Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Drvenik Velki

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
edzia-max
Odkrywca
Drvenik Velki

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia-max » 11.06.2016 09:20

Witajcie :)

Mam pytanko:
Ponieważ w tym roku planujemy podczas pobytu w HR wypad na wyspę Drvenik Velki, chcemy popłynąć statkiem z Seget Donji.
Znalazłam już jak skąd i gdzie ten statek.
Ale teraz chodzi o wyspę. Poczytałam o porcie gdzie dobijemy i wyczytałam że można stamtąd dojść na nogach do Krknjaši Blue Lagoon. Tylko nie bardzo wiem jak i którędy....
Jest coś jeszcze ciekawego na wyspie wartego uwagi?
Chcemy tam spędzić cały dzień

Był ktoś? Ma jakąś mapkę?
Jak wygląda droga?

Przeszukałam forum ale nic nie znalazłam...może ktoś z Was pomoże?
Baccrou
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baccrou » 11.06.2016 12:14

Byłem w Chorwacji, jako dziecko i odwiedziliśmy właśnie również Drvenik Velki. Jest tam bardzo dużo piaszczystych i kamienistych plaż :)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019