Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam romantycznego miejsca dla dwojga

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bary i swinki
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 25.07.2005
Szukam romantycznego miejsca dla dwojga

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bary i swinki » 06.03.2007 11:42

Witam w tym roku postanowiłem wybrać jakieś fajne romantyczne miejsce(jak w temacie). Znacie może jakieś miejscowości które są idealne i do odpoczynku i na romantyczne wieczory? w zeszłym roku odwiedziłem Trogir i Cioco także te miejsca odpadają:) najbardziej odpowiada mi Dalmacja południowa i środkowa, tak żeby za daleko nie jechać. Fajnie by było od razu z namiarem na jakąś kwaterę:) planuje pobyt 1września-14 września. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi:)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 06.03.2007 12:01

czy może być bardziej romantyczne miejsce niż pachnąca ziołami i lawendą wyspa, która we wrześniu zaczyna ponownie się zielenić...
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 06.03.2007 12:25

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):czy może być bardziej romantyczne miejsce niż pachnąca ziołami i lawendą wyspa


dodam
wyspa Hvar

Ps. oprócz samego miasta Hvar, jest już nieco "głośne", choc też jest piekne.
Pozdrawiam :papa:
Bary i swinki
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bary i swinki » 06.03.2007 13:38

może podacie jakieś konkretne kwatery dla dwojga? nie chce jechać w ciemno:) wiem że może dla niektórych to najlepsze ale nie dla mnie:D odpowiadało by mi coś z osobną łazienką i aneksem kuchennym wielkość obojętna cena oczywiście niska:D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 06.03.2007 14:27

Hvar niestety nie należy do tanich miejsc w Hr. W terminie, jaki podajecie jechać "w ciemno" to najlepszy pomysł. Wcześniejsze rezerwacje tego terminu to praktycznie gwarancja tego, ze przepłacicie. Jeśli tylko wybieracie sie własnym autkiem, z całą pewnością nie będziecie mieli problemu, żeby coś znaleźć. Na fotach w necie bardzo często jest to, co gospodarze chcą, żebyście widzieli. Kiedy wybieracie na miejscu, wiecie, co bierzecie (czy podoba Wam się nie tylko sam apartament, ale i to, co wokoło).
Poza tym Hvar to dość duża wyspa; czy wiecie, w którym jej miejscu chcielibyście odpoczywać?
Zajrzyjcie na całkiem porządna oficjalną stronkę wyspy...

http://www.hvar.hr/
Pozdrawiam serdecznie z wiosennego już Hvaru :D
Bary i swinki
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bary i swinki » 07.03.2007 15:33

Dziękuje serdecznie rzeczywiście wyspa wygląda malowniczo:) może skorzystam:)
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 07.03.2007 15:59

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):czy może być bardziej romantyczne miejsce niż pachnąca ziołami i lawendą wyspa, która we wrześniu zaczyna ponownie się zielenić...


NIE!!! :D :D :D

Popieram Hvar to jest to miejsce......!


Prześle ciekawego linka z spokojnymi miejscami na Hvarze.
Bary i swinki
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bary i swinki » 07.03.2007 16:07

gdybym jeszcze znalazł tam jakąś fajną kwatere(dobra cena z aneksem kuchennym klimą i lodówka dla 2 osób) to bym juz postanowił gdzie jade ale jak na razie to tylko plany snuje:)
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 07.03.2007 16:24

Bary i swinki napisał(a):gdybym jeszcze znalazł tam jakąś fajną kwatere(dobra cena z aneksem kuchennym klimą i lodówka dla 2 osób) to bym juz postanowił gdzie jade ale jak na razie to tylko plany snuje:)


Może spróbuj poszukać tutaj w Banku kwater:
forum/viewtopic.php?t=12997&postdays=0&postorder=asc&start=0
lub na wyspie Sakrbów:
forum/viewtopic.php?t=4615&postdays=0&postorder=asc&start=0
Napewno coś znajdziesz, trochę cierpliwości:
Powodzenia

Ps. wyspa Hvar byłaby fajnym miejscem, byłam tam wraz z mężem w zeszłym roku byliśmy bardzo zadowoleni, a też szukaliśmy romantycznego miejsca na podróż poslubną. :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 07.03.2007 16:28

Ludzie :!: romantycznie może być wszędzie :!: bo nie ważne gdzie :!: ważne z KIM :?::!::!::!::!:

Pozdrav :papa:
P.S. Chorwacja cała jest romantyczna :lol: ... no to Wam teraz ćwieka zabiłem :lool:
P.S. 2. A już bardzo romantyczna jest podróż we dwoje na "wariackich papierach" czyli czym się da, jak się da, byle dalej, ale we dwoje :D
Lord79
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lord79 » 07.03.2007 17:15

Jak nie na wyspy, to polecam Brelę koło Baski Vody. Super promenada na romantyczne spacery, z narzeczoną chodziliśmy codziennie wieczorem na długie spacerki w obydwu kierunkach. Również można tam znależć bardzo ladne malutkie plaże. Gorąco polecam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 07.03.2007 17:22

Leszek Skupin napisał(a):Ludzie :!: romantycznie może być wszędzie :!: bo nie ważne gdzie :!: ważne z KIM :?::!::!::!::!:

Pozdrav :papa:
P.S. Chorwacja cała jest romantyczna :lol: ... no to Wam teraz ćwieka zabiłem :lool:
P.S. 2. A już bardzo romantyczna jest podróż we dwoje na "wariackich papierach" czyli czym się da, jak się da, byle dalej, ale we dwoje :D


Było, nie było, Leszek trafił w sedno!
Dodam, że wybraliście najpiękniejszy, moim zdaniem, miesiąc na przyjazd do Chorwacji.
Życzę Wam, żeby było dokładnie tak, jak tego sami sobie życzycie i jeszcze piekniej.
Pozdrowienia :D
Bary i swinki
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bary i swinki » 07.03.2007 18:45

Jeju dziękuje bardzo za wszelaką pomoc i posty:) postaram sie coś znaleść czy ja wiem czy cała cro jest romantyczna to będzie moja 3 podróż tam no i raz było zupełnie inaczej aczkolwiek bardzo sympatycznie:D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 10.03.2007 16:52

Bary a ja Ci powiem, że najromantyczniejsza podróż jaką przeżyłem jeszcze z moją dziewczyną, a obecną żoną to był powrót z Mazur. Wracaliśmy stopem 10-cioma samochodami z przesiadkami na skrzyżowaniach, a to w Olsztynie, a to w Wa-wie :lol: plecaki ładowaliśmy na pakę ciężarówek i goniliśmy jak najdalej nie patrzyliśmy, że to już do domu :D było zajefantastycznie. Dodam, że podróż odbyła się za jeden uśmiech. :D
Było to lat temu 14 a pamiętam jakby to było dwa lub rok temu. Pierwszy samochód do jakiego wsiedliśmy w Mikołajkach wyłażąc praktycznie pod jego koła to była Mazda 626 :lol:, Potem z Olsztyna do Wawy jechaliśmy ciężarówką - Mercedesem, której kierowca postawił nam po drodze kawę....
Nie ważne jak, nie ważne gdzie, nie ważne po co, byle dalej, byle razem :!:

Pozdrav :papa:
P.S. Dlatego zawsze jedziemy w ciemno mimo, że już teraz z dzieckiem ;)
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1853
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 22.03.2007 19:32

popieram opinie Leszka.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Szukam romantycznego miejsca dla dwojga
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone