Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ferie w Durowniku

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 05.02.2018 14:54

Ile krzyczą teraz (poza sezonem) za wejście na mury?
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 05.02.2018 16:43

Nic, za darmo. Był Pan w okienku i machał ręką przechodzącym.

Jest luty, nie ma gdzie zaparkować, nawet szans nie mieliśmy gdzie postawić auto co by skorzystać z plaży koło Starego Miasta. Nie wyobrażam sobie co tu się dzieje w sezonie :-/
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 07.02.2018 10:56

namo napisał(a):Nic, za darmo. Był Pan w okienku i machał ręką przechodzącym.

Jest luty, nie ma gdzie zaparkować, nawet szans nie mieliśmy gdzie postawić auto co by skorzystać z plaży koło Starego Miasta. Nie wyobrażam sobie co tu się dzieje w sezonie :-/


Cenna informacja. My planujemy odwiedzić "Perłę" w czerwcu i liczymy, że przyjeżdżając rano jakieś miejsce znajdziemy :roll:
Ale jak tam zaparkować w lipcu i sierpniu ? 8O
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 07.02.2018 11:12

khml napisał(a):
namo napisał(a):Nic, za darmo. Był Pan w okienku i machał ręką przechodzącym.

Jest luty, nie ma gdzie zaparkować, nawet szans nie mieliśmy gdzie postawić auto co by skorzystać z plaży koło Starego Miasta. Nie wyobrażam sobie co tu się dzieje w sezonie :-/


Cenna informacja. My planujemy odwiedzić "Perłę" w czerwcu i liczymy, że przyjeżdżając rano jakieś miejsce znajdziemy :roll:
Ale jak tam zaparkować w lipcu i sierpniu ? 8O


Najpopularniejszy na tym forum jest chyba parking podziemny pod galerią Atlant. Parkowaliśmy tam w sierpniu bez problemu. Plus za to, że choć dość jest tam duszno i gorąco ale auto się nie smaży na słońcu. trzeba jednak dojść ze 2 km.

Przyjechaliśmy dość wcześnie, bo k. 9.30 i idąc z Atlanta w kierunku starego miasta widzieliśmy po drodze kilkanaście wolnych miejsc parkingowych w zatoczkach przy ulicy. W czerwcu nie powinniście więc mieć problemu z zaparkowaniem.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 07.02.2018 16:26

Rzeźnia, w lutym nawet nie ma gdzie zaparkować w Dubrovniku czy to taki sarkazm, którego nie wyczułem ?
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 09.02.2018 20:14

Ale zazdroszczę!

PS. Obserwuję profil na insta i łapię chorwackie fotki :)
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 10.02.2018 20:34

malinero napisał(a):
khml napisał(a):
namo napisał(a):Nic, za darmo. Był Pan w okienku i machał ręką przechodzącym.

Jest luty, nie ma gdzie zaparkować, nawet szans nie mieliśmy gdzie postawić auto co by skorzystać z plaży koło Starego Miasta. Nie wyobrażam sobie co tu się dzieje w sezonie :-/


Cenna informacja. My planujemy odwiedzić "Perłę" w czerwcu i liczymy, że przyjeżdżając rano jakieś miejsce znajdziemy :roll:
Ale jak tam zaparkować w lipcu i sierpniu ? 8O


Najpopularniejszy na tym forum jest chyba parking podziemny pod galerią Atlant. Parkowaliśmy tam w sierpniu bez problemu. Plus za to, że choć dość jest tam duszno i gorąco ale auto się nie smaży na słońcu. trzeba jednak dojść ze 2 km.

Przyjechaliśmy dość wcześnie, bo k. 9.30 i idąc z Atlanta w kierunku starego miasta widzieliśmy po drodze kilkanaście wolnych miejsc parkingowych w zatoczkach przy ulicy. W czerwcu nie powinniście więc mieć problemu z zaparkowaniem.


Dziękuje
Czytałem u kogoś o tym parkingu i mam zapisane. To rozwiązanie jest bardzo poważnie brane pod uwagę :wink:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 17.02.2018 20:19

Czekam na więcej. My w tamtym roku spędziliśmy ferie w Cro i bardzo miło wspominam :papa:
justin_case
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) justin_case » 23.02.2018 16:44

Świetny pomysł feryjny, choć widzę, że trafiliście akurat na ciut gorszą pogodę niż my na Istrii w te ferie. Chorwacja jest taka inna poza sezonem. Niespieszna.
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 12.08.2018 16:26

Coś się relacja urwała.

Mój młody do Cro zawsze, ale nart by nie odpuścił. Ale Wy narty macie na co dzień.
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 07.10.2018 17:35

Janusz Bajcer napisał(a):więc uważaj, węgierskie mandaty też są


2018 rok mogę uznać za mandatowo udany. Na trzy wyjazdy przez Węgry nie przywiozłem mandatów.

ruwado napisał(a):Coś się relacja urwała.


Przerąbane prowadzić te relacje, zdjęcia zmniejszać trzeba i robić to na komputerze. Byłem w tym roku oprócz ferii jeszcze dwa razy w Cro ale nie robiłem relacji bo patrzeć na komputer nie mogłem.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.10.2018 20:24

Jeśli dobrze kojarzę to na Węgrzech mają rok na przysłanie mandatu....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.10.2018 21:10

namo napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):więc uważaj, węgierskie mandaty też są


2018 rok mogę uznać za mandatowo udany. Na trzy wyjazdy przez Węgry nie przywiozłem mandatów.

Widocznie nauczony przez Austriaków :wink: jechałeś przepisowo. :D
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 08.10.2018 15:54

Janusz Bajcer napisał(a):jechałeś przepisowo. :D


Ależ oczywiście :D

przepisowo.jpg
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 19.05.2019 20:23

Relacji nie dokończyłeś, ale teraz z Bosany telenowelę kręcisz :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ferie w Durowniku - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone