Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co za 5 razem ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomaszzak85
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomaszzak85 » 25.02.2016 09:41

kaeres napisał(a):Mówisz Danusia ?
Słyszałem o Primosten, że jest świetny ale muszę poczytać.
Zadar i Szybenik tylko do zwiedzenia na jeden dzień (bez noclegów).

@Janusz
10 Pakostane mi odpowiada...patrz wyżej.
NP Krka, Trogir, Split już oblatane w poprzednich latach. Może Trogir z sentymentu po raz drugie bym odwiedził.

@heca7
Na Peljesacu byłem przejazdem. Kupiłem wina, dojechałem do Orebica aby stamtąd promem do Korculi na cały dzień zwiedzania samego miasta się wybrać.
Piękne miejsca ale nie wiem dlaczego się uparłem, że w tym roku bliżej ?
Chyba ostatnio mnie wymęczyła 16 godzinna droga z Hvaru. Pierwszy raz przysypiałem za kółkiem i oddałem stery, a tego nie lubię.
Kusi mnie 10 godzinna podróż na wczasy. To niemal jak nad nasze morze Kałtyckie ze śląska.

PS. Boję się Pagu bo jest inny. Wczasy mogę mieć raz do roku i muszę być 100% pewny, że nie zmarnuję czasu :)
Jeżeli już Pag to gdzie warto się kwaterować ?
Widziałem apartamenty w samym mieście Pag, które jest bardzo ładne i ładnie położone i w sumie w centrum wyspy więc wszędzie blisko.


Witam, byłem w 2015 na chorwacji 1 raz... Zwiedziłem cała WYSPE KRK, RAB Z Rab wybrzeżem udałem sie do Primosten... Primosten Bajka!! ale zawsze trzeba pamiętać co kto lubi.. na priv mogę Ci opisać jak jest w tych miejscach... Jechałem z żoną w ciemno ( nie mamy dzieci) bez po śmiechu na pełnym chilluuu :) i szukaliśmy apartamentów z widokami.. na morze itd mam namiary ... napisz co cie intersuje w wakacjach odpoczynek zwiedzanie... wypoczenek z dziećmi bez ..to sie moge podzelić swoimi spostrzeżeniami.. Pozdrawiam
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 29.02.2016 15:14

Cześć. Ja już apartamenty mam wybrane.
Wyspę Krk też objechałem calutką, na Rab/Rab się wybieram w postaci wycieczki w tym roku (z Pagu). Primosten też odwiedzimy.
Jeżeli możesz to napisz relację w odpowiednim dziale. Chętnych tutaj jest setki do czytania.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Co za 5 razem ? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone