Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

do znawcow Tucepi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 28.10.2008 20:59

darek1 napisał(a):
ines napisał(a):
darek1 napisał(a):Co koleżanka robiła o godz. 3.45. Post pisała??? 8O


he :) była to 2.45 :) forum chyba nie podłapało nowej godziny :)



No nawet niech będzie 2.45. Jak ja bym tak w nocy siedział to nie nadawał bym się na drugi dzień do pracy. E tam, wogóle by mnie nie dopuszczono do wykonywania obowiazków słuzbowych.


heheh :)
W tej chwili jestem szczęściarą, mogę pracować w godzinach jakie mi pasują
:)
Wolę pracować do późnych godzin i rano dłużej pospać :)
Typowa sowa jestem :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 28.10.2008 21:06

ambrozja napisał(a):Ines,

a czy masz namiary na jakies konkretne kwatery ktore moglabys polecic?
zastanawialam sie nad opcja podrozy w ciemno i bez dziecka to moze skusilabym sie, ale z mala to raczej wole wiedziec, ze mieszkanie juz na nas czeka i nie bedziemy tracic czasu na poszukiwanie kwater


Nie posiadam namiarów, zawsze jeżdżę w ciemno i co rok w inne miejsce - dla mnie to najlepsze rozwiązanie :)
Napisz do osób, które pisały relację z Tucepi z prośbą o namiary.. :) Powinny pomóc :)
Apartamenty zazwyczaj są 4osobowe, jednak 6osobowe też się znajdą...
Trzeba podpytać gospodarzy, powinni coś zaradzić :)
http://www.tucepi.com/privatni/
strona co wcześniej wspominałaś, tu są raczej wiarygodne kwatery :)
IWONAZKASZ
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) IWONAZKASZ » 26.11.2008 10:43

ines napisał(a):
ambrozja napisał(a):Ines,

a czy masz namiary na jakies konkretne kwatery ktore moglabys polecic?
zastanawialam sie nad opcja podrozy w ciemno i bez dziecka to moze skusilabym sie, ale z mala to raczej wole wiedziec, ze mieszkanie juz na nas czeka i nie bedziemy tracic czasu na poszukiwanie kwater


Nie posiadam namiarów, zawsze jeżdżę w ciemno i co rok w inne miejsce - dla mnie to najlepsze rozwiązanie :)
Napisz do osób, które pisały relację z Tucepi z prośbą o namiary.. :) Powinny pomóc :)
Apartamenty zazwyczaj są 4osobowe, jednak 6osobowe też się znajdą...
Trzeba podpytać gospodarzy, powinni coś zaradzić :)
http://www.tucepi.com/privatni/
strona co wcześniej wspominałaś, tu są raczej wiarygodne kwatery :)

Strona Tucepi/privatni - rewelacja.
Bardzo dziękuję za pomoc, bo wybieram się w przyszłym roku w to miejsce.
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 26.11.2008 11:38

W tym roku byłam pierwszy raz w Chorwacji i właśnie w Tucepi. Mieszkaliśmy przy ulicy Kamena, jakieś cztery domy od końca Tucepi (od strony Podgory) i to był strzał w dziesiątkę. Na przemiłą półdziką plażę, gdzie można było w spokoju poleżeć również w cieniu i gdzie nie było tłumów - w godzinach popołudniowych zdarzało się, że byliśmy na plaży prawie sami - mieliśmy dosłownie pięć minut. Zdecydowanie część od mariny na południe jest spokojniejsza, a jednocześnie jest tam wszystko - sklepy, restauracje, etc. Tak nam tam było dobrze, że w części od mariny na północ (w stronę Makarskiej) byliśmy zaledwie dwa razy - raz z ciekawości co tam jest i raz w drodze do Makarskiej), a tam niestety zgiełk, hałas i tłum, wprawdzie po stronie północnej też jest miła plaża z cieniem, ale jakoś tak mniej przytulnie. Wrażenie niezapomniane zrobił na mnie hotel (nie pomnę nazwy), na terenie którego za płotem przy hotelowym basenie na leżakach kisili się ludzie w towarzystwie dyskotekowego hałasu. Porażające.

Zdecydowanie polecam część Tucepi od strony Podgory i półdziką plaże położoną już za miasteczkiem.
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 26.11.2008 21:05

Ach Tucepi Tucepi......
Ines tak reklamuje, że w połowie września naliczyłem na ulicy Kamena
aż 12 autek z polską rejestracją.
Niestety tylko moje miało logo.

Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
do znawcow Tucepi - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone