Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Czy mogę prosić o potwierdzenie legalności tour operatora?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Miras89
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.07.2017
Czy mogę prosić o potwierdzenie legalności tour operatora?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miras89 » 08.07.2017 17:11

Witam, zaciekawiła mnie oferta prezentowana przez Uniline d.o.o. Pula. Mam wpłacić 100% wartości usługi, muszę mieć pewność że to oficjalna firma i czy nie będą musiał spać pod chmurką? Ktoś współpracował z firmą? Wszystko było ok?

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.Czy mogę prosić o potwierdzenie legalności tour operatora?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018