Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Europa na weekend

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011
Europa na weekend

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 06.06.2012 11:52

Jako, żem jeszcze nieobcykany i nieoblatany gość, mam pewną kwestię. W dobie tanich, szybkich połączeń lotniczych, pomyślałem, że może fajnie byłoby raz na jakiś czas wyskoczyć sobie na weekend do jakiegoś fajnego miasta na naszym kontynencie. Zakładam, że już ktoś tak sobie lata i mam nadzieję, że podzieli się informacjami. Nie znalazłem podobnego tematu. Jeśli takowy jednak istnieje - proszę usunąć mój temat.

A o jakie informacje mi chodzi? O każde. Połączenia z lotniska, jakiś fajny hotel/hostel, przemieszczanie się po danym mieście i...wszystko wszystko wszystko. Ja wiem, że pewno mnóstwo informacji znajdzie się na forum itd., ale z tego co zauważyłem, to są dość porozrzucane. Ten topic może się przyda...a może kogoś zachęci do weekendowych wypadów. Ja planuje Sztokholm, ale póki co jeszcze nic nie wiem:).
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.06.2012 12:52

Jak to porozrzucane skoro jest ładnie zebrane ?
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 06.06.2012 13:01

Nie no...to widziałem, ale...większość to ościenne. A mi chodziło o dalsze ewentualnie:).

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone