Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Cinnamon Show - czyli Podgora i wyspa Hvar po raz drugi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 23.07.2011 19:32

Anies napisał(a):Cinnamon Girl czy mogłabym prosić o namiary na kwaterę?

Jak podasz maila to wyslę ci email własciciela ;) Po angielsku bezproblemowo sie dogadasz.
Anies
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anies » 24.07.2011 19:52

Dziękuję bardzo. Mój mail:depka3@wp.pl
Alinoe
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alinoe » 24.07.2011 21:47

dzień dobry wieczór Cinnamonowa Pani :)

czytam oglądam i jakoś znajome mi są te twarze 8O

M, K i A buziaki dla waszej trójcy, co prawda jutro wyruszam w kilkudniową podróż ale w miarę możliwości z przyjemnością poczytam kolejne fragmenty a przede wszystkim pooglądam kolejne świetne zdjęcia ;)
Sretan put
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sretan put » 25.07.2011 11:17

I ja się przysiądę.
Gratuluję opowieści.
Gratuluję zdjęć.
Pozdrawiam ciepło.
minimartini
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 25.07.2011 14:58

Cinnamon... nie że ja poganiam... czy coś... ale - "poniedziałek z samego rana" minął :twisted: :lol: :D

Pozdrawiam serdecznie!
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 25.07.2011 17:36

minimartini napisał(a):Cinnamon... nie że ja poganiam... czy coś... ale - "poniedziałek z samego rana" minął :twisted: :lol: :D

Pozdrawiam serdecznie!

minął wiem :( ja mam dziś urlop na żądanie bo katar mnie pokonał )u mnie a ktar trwa 1 dzień, ale wciagu niego nasilenie takie ze kataru starczyłoby naprzysłowiowe 7 dni). A że kolejny odcinek to w 98% zdjęcia to... nie pisałam tych 3 zdań, które pewnie będa opisem do ww. ;)
Crayfish
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 25.07.2011 19:09

Wycieraj nosek i wklejaj te swoje cudeńka.
Zdrówka.
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 26.07.2011 08:58

Odcinek 12 - Dubrownik wieczorem

Po długiej przerwie postaram się nadrobić zaległości, przede wszystkim zdjęciowe.

Po zejściu z murów udaliśmy się na zakupy. Paradoksalnie okazało się, że wiele produktów jest tańszych niż na Riwierze Makarskiej, ba... w dwóch sąsiadujących sklepach można było znaleźć takie same produkty różniące się blisko 80% w cenie. No to paradoksalnie wszyscy pamiątki pokupowali w Dubrowniku ;)

Jako że na twarzach męskiej części było widać zmęczenie (gdzie ten J. się tak zmęczył skoro nie biegał po murach), udaliśmy się do portu odpocząć. Znaczy mnie roznosiło, chciałam iść w uliczki, no ale... w sumie nie ja będę stratna, bo ja uliczki widziałam ;)

W końcu ruszyliśmy na zwiedzanie, ale i pojawiły się jęki, może kawa, nogi bolą... no i po jakiś 500m usiedliśmy w kafejce na kawie (faceci)i koktajlach owocowo-mlecznych (kobiety). Jak skończyliśmy pić zrobiło ciemno i można było iść W KOŃCU poszwędać się po uliczkach (teraz co niektórzy dopiero zauważyli co stracili siedząc w porcie).

Oczywiście statyw został w aucie ;) nie ma to jak skleroza. Dlateog w użyciu były wszelkie murki, stoliki, ściany, drewniane bale ;) i wysokie ISO ;)

Nocą uliczki mają też swój klimacik ;)
Obrazek

Golibroda ;)
Obrazek

Obrazek

Temat przewodni ;)
Obrazek

K. i J. i kolejne schody
Obrazek

Obrazek

Trzy wspaniałe ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po obfotografowaniu uliczek ruszyliśmy na parking, gdzie jak wspomniałam wcześniej zostaliśmy okradzeni z15kn/godzinę ;) a na dodatek toalety były już zamknięte na 3 spusty. Przez ułamek sekundy miałam ochotę obsikać złodziejski parkometr, ale tak przy facetach... ostatecznie zrezygnowałam.
Niestety zbyt późno jak na nocne zdjęcie, ale nie można być w dwóch miejscach w tym samym czasie.
Obrazek

Ostatecznie z punktu widokowego nad Dubrownikiem wyjechaliśmy o 22:07. Jak przyjechaliśmy do Podgory to P. już smacznie spał, ale oczywiście został obudzony przez żonę, która tak baaaardzo go kocha, że chciała mu poopowiadać wszystko 'na gorąco' ;).
Niestety, jak żona wróciła z łazienki znów spał ;) i żadne 'ehm, ehm' i poszturchiwania nie przyniosły skutku ;)
kaszubskiexpress
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 26.07.2011 09:23

Świetne.

:P
Elizasz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 26.07.2011 09:25

Zdjęcia z Dubrownika piękne, klimatyczne i romantyczne!!!

Zazdroszczę możliwości zrobienia ujęć wieczornych-u mnie to na razie niemożliwe z racji 2 podróżujących z nami bąbli... ale kiedyś sobie odbiję :wink:

Kiedy cd? 8) :lol:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.07.2011 16:36

Nocny Dubrovnik jest przepiękny. I trzeba tam być nocą, zwiedzanie tej perełki wyłącznie w dzień to za mało!

Świetne zdjęcia, jak zawsze, ale to przecież Twój znak firmowy :D
Fajnie, że znowu piszesz :) Katar już przeszedł do historii?

Pozdrawiam :papa:
Joanka23
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 26.07.2011 17:04

Faktycznie cudne te zdjęcia! :D

Pozdrowienia!
Crayfish
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 26.07.2011 17:52

No !!!
I pięknie i cudnie i trochę magicznie.
tygrysek0038
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 26.07.2011 18:49

maslinka napisał(a):Nocny Dubrovnik jest przepiękny. I trzeba tam być nocą, zwiedzanie tej perełki wyłącznie w dzień to za mało!

Świetne zdjęcia, jak zawsze, ale to przecież Twój znak firmowy :D
Fajnie, że znowu piszesz :) Katar już przeszedł do historii?

Pozdrawiam :papa:

Na Dubrovnik nocą się nie załapię, niestety, bo ani ja, ani mąż nie lubimy prowadzić po zmroku :evil:
Niemniej klimat przypomina mi Trogir nocą, który miałam okazję schodzić wzdłuż i wszerz :D
Może kiedyś zrobimy sobie nocleg w Dubrovniku i nadgonimy straty :)
Tylko pozazdrościć Cynamonkowi :wink:
ufokking
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 26.07.2011 20:04

Przeczytane i czekam na C.D czyli Hvar :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Cinnamon Show - czyli Podgora i wyspa Hvar po raz drugi - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019