Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

GORAN KARAN Koncert w Zabrzu

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107713
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.04.2012 16:11

Aga01 napisał(a):Dzięki za pomysł, ale niestety Gorana tam nie ma :(
Witam. Potwórka koncertu czyli powtórka z rowrywki dzisiaj wieczorem (ok.21) w CRR :wink: :lol:
jolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3457
Dołączył(a): 08.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolek » 16.04.2012 19:34

Jurek napisał(a): A to zrobiła mi Lena!!
Ale kurna za co :cry:

Jurasku, może i miała za co? :wink:
A ja se sama włączyłam, jak ta sroka na widok błyskotki, klik w link...i zniesmaczenie :evil:
Januszku, wpisuj wykonawców, nie same linki :wink: dla takich, jak ja, niecytatych :wink:
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5420
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 16.04.2012 20:25

Moi drodzy w związku z tym iż ma się ukazać płyta z wczorajszego koncertu to może byśmy zrobili jakąś listę zamówieniową i zlożyli ją w ESCE lub w Radiu Piekary ażeby zapewnić sobie jej zakup bo może się zdarzyć tak jak wczoraj ,ze część chętnych nie zakupiła albumu "Romanca pod zvizdama"bo zabrakło.Co o tym sądzicie?
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 16.04.2012 20:42

Sam nie fociłem, ale trafiły mi się fotki z pozwoleństwem publikacji :lol:

Zbiórka u Olo

Obrazek

Spotkanie z Goranem


Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 16.04.2012 20:42

ZAJEC napisał(a):Moi drodzy w związku z tym iż ma się ukazać płyta z wczorajszego koncertu to może byśmy zrobili jakąś listę zamówieniową i zlożyli ją w ESCE lub w Radiu Piekary ażeby zapewnić sobie jej zakup bo może się zdarzyć tak jak wczoraj ,ze część chętnych nie zakupiła albumu "Romanca pod zvizdama"bo zabrakło.Co o tym sądzicie?

Jestem za, otwieram listę.
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1840
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 16.04.2012 20:52

dasuch napisał(a):
ZAJEC napisał(a):... to może byśmy zrobili jakąś listę zamówieniową

Jestem za, otwieram listę.


Jestem drugi :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 16.04.2012 20:58

Jestem pod wrażeniem. Fiolek przybrana jest we flagę Chorwacji. Janusz B przeszedł na TY z Goranem. No, no, no. Wszyscy trzeżwi o dziwo. Żadnych zadym i burd. Kultura, nareszcie jest czym się pochwalić. 8O 8O 8O
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 16.04.2012 21:00

darek1 napisał(a):Jestem pod wrażeniem. Fiolek przybrana jest we flagę Chorwacji. Janusz B przeszedł na TY z Goranem. No, no, no. Wszyscy trzeżwi o dziwo. Żadnych zadym i burd. Kultura, nareszcie jest czym się pochwalić. 8O 8O 8O


aj, Ty to wszędzie swoje 3 grosze wrzucić musisz :wink:
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 16.04.2012 21:06

darek1 napisał(a):Jestem pod wrażeniem. Fiolek przybrana jest we flagę Chorwacji. Janusz B przeszedł na TY z Goranem. No, no, no. Wszyscy trzeżwi o dziwo. Żadnych zadym i burd. Kultura, nareszcie jest czym się pochwalić. 8O 8O 8O


Te chłopie my swoja klasę mamy. Na koncercie trzeźwi, a jak! Ale po koncercie to już się działo!! Nad ranem to nawet tańczyłem z Terezą!!!!
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 16.04.2012 21:07

Jeśli koncert był nagrywany przez TVS to pewnie za jakiś czas będzie na antenie. Nie jestem miłośnikiem tej televizji ale jeśli ktoś będzie wiedział kiedy poleci dajcie znać.Dla Gorana dam radę popatrzeć.
Jeśli chodzi o płytę to jestem następny :D
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 16.04.2012 21:08

dasuch napisał(a):
ZAJEC napisał(a):Moi drodzy w związku z tym iż ma się ukazać płyta z wczorajszego koncertu to może byśmy zrobili jakąś listę zamówieniową i zlożyli ją w ESCE lub w Radiu Piekary ażeby zapewnić sobie jej zakup bo może się zdarzyć tak jak wczoraj ,ze część chętnych nie zakupiła albumu "Romanca pod zvizdama"bo zabrakło.Co o tym sądzicie?

Jestem za, otwieram listę.

Jestem czwartyi!!!
Ostatnio edytowano 16.04.2012 21:10 przez Jurek, łącznie edytowano 1 raz
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 16.04.2012 21:09

Jurek napisał(a):Jestem drugi!!!


Jeśli chodzi o ścisłość to chyba czwarty :wink:
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 16.04.2012 21:10

Ja jak zwykle mam czas netu pod koniec dnia, ale pozytywny nastrój po wczorajszym koncercie Gorana nadal trwa :) I to pomimo deszczowej aury. Warto było jechać 500 km ...

Zgadzam się z przedmówcami, że do muzyki wykonywanej przez Karana pasuje "twardszy" chorwacki język. Brzmi to autentycznie. Polskie covery drażnią sztucznością, choćby nie wiadomo jak ładnie były zaśpiewane.
Szukanie nowych ścieżek na dotarcie do publiczności bywa obarczone ryzykiem porażki. Ale - nie spróbujesz, nie dowiesz się .

Pierwszy raz zetknąłem się wczoraj z polskimi współwykonawcami koncertu.
Poszukałem w necie . I tak - pani Beata - szkolony głos, po Akademii Muzycznej.
Pani Teresa - samorodny talent , staż w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk".
Pan Jacek - samorodny głos, ciepły, z nie końca trafionym repertuarem - i równą odwadze ambicją.
Skoro udaje im się zarobić na życie swoim głosem, znaczy, popyt jest :)
Wiecie zapewne, że niejaki Bayer Full ( tak się pisze ? ) sprzedał 40 mln płyt ? Wiecie gdzie ? W Chinach :)
Każdy słucha, co mu w duszy gra 8)

Na tym tle, Goran wywołuje przyjemne dreszcze na plecach, bo wszystko współgra w jego show - postura, szczere zachowanie, uśmiechnięte oczy, mocny, pewny głos, dobrze dobrana aranżacja, nienachalne i sprytne brzmienie instrumentów - jest prawdziwą, świadomą tego Gwiazdą. Tak zresztą z nutką zazdrości przedstawił go pan Silski. Poczucie własnej wartości to bardzo ważna rzecz.

Oprostite, już kończę :oops: Tak to jest jak się człowiek dorwie do kompa raz na dzień :wink:

Pozdrav Svima, a szczególnie wszystkich nowo poznanych Cromaniaków 8)

P.S. To kogo teraz zapraszamy do Polski :?: :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 16.04.2012 21:13

Jurek napisał(a):
darek1 napisał(a):Jestem pod wrażeniem. Fiolek przybrana jest we flagę Chorwacji. Janusz B przeszedł na TY z Goranem. No, no, no. Wszyscy trzeżwi o dziwo. Żadnych zadym i burd. Kultura, nareszcie jest czym się pochwalić. 8O 8O 8O


Te chłopie my swoja klasę mamy. Na koncercie trzeźwi, a jak! Ale po koncercie to już się działo!! Nad ranem to nawet tańczyłem z Terezą!!!!


Wierzę, że tańczyłeś. Kojarzę cię ze zjazdów, że jesteś bardzo towarzyski prawie taki sam jak ja :D
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 16.04.2012 21:18

plavac napisał(a):P.S. To kogo teraz zapraszamy do Polski :?: :)


Może wydawnictwo Eska się wypowie ale gdybym tak mógł pomarzyć to... z męskich głosów Vinko Coce, Oliver lub damskie Jelena,Severina albo grupy Magazin, Trio Gust
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
GORAN KARAN Koncert w Zabrzu - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone