Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Diklo koło Zadaru

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greeneyedm
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.03.2009
Re: Hejka

Nieprzeczytany postnapisał(a) greeneyedm » 11.09.2009 08:22

Bahama napisał(a):
greeneyedm napisał(a):Wybieram sie do Borik (apartament na ul. Romansa) we wrześniu i proszę o jakieś wskazówki co warto zobaczyć w okolicy (powiedźmy do 150-200 km w jedną stronę) :D



Byłem :) Na Romansa spałem :)
Nieopodal najładniejsza moim zdaniem plaża jaką spotkałem w Chorwacji :) Drobne kamyczki, bajecznie czysta woda, tylko zjeść to za bardzo tam nie ma gdzie... Trzeba ruszyć w stronę Zadaru na poszukiwanie odpowiedniej konoby :)
Już zazdroszczę !
No i koniecznie całodniową wyprawę statecznkiem na Kornati wykupcie !

Poza tym warto skoczyć do Nin, w drugą stronę udało mi się Trogir i Sibenik zaliczyć - autostradą naprawdę szybciutko - powrót Jadranką.

Jak coś sobie przypomnę to napisze . Ja byłem na Romansa z Interhomę a Ty ???

Dzięki za odpowiedzi i sugestie. Też jade z interhome dokładnie domek na Romansa 45. Wyjeżdzam dzisiaj w nocy, jeszcze się mecze w pracy ale myślami już jestem na plazy:)mam nadzieje tylko, ze pogoda dopisze bo póki co prognozy niezbyt optymistyczne:)ale jestem dobrej myśli:)Pozdrawiam
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 17.01.2011 15:10

Dawno się w tym temacie nie działo...
Pozwolę sobie odświeżyć. Minęło trochę czasu bo ostatni raz w Hr byliśmy w 2009. Później kupno mieszkania czyli spłukanie się totalne ale w tym roku już nie ma zmiłuj. Zarezerwowane już i wpłacone i także Diklo w Zadarze. Mały nasz już ma 4 lata więc będzie wygodniej. Niech już będzie koniec lipca ;]
mamabea2007
Croentuzjasta
Posty: 419
Dołączył(a): 05.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamabea2007 » 08.02.2011 15:33

Witam serdecznie.
Możesz podesłać namiary na Wasze apartamenty.
Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 06.07.2011 00:11

Bardzo chętnie ale staram się nie polecać żeby później nie było ;]
Tam są same apartmani więc od wyboru...
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 14.07.2011 22:00

Ja byłam w niebieskim;)

http://www.apartmani-blue.com/
sporo zdjęć w mojej foto relacji z 2009
Marko66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 18.06.2013 11:08

Wracam do starego wątku i mam pytanie do piszących tu wcześniej: czy w Diklo można podziwiać życie podwodne - bez butli do kilku metrów czy są tam rejony raczej płytkie :?: I jeszcze jedno mi się nasunęło w związku z poprzednim: czy ze względu na bliskość Zadaru nie ma tam tłoku w wodzie :?: Preferuję spokój i zastanawiam się nad plażami położonymi za plażą betonową (w kierunku przeciwnym do Zadaru). :roll:
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005
Okolica Zadaru ktoś był ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 13.11.2016 21:02

Witam , szukam kogoś kto był niedaleko zaznaczonego miejsca na mapie , może macie jakieś zdjęcia z tej plaży ? znalazłem niedaleko apartament na Wrzesień 2017 , ale zastanawiam się jaka jest tam plaża i czy jest dużo ludzi we Wrześniu :) Dziękuje za pomoc ;)
Załączniki:
Bez tytułu.jpg
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 13.12.2016 23:06

Dokładnie w tym miejscu jest piekna plaża z białych kamyczków w cieniu drzew piniowych. Super czysta woda, aż dziw że tak niedaleko portowego Zadaru. Mieszkałem tam kilka lat temu. Jeden z moich najbardziej udanych wyjazdów. Artur
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 23.01.2017 07:57

Witam
Czy istnieje szansa aby wrzucic zdjecia plaz jeszcze raz w watek gdyz te wczesniejsze chyba wygasły a bardzo mnie zaciekawiliscie ta miejscowością. Moze macie ciekawe namiary na sprawdzone kwatery ? jade w lipcu 2+2.
Z góry dziekuje.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Diklo koło Zadaru - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone