Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 27.07.2013 21:47

angel_g napisał(a):A mam jeszcze takie pytanko w jakim języku rezerwować tam nocleg?


Ja rezerwowałem po angielsku za pomocą emaila.
angel_g
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2013
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) angel_g » 27.07.2013 21:52

jara napisał(a):
angel_g napisał(a):A mam jeszcze takie pytanko w jakim języku rezerwować tam nocleg?


Ja rezerwowałem po angielsku za pomocą emaila.


Dzięki będę próbował :)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.07.2013 23:17

angel_g napisał(a):My śpimy tutaj:



A mam jeszcze takie pytanko w jakim języku rezerwować tam nocleg?

Ja pisałem do nich w moim oryginalnym Polsko/Chorwacko/Czesko/Śląskim i też mnie zrozumieli, nawet odpisali że nie mają miejsca :wink: :mrgreen:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 27.07.2013 23:23

dids76 napisał(a):Ja pisałem do nich w moim oryginalnym Polsko/Chorwacko/Czesko/Śląskim i też mnie zrozumieli, nawet odpisali że nie mają miejsca :wink: :mrgreen:


A może odpisali, że czekają na Was, a Ty nie zrozumiałeś? :mrgreen:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.07.2013 23:45

jara napisał(a):
dids76 napisał(a):Ja pisałem do nich w moim oryginalnym Polsko/Chorwacko/Czesko/Śląskim i też mnie zrozumieli, nawet odpisali że nie mają miejsca :wink: :mrgreen:


A może odpisali, że czekają na Was, a Ty nie zrozumiałeś? :mrgreen:


Zrozumiałem, chyba :wink: :mrgreen:
angel_g
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2013
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) angel_g » 28.07.2013 00:02

Ja rezerwowałem po angielsku za pomocą emaila.[/quote]

Dzięki będę próbował :)[/quote]

Niestety nie mają miejsca, więc szukam dalej.
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 28.07.2013 07:02

angel_g napisał(a):Niestety nie mają miejsca, więc szukam dalej.


:(

Okolice Slunj i Jezior Plitvickich, wcześniej Rastoke, tam specjalizują się w ofertach na jedną noc.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 28.07.2013 07:04

jara napisał(a):
angel_g napisał(a):Niestety nie mają miejsca, więc szukam dalej.


:(

Okolice Slunj i Jezior Plitvickich, wcześniej Rastoke, tam specjalizują się w ofertach na jedną noc.



Hm, hm Jara :wink:
Ty zawsze wiesz co w trawie piszczy. :wink:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 28.07.2013 07:09

darek1 napisał(a):
jara napisał(a):
angel_g napisał(a):Niestety nie mają miejsca, więc szukam dalej.


:(

Okolice Slunj i Jezior Plitvickich, wcześniej Rastoke, tam specjalizują się w ofertach na jedną noc.



Hm, hm Jara :wink:
Ty zawsze wiesz co w trawie piszczy. :wink:

No jest pewna dwuznaczność w mojej wypowiedzi, lecz interpretacja jej zależy od zainteresowań czytającego :lol:
grandwwa
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 09.07.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) grandwwa » 29.07.2013 20:28

Witajcie,

Jadę w tym roku pierwszy raz ze znajomymi do Chorwacji (wcześniejsze lata z rodzicami) więc kasy jest ile jest. Poszukujemy jakiegoś w miarę taniego noclegu w Mariborze, Grazu lub okolicach, bo niestety wszystko czego szukamy to powyżej 100/os za noc. Proszę o pomoc :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.07.2013 21:20

grandwwa napisał(a):Witajcie,

Jadę w tym roku pierwszy raz ze znajomymi do Chorwacji (wcześniejsze lata z rodzicami) więc kasy jest ile jest. Poszukujemy jakiegoś w miarę taniego noclegu w Mariborze, Grazu lub okolicach, bo niestety wszystko czego szukamy to powyżej 100/os za noc. Proszę o pomoc :)

Może nie szukaj w Hiltonach? :)
Standardowo na początek masz Oekotel w Kalsdorfie pod Grazem. Tanio jak na Austrię. Wcześniej masz w Nestelbach, Gasthof zur Post. (dobra miejscówka) W Mariborze znam jedną miejscówkę ale tam jest drogawo.
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 29.07.2013 22:38

veni vidi vici :lol:
z czystym sumieniem polecam nocleg w Rastoke w Cro. są miejsca z marszu- niepotrzebnie rezerwowałam wcześniej. w ciemno zawsze można jak najciekawsze miejsce wybrac. polecam płatne zwiedzanie wodospadów (z totemem Winetou) i restaurację obok- po zamówieniu w niej zwracają cenę biletów wstępu. rybka wyśmienita :) :papa:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 30.07.2013 00:31

CroAna napisał(a):veni vidi vici :lol:
z czystym sumieniem polecam nocleg w Rastoke w Cro. są miejsca z marszu- niepotrzebnie rezerwowałam wcześniej. w ciemno zawsze można jak najciekawsze miejsce wybrac. polecam płatne zwiedzanie wodospadów (z totemem Winetou) i restaurację obok- po zamówieniu w niej zwracają cenę biletów wstępu. rybka wyśmienita :) :papa:

Szukają czegoś w Austria-Słowenia. Rastoke to chyba dla nich za daleko.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 30.07.2013 09:09

grandwwa napisał(a):Witajcie,

Jadę w tym roku pierwszy raz ze znajomymi do Chorwacji (wcześniejsze lata z rodzicami) więc kasy jest ile jest. Poszukujemy jakiegoś w miarę taniego noclegu w Mariborze, Grazu lub okolicach, bo niestety wszystko czego szukamy to powyżej 100/os za noc. Proszę o pomoc :)


A próbowaliście tutaj?
http://jurinjak.net/
Jest to kilka kilometrów za granicą Slo/Hr, kilku Cromaniaków tam nocowało, kilku jeszcze będzie :wink:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 30.07.2013 09:26

dids76 napisał(a):
grandwwa napisał(a):Witajcie,

Jadę w tym roku pierwszy raz ze znajomymi do Chorwacji (wcześniejsze lata z rodzicami) więc kasy jest ile jest. Poszukujemy jakiegoś w miarę taniego noclegu w Mariborze, Grazu lub okolicach, bo niestety wszystko czego szukamy to powyżej 100/os za noc. Proszę o pomoc :)


A próbowaliście tutaj?
http://jurinjak.net/
Jest to kilka kilometrów za granicą Slo/Hr, kilku Cromaniaków tam nocowało, kilku jeszcze będzie :wink:

No, już niedługo :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone