Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz drugi [live]

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 27.07.2015 13:37

A wiesz czemu nie dało się dojechać do tego Barwinka? Bo my tak właśnie planujemy jechać ?
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 27.07.2015 13:53

olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 27.07.2015 13:55

olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 27.07.2015 14:33

Co polecam?
Nie jest to długa lista, ale są to rzeczy i atrakcje, które mi się szczerze spodobały więc to chyba dobrze :D

Konoba Antonija

Nigdy w życiu nie jadłam tak pysznej ryby jak tam! Dodam, że nie przepadam za rybami :D No i kurczaka też mieli dobrego. Obsługa milutka. W gratisie widok na morze :)
Co do tej ryby, była to dorada z grila, 300 kun. (Orada na zaru). Jak ktoś będzie miał okazję to bardzo polecam spróbować :D
Lokalizacja na mapce, jest to przy głównej plaży i raczej łatwo tam trafić :D

1.jpg


2.jpg


7.png


Taxi boat

Rok temu zemdlałam na Makarskim Jadranie, wielkim, pełnym ludzi i nie grzeszącym pięknością. W tym roku wybraliśmy się na przejażdżkę małą taxi boat w cenie 250 kun za godzinkę. Opłynęliśmy pobliskie wysepki i jeśli ktoś nie koniecznie lubi tłumy, taka opcja będzie o wiele lepsza niż fishpikniki:)
Lokalizacja: przy porcie było kilka takich taxi, bez problemu można je znaleźć :)

3.jpg


4.jpg


Split - rejs na wyspę

To już nie Primosten, ale do Splitu jest jakaś godzinka drogi autem. My byliśmy na Braci, płynęliśmy Jadroliniją. Ceny spoczko (33kuny/dorosły, 7 do 12 lat 50% ceny, poniżej 6 lat za darmo), komfort też (wygodne kanapy:D). Nam wszystkim taka forma spędzania czasu bardzo przypadła do gustu :D
Mogę zdradzić, że pare miesięcy temu próbowałam namówić familię na cały tydzień na Braci - niestety mama nie była przekonana, właśnie przez ten prom i przeprawę z autem. Teraz myślę, że nie miałaby z tym problemu i jeszcze kiedyś na jakąś wyspę zawitamy :D
A tak poza tym, to właśnie dodałam na bloga zdjęcia z Braci:) http://olazima.pl/jeden-dzien-na-wyspie/

5.jpg


Zabawa!

Spędziliśmy kilka wieczorów przy muzyce, obok hotelu Zora (o ile się nie myle). Fajnie grali, były stoliki, światełka, klimacik był. Fajny pomysł na wieczór :D Młodsza część wycieczki co chwile wyciągała mnie na automaty, bo były niedaleko, więc jakby co to ci młodsi też będą mieli zajęcie:)

6.jpg
zbychn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbychn » 27.07.2015 14:42

Cześć!!! :papa:
Jak to mówią lepiej późno, niż wcale ;) nadrobiłem dopiero dzisiaj relację, więc można powiedzieć, że w ramach retransmisji :D Bardzo chętnie poprzez Twoje fotki wróciłem do miejsc, które odwiedziłem z zona w zeszłym roku, tyle tylko, że miejscem noclegu było pobliskie Zecevo. :papa: Bardzo fajna relacja zachęciła mnie do przeczytania zeszłorocznej, tym bardziej, że w tym roku będę w pobliżu Makarskiej. :hut: :papa:
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 27.07.2015 14:42

dzięki z ainfo odnśnie tych robót na Słowacji
olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 20.09.2015 23:17

Zaczęła się szkoła... Ale żeby się totalnie nie przygnębic, skleiłam wreszcie filmik z tegorocznych wakacji. Zapraszam do obejrzenia i czekam na opinie:)
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 21.09.2015 04:02

Filmik obejrzany jest świetny.Dobrze będzie w zbliżające się dużymi krokami deszczowe i zimne dni oglądając takie filmy wrócić wspomnieniami do letnich wojaży.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.11.2015 16:48

Trochę spóźniona, ale zaległości nadrobione :D
olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 04.11.2015 21:52

agata26061 napisał(a):Trochę spóźniona, ale zaległości nadrobione :D


Lepiej późno niż wcale :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 09.11.2015 16:41

Witaj Olu ,

Właśnie odrabiam zaległości forumowe i dotarłem do Twojej relacji . Moim zdaniem powinnaś więcej robić filmów :D , ten ostatni jest świetny , bardzo mi się podobał i będę czekał na następne .


Pozdrawiam
Piotr
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja po raz drugi [live] - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone