśmy z żoną chorwacki szalik ( może ktoś zauważył ?

siedzieliście niedaleko nas :D
witaj w "klubie" :wink:



Siedzieliście chyba ( a raczej na pewno ) z naszej prawej strony z dużą chorwacką flagą :-) ?
Pozdrawiam serdecznie :-)


tak to my 8O

pozdrawiam równie serdecznie
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 16.04.2012 11:06

[quote="Rysio Ps. Po sterydach wysypka po Teresce już prawie zeszła :wink: Co do Jacka, no niestety niefortunnie dobrał sobie współtowarzysza do śpiewania. Goran ma zbyt silny głos i za dużą charyzmę za to Pani Beata całkiem dobrze dała sobie rady :)[/quote]

Mnie też prawie zeszła :D - za to mam siny paluch - tak biłam brawo że nie czułam że biję się pierścieniem z drugiej ręki.... :lol:
J@dranka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@dranka » 16.04.2012 12:05

A ja dalej jeszcze podśpiewuję "ja sam samo vagabundo...ti si mene sanjala...pod zvijezdama si zaspalaaaaaa..." :lol:
Goran Karan - klasa sama w sobie, wielki ukłon dla jego talentu i osobowości. Koncert był rewelacyjny i wniósł dużo pozytywnych emocji. Świetna muzyka, świetny chorwacki klimat i świetny kontakt z publicznością. A płytka CD z dedykacją - bezcenna :hearts: Kto nie był, niech żałuje:D
Miło było poznać i zobaczyć "na żywo" wszystkich obecnych Cromaniaków :) Szczególne pozdrowienia i podziękowania za miłe powitanie dla Zajca i Janusza B. :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
GORAN KARAN Koncert w Zabrzu - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone