Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dwa półwyspy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 12.09.2017 21:50

Magda O. napisał(a):Pub z Ožujskiem, tam zostaliśmy najdłużej :mrgreen:

To nasza ulubiona knajpka w Zagrzebiu :D

Bywaliśmy tam po kilka razy podczas trzech pobytów w stolicy, zdarzało się, że kilka razy dziennie ;)

Zagrzeb jest bardzo fajny! :mrgreen:

Dzięki za ciekawą relację :) Szkoda, że to już koniec...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.09.2017 22:14

Fajnie, że udało Wam się Zagrzeb wpleść w trasę powrotną. My tak zrobiliśmy rok temu, wprawdzie tylko wieczór i postanowiliśmy, że trzeba będzie to powtórzyć. Niestety w tym roku powrót w Hvaru wśród pożarów i już późna pora spowodowały, że zrezygnowaliśmy.... :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 13.09.2017 00:24

Muszę przyznać , że my również Zagrzeb potraktowaliśmy do tej pory "po macoszemu" , "po łebkach" , czy jak tam kto woli - w każdym razie gdy już wjedziemy na teren CRO , to jakaś dziwna siła goni nas w góry albo nad Jadran . . . :roll: :oczko_usmiech: , więc na zwiedzanie tego miasta poświęciliśmy do tej pory w sumie może pół dnia . . .
Trzeba to zmienić :)

Dziękuję za możliwość podróżowania z Wami , trochę szkoda , że już koniec


Pozdrawiam
Piotr
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 13.09.2017 08:45

Katerina napisał(a):Hej, pozdrawiam z Orebića :papa: Jak przeczytałam napis" koniec", to mi się tak dziwnie zrobiło - uprzytomniłam sobie,że my już na półmetku wakacji :( Ale jeszcze Brač przed nami..

Fajny ten Zagrzeb.Też mam kiedyś w planie - moja babka chodziła tam do liceum i mieszkała tam część jej rodziny(której nigdy nie poznałam).Tak też powinnam ruszyć rodzinnym szlakiem - zaczynam już w trakcie tego urlopu, ale do Zagrzebia raczej nie dotrę.

Dzięki za relację i foty .Teraz tylko trzeba czynić plany i przygotowania do przyszłych wakacji :D 8)


Zazdroszczę pobytu na moim ukochanym półwyspie… Brač też zazdroszczę, strasznie bym chciała tam wrócić. Ciekawa jestem tych rodzinnych szlaków i mam nadzieję, że będzie relacja :wink:
Co do planów to ja już jakieś tam poczyniłam, wprawdzie tym razem nie na południu, ale też mogłoby być fajnie :) co do ich realizacji – zobaczymy w przyszłym roku.

elka21 napisał(a):Czyli, nie było tak źle z tym autkiem. Domyślam się, że wytrzymało drogę powrotną do domu, a na dodatek pojechało jeszcze do Polańczyka. Chyba, że się mylę :roll: .
Dzięki za super relację, a na Pelješac i do Žuliany też jeszcze kiedyś wrócę :D :papa:


Nie było tak źle, ale dopóki nie wiedzieliśmy, co jest grane, mieliśmy stresa… w każdym razie następnego dnia po powrocie auto zostało odstawione do serwisu, podczas gdy my się pakowaliśmy i już po południu wyruszyliśmy :oczko_usmiech:

CROnikiCROpka napisał(a):Fajnie się podróżowało z Tobą, a Żuljanka okazuje się całkiem fajną lokalizacją, wartą wzięcia pod uwagę :)


Bardzo, bardzo fajna lokalizacja :D

maslinka napisał(a):
Magda O. napisał(a):Pub z Ožujskiem, tam zostaliśmy najdłużej :mrgreen:

To nasza ulubiona knajpka w Zagrzebiu :D

Bywaliśmy tam po kilka razy podczas trzech pobytów w stolicy, zdarzało się, że kilka razy dziennie ;)

Zagrzeb jest bardzo fajny! :mrgreen:

Dzięki za ciekawą relację :) Szkoda, że to już koniec...


Nie dziwię się, że tak często tam bywaliście :mrgreen: Teraz mam już dwie ulubione knajpy w Zagrzebiu (obok Capuccinera).

piekara114 napisał(a):Fajnie, że udało Wam się Zagrzeb wpleść w trasę powrotną. My tak zrobiliśmy rok temu, wprawdzie tylko wieczór i postanowiliśmy, że trzeba będzie to powtórzyć. Niestety w tym roku powrót w Hvaru wśród pożarów i już późna pora spowodowały, że zrezygnowaliśmy.... :papa:


My za pierwszym razem też spędziliśmy w Zagrzebiu tylko wieczór, więc cieszę się, że tym razem udało mi się spędzić tam więcej czasu.

piotrf napisał(a):Muszę przyznać , że my również Zagrzeb potraktowaliśmy do tej pory "po macoszemu" , "po łebkach" , czy jak tam kto woli - w każdym razie gdy już wjedziemy na teren CRO , to jakaś dziwna siła goni nas w góry albo nad Jadran . . . :roll: :oczko_usmiech: , więc na zwiedzanie tego miasta poświęciliśmy do tej pory w sumie może pół dnia . . .
Trzeba to zmienić :)

Dziękuję za możliwość podróżowania z Wami , trochę szkoda , że już koniec


Pozdrawiam
Piotr


To tak, jak my. Jednak co Jadran, to Jadran… Zagrzeb chyba najlepiej odwiedzić w drodze powrotnej, po pożegnaniu z Jadranem :) myślałam, żeby pojechać tam kiedyś np. na majówkę, ale to chyba też by nie wypaliło, nie wytrzymałabym wiedząc, że Jadran jest tak blisko… :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 13.09.2017 09:02

Nadrobiłam a tu koniec :( Było ślicznie, dziękuję zwłaszcza za zupełnie obcą mi Istrię :papa:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.09.2017 10:26

Dzięki za relację. :papa:
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 13.09.2017 14:40

Zaległości nadrobione, dzięki za piękną relację :)
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 14.09.2017 07:48

beatabm napisał(a):Nadrobiłam a tu koniec :( Było ślicznie, dziękuję zwłaszcza za zupełnie obcą mi Istrię :papa:


Roxi napisał(a):Dzięki za relację. :papa:


Adek99 napisał(a):Zaległości nadrobione, dzięki za piękną relację :)


To ja dziękuję za wizytę w mojej skromnej relacji :papa:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 14.09.2017 11:32

Ufffff nadrobiłam, tu w MNE u naszego gospodarza korzystanie z internetu to duże wyzwanie :D
Dzięki za relację i pokazanie dawno nie widzianych Istrii i Pelješca.
A i Zagrzeb sobie trochę przypomniałam... :D
Pozdrawiam :papa:
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 15.09.2017 08:00

krakusowa napisał(a):Ufffff nadrobiłam, tu w MNE u naszego gospodarza korzystanie z internetu to duże wyzwanie :D
Dzięki za relację i pokazanie dawno nie widzianych Istrii i Pelješca.
A i Zagrzeb sobie trochę przypomniałam... :D
Pozdrawiam :papa:


Dziękuję za wizytę i czekam na relację z Czarnogóry :D
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.09.2017 09:44

Fajnie było znowu być w Cro :D
Dzięki za oba półwyspy :papa:
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 15.09.2017 10:22

Ja również dziękuję za ciekawą relację, szczególnie za Istrię, o której wciąż marzę :papa:
Gandalf Biały
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 373
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gandalf Biały » 15.09.2017 11:52

Pięknie jest w Twoim Zagrzebiu , ale i ja muszę przyznać że to miasto jeszcze jest przede mną może wreszcie uda się do niego zajechać ...
Natomiast Peljesać jest cudowny choć widać jeszcze po drodze do Orebica ślady po ogniu jaki trawił ten półwysep .

Pozdrawiam
Krzysiek
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 15.09.2017 14:40

mysza73 napisał(a):Fajnie było znowu być w Cro :D
Dzięki za oba półwyspy :papa:


Wrócicie kiedyś do Cro? Bo ostatnio tylko Grecja, Portugalia itp... aż sama mam "smaka" na taki Peloponez... :D

janka.mik. napisał(a):Ja również dziękuję za ciekawą relację, szczególnie za Istrię, o której wciąż marzę :papa:


Marzenia trzeba spełniać ( w miarę możliwości) :D Istria na pewno Cię nie rozczaruje :wink:

Gandalf Biały napisał(a):Pięknie jest w Twoim Zagrzebiu , ale i ja muszę przyznać że to miasto jeszcze jest przede mną może wreszcie uda się do niego zajechać ...


Ja przez lata planowałam Zagrzeb i żałowałam, że znów nie tym razem... ale w końcu się udało :)

Gandalf Biały napisał(a):Natomiast Peljesać jest cudowny choć widać jeszcze po drodze do Orebica ślady po ogniu jaki trawił ten półwysep .


Niestety, prawda...w okolicach Trstenika nie wygląda to dobrze :( po tegorocznym sezonie będzie jeszcze więcej takich "blizn" po pożarach na całym wybrzeżu :?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.09.2017 14:57

Magda O. napisał(a):
mysza73 napisał(a):Fajnie było znowu być w Cro :D
Dzięki za oba półwyspy :papa:


Wrócicie kiedyś do Cro? Bo ostatnio tylko Grecja, Portugalia itp... aż sama mam "smaka" na taki Peloponez... :D
No jasne, że wrócimy ... w końcu na mury w Dubrowniku muszę wejść :oczko_usmiech: ... ale chyba jeszcze nie w najbliższe wakacje ... :wink: ,
a Peloponez polecam :hearts:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Dwa półwyspy - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone