Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fajna kwatera z basenem - Ciovo

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010
Fajna kwatera z basenem - Ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 03.04.2014 20:48

Witam wszystkich :)

Dużo było pytań o zakwaterowania nie tylko w Kasteli, ale i na Ciovo... Do tej pory niczego nie mogłam polecić, bo nie zajmuję się wynajmem, ale mam super chatę, 3 apartamenty (7, 5 i 4 osoby), do 16 osób (w zeszłym roku znalazłam tą kwaterę dla ekipy przyjaciół z Norwegii, podstawowym kryterium był basen i bliskość morza :) i byli bardzo zadowoleni, w tym roku też tam wracają). Gdyby ktoś chciał, to mogę polecić. Szczegóły i kontakt do właściciela tylko na priv - zgodnie z regulaminem forum.

Pozdrawiam,
Aga
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 03.04.2014 20:55

Zastanawia mnie tylko fakt: po co jechać na Chorwacji aby siedzieć nad basenem w obojętnie jakiej chałupie nawet takiej, którą by Midas stawiał. Jak dla kogoś to jest podstawowe kryterium to tylko pozazdrość gustu.
Tam gdzie jeżdżę czasami widzę naszych - bo tylko Polacy mieszkają - jak siedzą dniami przed laptopami z piwem. I tak prawie co dzień a wieczorem moczą się w basenie. Mnie czasami dnia brakuje i szkoda mi czasu na sen bo jest morze, słońce, jest co zwiedzać i jest gdzie jeździć...a to tylko moje zdanie.
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 03.04.2014 20:59

Nie ja jestem od oceniania gustów i zdecydowanie cieszę się, iż jesteśmy tak różnorodni. Dzięki temu świat jest ciekawszy :). A co do picia, to swoje zdanie na ten temat mam, ale basen i picie niekoniecznie muszą iść w parze :)
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 03.04.2014 21:31

A ja poproszę o namiary, może nie jestem fanem basenów w Chorwacji, ale sprawdzony kontakt zawsze się przyda.
Pozdrawiam.
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 03.04.2014 21:36

MaJaKi napisał(a):A ja poproszę o namiary, może nie jestem fanem basenów w Chorwacji, ale sprawdzony kontakt zawsze się przyda.
Pozdrawiam.



Poszło na priv :)
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 03.04.2014 21:39

Serdeczne dzięki !!!
Pozdrawiam.
MichalDG
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 02.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MichalDG » 04.04.2014 14:52

Również poproszę jeśli można :)
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 04.04.2014 17:14

MichalDG napisał(a):Również poproszę jeśli można :)



poszło :)
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 04.04.2014 18:00

Nie rozumiem co zdrożnego jest w domku z basenem? Szczególnie z dziećmi jest to dobre uzupełnienie dla morza i wycieczek.
W tym roku już rezerwację mam, więc poproszę o info na maila z namiarami na Ciovo... Przyda się na przyszły rok!
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 04.04.2014 18:04

Bartek1977 napisał(a):Nie rozumiem co zdrożnego jest w domku z basenem? Szczególnie z dziećmi jest to dobre uzupełnienie dla morza i wycieczek.
W tym roku już rezerwację mam, więc poproszę o info na maila z namiarami na Ciovo... Przyda się na przyszły rok!


poszło :)
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 04.04.2014 18:35

Na wszelki wypadek też poproszę :papa: .
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 04.04.2014 18:38

Potter napisał(a):Na wszelki wypadek też poproszę :papa: .



Wysłane na prywatne wiadomości na forum :)

Pozdrawiam,
Aga
Aki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aki » 07.04.2014 11:01

Bartek1977 napisał(a):Nie rozumiem co zdrożnego jest w domku z basenem? Szczególnie z dziećmi jest to dobre uzupełnienie dla morza i wycieczek.
W tym roku już rezerwację mam, więc poproszę o info na maila z namiarami na Ciovo... Przyda się na przyszły rok!


Witam,

Zgodze się tutaj z Bartkiem, chociaż powiem szczerze, że sam równiez miałem opory przed wynajmowaniem kwatery z basenem na tegoroczne wakacje w Cro. A właśnie na taką opcje w tym roku się zdecydowaliśmy. Myslę, że będzie on wykorzystywany głównie w porze "poobiadowej" przez nasze dzieciaki.
oby tylko nie było tak jak w zeszłm roku w Bułgarii, że dzieci znad basenu ciężko było na plażę zagonić. No ale bułgarskie morze to nie chorwackie.... :hut:

Pozdrawiam
Maniek24
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 16.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maniek24 » 07.04.2014 11:49

Witam, i ja bym poprosił o namiary.
Nexaid
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nexaid » 09.04.2014 10:24

Hej,można cię prosić o ten namiar,akurat poszukujemy takiej miejscówki.
pozdrawiam serdecznie
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Fajna kwatera z basenem - Ciovo
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone