Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FAJNE i TANIE KWATERY na 2014

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
butibuma
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) butibuma » 06.05.2014 23:02

Dzieki Karin74 za namiary na kwatery.
Z ciekawosci jaki jest koszt i w jakim terminie. Ja mam urlop niestety dopiero przelom lipca i sierpnia.

P.S. Mieszkalas moze na Frynie :)
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2421
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 07.05.2014 00:02

butibuma napisał(a):Dzieki Karin74 za namiary na kwatery.
Z ciekawosci jaki jest koszt i w jakim terminie. Ja mam urlop niestety dopiero przelom lipca i sierpnia.

P.S. Mieszkalas moze na Frynie :)


My od 14-28 czerwca i placimy za ten apartament dla 6 osob 85 euro.
A mieszkam od urodzenia na Halembie. :D
Pozdrav
jamraga
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamraga » 07.05.2014 11:44

Witam
Jestem na forum nowa i po raz pierwszy w tym roku planuję z rodziną 2+2 wyjazd do Chorwacji. Mam pytanie czy możecie polecić jakieś kwatery od 12 lipca na 7-10 dni blisko plaży w rozsądnej cenie. Nie mamy ustalonego miejsca więc liczę na jakieś podpowiedzi urokliwych, niezbyt zatłoczonych miejscowości.
jamraga
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 07.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamraga » 07.05.2014 11:47

Zapomniałam podać adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
waldekwo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldekwo » 07.05.2014 15:23

Witam.
Podobnie jak jamraga wybieram się z rodzinką 2+1 pod koniec lipca.
Bardzo proszę o sprawdzone namiary i z góry dziękuję.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 07.05.2014 15:27

Znalazłam piekny apartament ale dla nas za mały, jedziemy 4+2, moge przesłać na maila ofertę którą dostałam. Apek piękny z basenem i cena ok.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.05.2014 15:32

waldekwo napisał(a):Witam.
Podobnie jak jamraga wybieram się z rodzinką 2+1 pod koniec lipca.
Bardzo proszę o sprawdzone namiary i z góry dziękuję.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Zaczyna mnie już nudzić to ciągle zadawane przeze mnie i innych pytanie: DOKĄD?...
Wiem, że do Chorwacji.
Ale po co mam wysyłać namiar w północnej Dalmacji, skoro chciałbyś, żeby góry też tam były? Albo odwrotnie...
Weź przysiądź fałdów, poczytaj relacje i opisy miejscowości, odpowiedzi na pytania innych użytkowników i spytaj konkretniej.
nasze-relacje-z-podrozy-f22.html
regiony-i-miejscowosci-turystyczne-f8.html
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.05.2014 15:59

Proszę nie prowadzić krucjaty przeciwko nowym ,zaangażowanym Cromaniakom :mrgreen: :oczko_usmiech:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.05.2014 16:28

Bocian napisał(a):Proszę nie prowadzić krucjaty przeciwko nowym ,zaangażowanym Cromaniakom :mrgreen: :oczko_usmiech:


Ależ kolego Bocianie, jaka krucjata? 8O W przeciwieństwie do niektórych baaardzo starych cromaniaków :wink: pomagam nowym użytkownikom poprzez wskazywanie przebogatych i jakże pomocnych zasobów tego wspaniałego forum... :mrgreen: Dzięki temu mogą poznać ten kraj lepiej, przemyśleć swoje własne preferencje i uniknąć poważnych błędów jak np. wybór apartamentu na poddaszu bez klimy tuż koło portu w Splicie (bo blisko do morza) lub na jakimś podejrzanym, okropnie stromym zadooopiu na końcu świata, gdzie nie tylko nie ma łagodnego zejścia do morza, ale nawet piasku brak! 8O :mrgreen:
Kolega Bocian zamiast wyrażać mało pomocne spostrzeżenia mógłby przesłać koledze Marcinowi namiar na ap. 2+1 - wszak wiele takich wynajmował przez ostatnie paręnaście (dziesiąt?) lat... I to niekoniecznie na wspomnianym już wiadomym końcu świata... :oczko_usmiech:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.05.2014 16:34

Mikromir napisał(a):
Bocian napisał(a):Proszę nie prowadzić krucjaty przeciwko nowym ,zaangażowanym Cromaniakom :mrgreen: :oczko_usmiech:


Ależ kolego Bocianie, jaka krucjata? 8O W przeciwieństwie do niektórych baaardzo starych cromaniaków :wink: pomagam nowym użytkownikom poprzez wskazywanie przebogatych i jakże pomocnych zasobów tego wspaniałego forum... :mrgreen: Dzięki temu mogą poznać ten kraj lepiej, przemyśleć swoje własne preferencje i uniknąć poważnych błędów jak np. wybór apartamentu na poddaszu bez klimy tuż koło portu w Splicie (bo blisko do morza) lub na jakimś podejrzanym, okropnie stromym zadooopiu na końcu świata, gdzie nie tylko nie ma łagodnego zejścia do morza, ale nawet piasku brak! 8O :mrgreen:
Kolega Bocian zamiast wyrażać mało pomocne spostrzeżenia mógłby przesłać koledze Marcinowi namiar na ap. 2+1 - wszak wiele takich wynajmował przez ostatnie paręnaście (dziesiąt?) lat... I to niekoniecznie na wspomnianym już wiadomym końcu świata... :oczko_usmiech:

Niestety mi już chęć tego typu pomocy minęła bezpowrotnie :) Z różnych przyczyn :) Ale życzę powodzenia i sukcesów w dalszej działalności.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.05.2014 16:37

Bocian napisał(a):Niestety mi już chęć tego typu pomocy minęła bezpowrotnie :) Z różnych przyczyn :) Ale życzę powodzenia i sukcesów w dalszej działalności.

Dziękuję.
A teraz możemy zacząć mierzyć ile czasu zabierze usunięcie naszego OTa z wątku. :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.05.2014 16:40

Mikromir napisał(a):
Bocian napisał(a):Niestety mi już chęć tego typu pomocy minęła bezpowrotnie :) Z różnych przyczyn :) Ale życzę powodzenia i sukcesów w dalszej działalności.

Dziękuję.
A teraz możemy zacząć mierzyć ile czasu zabierze usunięcie naszego OTa z wątku. :mrgreen:

Tyle co założenie 6 nowych wątków pod tytułem gdzie jechać?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.05.2014 16:46

Bocian napisał(a):
Mikromir napisał(a):
Bocian napisał(a):Niestety mi już chęć tego typu pomocy minęła bezpowrotnie :) Z różnych przyczyn :) Ale życzę powodzenia i sukcesów w dalszej działalności.

Dziękuję.
A teraz możemy zacząć mierzyć ile czasu zabierze usunięcie naszego OTa z wątku. :mrgreen:

Tyle co założenie 6 nowych wątków pod tytułem gdzie jechać?


Gdzie jechać to wiadomo: na Chorwację...
Myślę, że należałoby raczej liczyć posty o brzmieniu: proszę o / chciałbym namiary na fajne i tanie kwatery... lub zbliżonym. Daję ze 12. W 4 wątkach starych i jeszcze paru nowych...
Dziękuję i nie kontynuuję, żeby moderatora nie wkurzać dalej... :mrgreen:
Miło było.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.05.2014 16:48

Możesz tu sie jeszcze wykazać :)
tribunj-vodice-7dni-t45050.html#p1383482
Wypytałaś już o dzień i miesiąc, teraz ułóż plan wakacji :)
Ostatnio edytowano 07.05.2014 16:51 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.05.2014 16:51

Bocian napisał(a):Możesz tu sie jeszcze wykazać :)
tribunj-vodice-7dni-t45050.html#p1383482


Wygrałeś.
Czara goryczy przylana.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
FAJNE i TANIE KWATERY na 2014 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone