Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Szymon1277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 10.06.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymon1277 » 26.07.2013 15:40

kalemi napisał(a):Witam

Szukam noclegu powrotnego z Chorwacji w okolicy Passau. Jadę do Tucepi z noclegiem na trasie i chcę tak, żeby w pierwszy dzień pokonać ok. 1000km. W tamtą stronę nocuję w Oekotel Graz, a na powrocie pasuje mi tak gdzieś koło Passau się zatrzymać. Czy macie może jakieś godne polecenia miejscówki. Z góry dziękuję. Pozdrawiam



Cześć,

W 2011 jechaliśmy z Podgory nocowałem w Gathaus Schachinger w Tumeltsham-okolice Ried, było ok - co prawda atrakcji w pobliżu brak ale nam chodziło tylko o nocleg i skoro świt start do domku za 2 dorosłych i 2 dzieci (wtedy 3 i 5 lat) zapłaciliśmy wówczas chyba 65€.

Tydzień temu wracałem z Jelsy, zjechałem kawałek za Regensburgiem w poszukiwaniu Gasthof'ów i lipa,odwiedziliśmy 5 różnych i wszędzie brak wolnych pokoi, w końcu po ok. dwóch godzinach poszukiwań i powrocie do Regensburga udało się znaleźć pokój za 69€, tyle że za cholerę nie mogę sobie przypomnieć nazwy (jak ją jakoś namierzę to poślę na priv).

Nauczony tym szukaniem za rok raczej coś na powrót wcześniej zaklepię albo przynajmniej już na urlopie wygooglam i podzwonię.

Pozdrav
angel_g
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2013
W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) angel_g » 26.07.2013 16:10

Witam 5 sierpnia wyjeżdżamy w dwie rodziny tj. 4 doroslych i trójka dzieci (2,3,4 lata) w okolice Trogiru.Wyjeżdżamy z Łodzi 4 rano 5 sierpnia i nie wiemy gdzie najlepiej zaplanować nocleg, a jedziemy przez Czechy, Austrie itd...może ktoś coś ciekawego poleci. Dzięki :)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 26.07.2013 17:15

angel_g napisał(a):Witam 5 sierpnia wyjeżdżamy w dwie rodziny tj. 4 doroslych i trójka dzieci (2,3,4 lata) w okolice Trogiru.Wyjeżdżamy z Łodzi 4 rano 5 sierpnia i nie wiemy gdzie najlepiej zaplanować nocleg, a jedziemy przez Czechy, Austrie itd...może ktoś coś ciekawego poleci. Dzięki :)


My śpimy tutaj:

http://jurinjak.net/
komanch
Croentuzjasta
Posty: 292
Dołączył(a): 06.02.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) komanch » 26.07.2013 20:48

Pozdrowienia z Austrii, właśnie jesteśmy u Pana Józefa i Pani Ewy, polecam wszystkim, rewelacja :D
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 27.07.2013 00:30

angel_g napisał(a):Witam 5 sierpnia wyjeżdżamy w dwie rodziny tj. 4 doroslych i trójka dzieci (2,3,4 lata) w okolice Trogiru.Wyjeżdżamy z Łodzi 4 rano 5 sierpnia i nie wiemy gdzie najlepiej zaplanować nocleg, a jedziemy przez Czechy, Austrie itd...może ktoś coś ciekawego poleci. Dzięki :)


a my tu:
http://www.wakacje-chorwacja.com/wczasy ... -1746.html
Miejscowośc urokliwa (ze zdjęć i opisów), co mamy zamiar za chwilę sprawdzić empirycznie :)
angel_g
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2013
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) angel_g » 27.07.2013 00:42

jara napisał(a):
angel_g napisał(a):Witam 5 sierpnia wyjeżdżamy w dwie rodziny tj. 4 doroslych i trójka dzieci (2,3,4 lata) w okolice Trogiru.Wyjeżdżamy z Łodzi 4 rano 5 sierpnia i nie wiemy gdzie najlepiej zaplanować nocleg, a jedziemy przez Czechy, Austrie itd...może ktoś coś ciekawego poleci. Dzięki :)


My śpimy tutaj:

http://jurinjak.net/


jak i jak dawno rezerwowaliście? bo nie wiem czy jest wogóle sens bo może nie być miejsca, a fajne miejsce na nocleg :)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 27.07.2013 08:19

angel_g napisał(a):
jara napisał(a):
angel_g napisał(a):Witam 5 sierpnia wyjeżdżamy w dwie rodziny tj. 4 doroslych i trójka dzieci (2,3,4 lata) w okolice Trogiru.Wyjeżdżamy z Łodzi 4 rano 5 sierpnia i nie wiemy gdzie najlepiej zaplanować nocleg, a jedziemy przez Czechy, Austrie itd...może ktoś coś ciekawego poleci. Dzięki :)


My śpimy tutaj:

http://jurinjak.net/


jak i jak dawno rezerwowaliście? bo nie wiem czy jest wogóle sens bo może nie być miejsca, a fajne miejsce na nocleg :)

rezerwowałem w maju, ale sprawdzić zawsze możecie, próba ma sens :lol:
rafii
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 255
Dołączył(a): 01.06.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafii » 27.07.2013 09:56

Jeżeli chodzi o miejscowość Slunj to tam w prawie każdym domu wynajmują pokoje. Można jechać śmiało w ciemno. Polecam miejscowość bardzo ładna. :papa:
mpapu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 06.05.2006
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpapu » 27.07.2013 10:26

http://jurinjak.net/[/quote]

jak i jak dawno rezerwowaliście? bo nie wiem czy jest wogóle sens bo może nie być miejsca, a fajne miejsce na nocleg :)[/quote]
rezerwowałem w maju, ale sprawdzić zawsze możecie, próba ma sens :lol:[/quote]


A ja rezerwowałem trzy dni temu termin 16/17 sierpnia i bez problemu zabukowałem 5 osób. Miejscowość dość ładna i kusi to muzeum tylko nie ma tam języka polskiego ani w folderach ani przez audio buki :(
Mariusz
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7954
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.07.2013 10:30

mpapu napisał(a): Miejscowość dość ładna i kusi to muzeum tylko nie ma tam języka polskiego ani w folderach ani przez audio buki :(
Mariusz


Jak już będziesz w Krapinie, to grzechem by było nie zwiedzić muzeum. Dasz radę nawet jak niem tam nic po Polsku :wink:
mpapu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 06.05.2006
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpapu » 27.07.2013 10:35

Czyli byłeś w tym muzeum i powiadasz że warto ?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7954
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.07.2013 10:38

mpapu napisał(a):Czyli byłeś w tym muzeum i powiadasz że warto ?


Byłem w czerwcu, warto. Naprawdę bardzo ciekawie zrobione muzeum.
mpapu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 06.05.2006
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpapu » 27.07.2013 10:42

Kusi mnie tym bardzie że ceny sa całkiem przyzwoite, 100 kun za bilet familijny. Jak tylko zdążymy a zakładam że nie będzie problemu to zawitam. Dzięki.
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2013 19:32

Nagykanizsa "Vineyard inn".

Dla tych co jadą przez Węgry przez 86 jak i przez Budapeszt.
Najlepsze jedzenie jakie jadłem w tym roku. Knajpa odznaczana w jakiś ichnich przewodnikach gastronomicznych.
Jest też mały hotel /ale raczej nie "budżetowy"; coś od 60 ojro za pokój/, fajny, spokojny.
http://www.szoloskert.com/
angel_g
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2013
Re: W sprawie noclegu!

Nieprzeczytany postnapisał(a) angel_g » 27.07.2013 21:33

My śpimy tutaj:

http://jurinjak.net/[/quote]

jak i jak dawno rezerwowaliście? bo nie wiem czy jest wogóle sens bo może nie być miejsca, a fajne miejsce na nocleg :)[/quote]
rezerwowałem w maju, ale sprawdzić zawsze możecie, próba ma sens :lol:[/quote]

A mam jeszcze takie pytanko w jakim języku rezerwować tam nocleg?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone