Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FAJNE i TANIE KWATERY na 2014

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomek78an
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek78an » 26.04.2014 22:28

Do Mikromir - interesuje mnie Riwiera Makarska szukamy miejsca spokojnego z łagodnym zejściem do morza jedziemy z dwu i pól letnim dzieckiem ,coś z cieniem na plaży nie wiem co sądzisz o miejscowości Promajna na zdjęciach wygląda czadowo no i podgora ?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.04.2014 00:00

tomek78an napisał(a):Do Mikromir - interesuje mnie Riwiera Makarska szukamy miejsca spokojnego z łagodnym zejściem do morza jedziemy z dwu i pól letnim dzieckiem ,coś z cieniem na plaży nie wiem co sądzisz o miejscowości Promajna na zdjęciach wygląda czadowo no i podgora ?


Nie byłam w żadnej z tych miejscowości, ale wiele informacji na forum jest bardzo pozytywnych. Będąc na Makarskiej Riwierze marzyłam, żeby spędzić tam trochę czasu właśnie poza sezonem, gdy nie ma tych strasznych tłumów. Myślę więc, że wybór bardzo dobry, bo te okolice są niesamowicie piękne, a plaże głównie z otoczaków zazwyczaj odpowiednie dla dzieci. W Twoim terminie jechałabym w ciemno, ewentualnie dla uspokojenia rodziny zabukowała coś niedługo przed wyjazdem, gdyby jakiś apartament wpadł mi w oko on-line (oczywiście można trochę negocjować cenę). W takim trybie rezerwacji zazwyczaj jest już za późno na przesłanie zaliczki, więc bez żalu można znaleźć coś innego, gdyby lokum okazało się niezgodne z opisem. Sądzę jednak, że na miejscu nie będzie problemu, bo to nie są takie zadoopia, gdzie gospodarze zjawiają się tylko w sezonie, tam ktoś normalnie mieszka i wynajmuje apartamenty równocześnie.
Najlepiej poczytać relacje i o szczegóły zapytać bezpośrednio autorów. Tak na szybko np.:
podgora-i-okolice-2013-czyli-pierwszy-raz-w-cro-t42703.html
cinnamon-show-czyli-podgora-i-wyspa-hvar-po-raz-drugi-t33297.html
promajna-dubrovnik-i-t30382.html
makarska-riwiera-17-27-czerwiec-2011-podgora-t33387.html
Jest i info o plażach etc.:
promajna-plaza-t44367.html
Pięknie jest móc jechać tam poza sezonem... :roll:
tomek78an
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek78an » 27.04.2014 09:33

MIKROMIR dziękuję za szybką odpowiedz linki bardzo pomocne napiszę jak coś postanowimy. ps właśnie dostałem ofertę z apartamentu Marina 1 w Podgorze 40 euro za nocleg +jeden gratis czy ktoś był w tym miejscu?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.04.2014 09:56

tomek78an napisał(a):dostałem ofertę z apartamentu Marina 1 w Podgorze 40 euro za nocleg +jeden gratis czy ktoś był w tym miejscu?

Naturalnie nie byłam, ale patrząc na położenie apartamentu na mapie mogę Ci dać radę: w tym terminie jesteś królem, więc poszukaj sobie czegoś bliżej plaży (samej plaży, a nie portu) i zdecydowanie dalej od jadrańskiej magistrali (to ta droga nr8 na mapie), no i z lepszym widokiem na morze. Dasz radę.
kaliberka17
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaliberka17 » 27.04.2014 12:39

polecam apartamenty ORA w miejscowości PISAK (blisko do miejscowosci: Makarska, Baska Voda, Brela, Omis).
My byliśmy bardzo zadowoleni. Było nas 6 osób w apartamencie 3 pokojowym, z oddzielną ogromną kuchnią , łazienką oraz dwoma tarasami. Do plaży kilkaset schodów. piękne widoki, przemili właściciele.
Polecić mogę też apartamenty VUCAK w miejscowości Stanici. Jest tylko kilka kilometrów od Pisak'a o ktorym pisałam wyżej.
Są to apartamenty tuż przy plaży, jednak dla osób ktore cenią ciszę i spokój. Niestety aby pospacerować trzeba było odpalać samochód, i nie wiem czy w tym roku nie wybierzemy się w bardziej "ruchliwe" miejsce
aga-a-a
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga-a-a » 27.04.2014 16:54

Witam!
Szukam apartamentu dla 4 osób (2 sypialnie) termin 2-16.08.2014 Istria zachodnie wybrzeże .
Wdzięczna będę za namiar na sprawdzony apartament blisko morza. :D
tomek78an
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek78an » 27.04.2014 21:18

Dam znać jak coś znajdę
Czaja24
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czaja24 » 27.04.2014 21:32

Witam!
Szukam pokoju (studio) dla dwóch osób w rejonie Baski, Makarskiej w terminie od 23.06.14 lub od 21.07.14 na około 8-10 dni.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.04.2014 21:37

tomek78an napisał(a):Dam znać jak coś znajdę


To trzymam kciuki.

Na forum są teraz takie zasady, że nie można wklejać linków do stron z kwaterami :roll: ale niektóre z tych starych może jeszcze działają:
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017

Powodzenia.
zeroma113
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zeroma113 » 27.04.2014 22:08

Witam.
Szukam apartamentu dla 7 osób (3 sypialnie),od 27.07 na 2 tygodnie.
Oprócz Południowej Dalmacji.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
butibuma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) butibuma » 28.04.2014 00:03

Witam.

Czy ma ktos namiary na fajne kwatery dla rodziny 2+2 13 lat i niecale 2 w okolicach Vodice lub Tucepi.

Karin74 moglabys podac namiary na Twoje kwatery?

butibuma@interia.pl
litonka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) litonka » 05.05.2014 10:29

Witam serdecznie,
szukamy kwatery ( pokój , studio) dla pary w rejonie Riwiery Makarskiej termin pierwsza lub druga połowa sierpnia z możliwością zaparkowania motocykla na terenie posesji.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 05.05.2014 10:32

Troszkę doprecyzowalismy termin :) 1-9.07.2014 r. potrzebujemy namiarów na apartament w Tucepi 4+2. Poproszę o sprawdzone namiary. A może macie namiar na kwatere Jędruli?
lemini
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemini » 06.05.2014 14:16

Ja tez poprosze o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Z poważaniem
karolina2014
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 12.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina2014 » 06.05.2014 14:38

Ja tez prosze o jakies namiary: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dziekuje bardzo;]
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
FAJNE i TANIE KWATERY na 2014 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone