Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacja po raz drugi [live]

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
edajta
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 27.07.2015 13:37

A wiesz czemu nie dało się dojechać do tego Barwinka? Bo my tak właśnie planujemy jechać ?
Andzia*
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 27.07.2015 13:53

olczik
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 27.07.2015 13:55

olczik
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 27.07.2015 14:33

Co polecam?
Nie jest to długa lista, ale są to rzeczy i atrakcje, które mi się szczerze spodobały więc to chyba dobrze :D

Konoba Antonija

Nigdy w życiu nie jadłam tak pysznej ryby jak tam! Dodam, że nie przepadam za rybami :D No i kurczaka też mieli dobrego. Obsługa milutka. W gratisie widok na morze :)
Co do tej ryby, była to dorada z grila, 300 kun. (Orada na zaru). Jak ktoś będzie miał okazję to bardzo polecam spróbować :D
Lokalizacja na mapce, jest to przy głównej plaży i raczej łatwo tam trafić :D

1.jpg

2.jpg

7.png

Taxi boat

Rok temu zemdlałam na Makarskim Jadranie, wielkim, pełnym ludzi i nie grzeszącym pięknością. W tym roku wybraliśmy się na przejażdżkę małą taxi boat w cenie 250 kun za godzinkę. Opłynęliśmy pobliskie wysepki i jeśli ktoś nie koniecznie lubi tłumy, taka opcja będzie o wiele lepsza niż fishpikniki:)
Lokalizacja: przy porcie było kilka takich taxi, bez problemu można je znaleźć :)

3.jpg

4.jpg

Split - rejs na wyspę

To już nie Primosten, ale do Splitu jest jakaś godzinka drogi autem. My byliśmy na Braci, płynęliśmy Jadroliniją. Ceny spoczko (33kuny/dorosły, 7 do 12 lat 50% ceny, poniżej 6 lat za darmo), komfort też (wygodne kanapy:D). Nam wszystkim taka forma spędzania czasu bardzo przypadła do gustu :D
Mogę zdradzić, że pare miesięcy temu próbowałam namówić familię na cały tydzień na Braci - niestety mama nie była przekonana, właśnie przez ten prom i przeprawę z autem. Teraz myślę, że nie miałaby z tym problemu i jeszcze kiedyś na jakąś wyspę zawitamy :D
A tak poza tym, to właśnie dodałam na bloga zdjęcia z Braci:) http://olazima.pl/jeden-dzien-na-wyspie/

5.jpg

Zabawa!

Spędziliśmy kilka wieczorów przy muzyce, obok hotelu Zora (o ile się nie myle). Fajnie grali, były stoliki, światełka, klimacik był. Fajny pomysł na wieczór :D Młodsza część wycieczki co chwile wyciągała mnie na automaty, bo były niedaleko, więc jakby co to ci młodsi też będą mieli zajęcie:)

6.jpg
zbychn
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbychn » 27.07.2015 14:42

Cześć!!! :papa:
Jak to mówią lepiej późno, niż wcale ;) nadrobiłem dopiero dzisiaj relację, więc można powiedzieć, że w ramach retransmisji :D Bardzo chętnie poprzez Twoje fotki wróciłem do miejsc, które odwiedziłem z zona w zeszłym roku, tyle tylko, że miejscem noclegu było pobliskie Zecevo. :papa: Bardzo fajna relacja zachęciła mnie do przeczytania zeszłorocznej, tym bardziej, że w tym roku będę w pobliżu Makarskiej. :hut: :papa:
edajta
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 27.07.2015 14:42

dzięki z ainfo odnśnie tych robót na Słowacji
olczik
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 20.09.2015 23:17

Zaczęła się szkoła... Ale żeby się totalnie nie przygnębic, skleiłam wreszcie filmik z tegorocznych wakacji. Zapraszam do obejrzenia i czekam na opinie:)
elka21
Mistrzyni Euro 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 21.09.2015 04:02

Filmik obejrzany jest świetny.Dobrze będzie w zbliżające się dużymi krokami deszczowe i zimne dni oglądając takie filmy wrócić wspomnieniami do letnich wojaży.
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.11.2015 16:48

Trochę spóźniona, ale zaległości nadrobione :D
olczik
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 04.11.2015 21:52

agata26061 napisał(a):Trochę spóźniona, ale zaległości nadrobione :D

Lepiej późno niż wcale :D
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 09.11.2015 16:41

Witaj Olu ,

Właśnie odrabiam zaległości forumowe i dotarłem do Twojej relacji . Moim zdaniem powinnaś więcej robić filmów :D , ten ostatni jest świetny , bardzo mi się podobał i będę czekał na następne .

Pozdrawiam
Piotr
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Chorwacja po raz drugi [live] - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019