Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fourni Korseon i migawki z Evii, Samos i Ikarii, IX 2023

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
ACandrzej
Cromaniak
Posty: 1401
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ACandrzej » 15.10.2023 19:39

Kolejna Twoja relacja bardzo mi się spodobała.
Bez fałszywego "kadzenia" dla mnie jesteś w absolutnym czubie jeśli chodzi o pisanie relacji na tym forum.
Składa się na to kilka czynników.
1 Ciekawe i bardzo ciekawe opisywane przez Ciebie miejsca (vide: USA)
2.Zwięzłość tekstu bez zamieszczania rozwlekłych zaczerpniętych z przewodników czy Wikipedii opisów.
Najcenniejsze moim zdaniem są osobiste spostrzeżenia.
3. Krótki czas powstawania relacji. Są na tm forum relacje powstające nawet latami.
4. Brak promowania własnej osoby i posiadanie pewnego pewnego dystansu do siebie i swoich dokonań podróżniczych.
Są tacy, co mniej widzieli, a robią z siebie wielkich podróżników.
W wielkim skrócie tak trzymaj i czekam na następne.
margaret-ka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2622
Dołączył(a): 05.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) margaret-ka » 15.10.2023 21:16

ACandrzej napisał(a):Kolejna Twoja relacja bardzo mi się spodobała ...



Dziękuję. Ale nie pisz tak, bo w głowie mi się jeszcze przewróci i ja, skromna kobieta zechcę jakąś blogerką zostać :)
crooopka
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.10.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) crooopka » 31.10.2023 16:56

Pokazujecie piękne miejsca, takie nieoczywiste :hearts: Marzy mi się taka dłuższa podróż własnym autkiem, poza utartym szlakiem. Może kiedyś... ;)

I świetny pomysł na wakacje z Rodzinką, wnuczek będzie miał piękne wspomnienia!
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 14.11.2023 15:51

Dołączam do zachwytów
I już czekam na rzeczoną piętę w Gangesie
Pozdrawiam
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10886
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.11.2023 19:15

Na wyspy pewnie nie trafię, ale byłem cichym obserwatorem tej jakże esencjonalnej relacji.
Plaża i knajpka przy Artemis najbardziej przypadła mi do gustu :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Fourni Korseon i migawki z Evii, Samos i Ikarii, IX 2023 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone