Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dodatkowe 40 km autostrady

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.10.2008 08:20

lubelski napisał(a):
JacYamaha napisał(a):
lubelski napisał(a):nocna jak nocna ale te 2-3 godziny po 1 w nocy to dla mnie tragedia :D :D


http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=19917
Tu jest wątek jak przetrwać w podróży
Może Ci się przyda jakiś sposób na przetrwanie



dzieki, wiem o tym wątku bo sam w nim pisałem ale to już tak jest w drodze że jak się chce spać to nic nie działa. A przy okazji poradźcie jaką trasą jechać w kierunku Trogiru??. Oczywiście jadę przez Węgry. Coś mi "cytowanie " nie wychodzi :D :D :D proszę o wyrozumiałość


Lubelski i mi nie do końca wychodzi cytowanie fragmentarycznych wypowiedzi mimo, iż wskazówki Leszka przerobiłem kilkakrotnie...nie przejmuj się... :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.10.2008 08:24

lubelski napisał(a): A przy okazji poradźcie jaką trasą jechać w kierunku Trogiru??. Oczywiście jadę przez Węgry. Coś mi "cytowanie " nie wychodzi :D :D :D proszę o wyrozumiałość


Od Goričan cały czas autostradą A3 do Zagrzebia , a dalej autostradą A1 w kierunku na Split - zjazd do Vinišče na bramce w Vporlje :wink: :lol:

Ps. Cytowanie poprawione, Trogir też :wink: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.10.2008 08:48

Dzięki Janusz, ja to chyba beczkę wezmę na X zlot :lool: :lool: :lool:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.10.2008 08:59

lubelski napisał(a):Dzięki Janusz, ja to chyba beczkę wezmę na X zlot :lool: :lool: :lool:


Nie wiem czy Perla jest w 5 litrowych beczkach :wink: ale Heineken tak :wink:

Obrazek

:smo: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.10.2008 20:47

Janusz Bajcer napisał(a): Od Goričan cały czas autostradą A3 do Zagrzebia , a dalej autostradą A1 w kierunku na Split - zjazd do Vinišče na bramce w Vporlje :wink: :lol:

Ps. Cytowanie poprawione, Trogir też :wink: :papa:


Janusz a tak gdzieś boczkiem??? coś ciekawego zobaczyć??? tak po drodze...., w tamtych terenach będę pierwszy raz. Nie , no kurde co jest z tym "cytowaniem" porażka za porażką :twisted: :twisted:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.10.2008 21:42

Cytowanie:

[quote="Janusz Bajcer"] ............................. [/guote]

Ponieważ jedziesz na krótko , boczkiem nic nie polecam.
Jak będziesz na miejscu , masz sporo do zwiedzania w okolicy.

Ponieważ z Lublina do Cro i miejsca pobytu daleko, nocą nie lubisz jechać , to polecam nocleg w drodze do Cro i z powrotem u Pani Teresy Bodo na Węgrzech w Kőröshegy, gdzie zobaczysz taki wiadukt

Obrazek

Pani Teresa mówi po polsku - telefon:+36 306 181 679

Adres

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.10.2008 05:46

czy to nie są okolice gdzieś za Zamardi???? chyba nim jechałem ale było to już bardzo późno wieczorem. A z ta jazdą w nocy to spoko, na ten wyjazd będę miał 2 zmienników :D . No i ze względu na to że jedziemy na dwa samochody wyjedziemy jak tylko żona będzie mogła, czyli nawet 2 dni wcześniej. W tym roku jadąc pierwszy raz (dwa postoje dwugodzinne na trasie) dojechaliśmy spokojnie za Zagrzeb. Więc sądzę że będziemy mieli dzień zapasu na Chorwacji. Dzięki za namiary na kwaterę. :D :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.10.2008 06:31

Tak - mniej więcej w połowie Balatonu, wiadukt jest na autostradzie M7
(od Nowego Sącza ok. 500 km.)
Z Lublina ok. 750 km (mniej więcej połowa drogi) bo z Koroshegi do Vinisce już tylko ok. 630 km (w tym ok.570 km autostradami)
skunk
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skunk » 23.10.2008 14:47

asikx napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):
Jak widać, robota w Cro idzie błyskawicznie ale w Polsce też oddadzą 40 km nowej autostrady do 2045 roku :lool: ...a tak na poważnie to dobrze, że do Dubrovnika będzie połączenie w całości autostradowe...


Albo 50 km A4, które ma być oddane do końca tego roku?


Pozdrawiam
Rafał


Witam!
Trochę odbiegając od głównego tematu, ale nawiązując do wypowiedzi asikx na temat A4 w Polsce.Chyba jednak nie zdążą...
http://www.boleslawiec.wfp.pl/news.php?id=14570

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 24.10.2008 08:49 przez skunk, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.10.2008 15:10

skunk napisał(a):
asikx napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):
Jak widać, robota w Cro idzie błyskawicznie ale w Polsce też oddadzą 40 km nowej autostrady do 2045 roku :lool: ...a tak na poważnie to dobrze, że do Dubrovnika będzie połączenie w całości autostradowe...


Albo 50 km A4, które ma być oddane do końca tego roku?


Pozdrawiam
Rafał


Witam!
Trochę, odbiegając od głównego tematu, ale nawiązując do wypowiedzi asikx na temat A4 w Polsce.Chyba jednak nie zdążą...
http://www.boleslawiec.wfp.pl/news.php?id=14570

nihil novi.......
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.10.2008 16:08

lubelski napisał(a):
skunk napisał(a):
asikx napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):
Jak widać, robota w Cro idzie błyskawicznie ale w Polsce też oddadzą 40 km nowej autostrady do 2045 roku :lool: ...a tak na poważnie to dobrze, że do Dubrovnika będzie połączenie w całości autostradowe...


Albo 50 km A4, które ma być oddane do końca tego roku?


Pozdrawiam
Rafał


Witam!
Trochę, odbiegając od głównego tematu, ale nawiązując do wypowiedzi asikx na temat A4 w Polsce.Chyba jednak nie zdążą...
http://www.boleslawiec.wfp.pl/news.php?id=14570

nihil novi.......


Brawo Lubelski...widzę, że dotarłeś w moje strony :lol: ...to jest bardzo świeży artykuł ale nie chciałem już wdawać się w polemikę...jak do tej pory powycinali drzewa... :lool:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.10.2008 17:30

z przykrością donoszę Alessandro ze to nie ja tylko Skunks znalazł ten link a u mnie jak zwykle "padło" cytowanie :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ale artykuł czytałem. Chyba się razem umówimy i podjedziemy do Janusza na przeszkolenie :smo: :smo: :smo: mój był tylko skromny dopisek -nihil novi
Ostatnio edytowano 23.10.2008 17:37 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.10.2008 17:35

jednocześnie zwracam się do Opiekuna Działu o umieszczenie większej ilości emotionek ukazujących stan moich nerwów po użyciu przeze mnie opcji "cytuj" :oops: :oops: :oops:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.10.2008 18:14

alessandro1977 napisał(a):Brawo Lubelski...widzę, że dotarłeś w moje strony :lol: ...to jest bardzo świeży artykuł ale nie chciałem już wdawać się w polemikę...jak do tej pory powycinali drzewa... :lool:

a tak generalnie to byłem raz w Bolesławcu (dawno, dawno temu), pamiętam ładny Rynek, szukaliśmy z żoną sklepu firmowego ze słynnym fajansem, a niedaleko Bolesławca w miejscowości Gromadka mieszka moja ciocia :D :D
hurrrrrrrra nareszcie sie udało - cytowanie he he
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.10.2008 20:57

lubelski napisał(a):jednocześnie zwracam się do Opiekuna Działu o umieszczenie większej ilości emotionek ukazujących stan moich nerwów po użyciu przeze mnie opcji "cytuj" :oops: :oops: :oops:


Gratuluje setki postów :lol:

Tak w zasadzie to nie jestem Opiekunem Działu lecz jednym z czterech moderatorów na cały forum.

Więcej emotikonek może na forum dodać tylko Admin.

Ja czasem korzystam z tych :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
dodatkowe 40 km autostrady - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone