Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie nocleg pomiędzy Nagykanizsa a Zagrzebiem??

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bartek-ania
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartek-ania » 18.07.2007 20:38

Witam Was.
Nie Wiecie może , gdzie mógłbym się przespać po drodze pomiędzy Nagykanizsa a Zagrzebiem. Jadę z żoną i dwójką dzieciaków 1,5 i 3 latka. :)
Jeśli znacje jakiś pensjonat lub hotel , tak żeby mozna sie było wyspać i rano śniadanie zjeść , byłbym wdzięczy. :D
Jadę w piątek 20.07 z Krakowa , i będę próbował cos po drodze znaleźć.
Na jeden raz jazda z małymi dziećmi to już wariactwo. W tamtym roku w 13 godzin objechałem , ale byłem wykończony :(
Ponieważ osobiście bardzo często jeżdże na Brać służę pomocą w tym temacie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2007 20:54

bartek-ania napisał(a):....Nie Wiecie może , gdzie mógłbym się przespać po drodze pomiędzy Nagykanizsa a Zagrzebiem......

Wiemy :lol: osobiście polecałbym Ci nocleg na odcinku nie Nagykanizsa-Zagreb a między Nagykanizsa a Letenye. U Madziarów nigdzie nie musisz zjeżdzac z trasy żeby trafic na nocleg (w HR już musisz zjechac z autostrady) Poza tym na Węgrzech raczej taniej trafisz z ceną niż w HR. Ja mam sprawdzony lokal w Sormas (5 km za Nagykanizsa w kierunku Letenye, przy głównej trasie do granicy)
http://www.istvanfogado.hu
Poza tym kilka lokali trafisz w samym Letenye (bez problemów)
Więcej na temat noclegów na Wegrzech wałkowaliśmy w poniższych linkach:
forum/viewtopic.php?t=15073&highlight=
forum/viewtopic.php?t=11835&highlight=
forum/viewtopic.php?t=10300&highlight=

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019