Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz drugi [live]

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 19.07.2015 23:07

Dzieciaki mnie ciągną do zabawy więc zdjęcia dzisiaj przez mojego bloga, mam nadzieję, że możemy się umówić na taką formę bo nie będę musiała dodawać po 50 razy tego samego :)

http://olazima.pl/dobar-dan-primosten/

Znajdziecie tam zdjęcia z dziś:)
Co prawda nie wszystkie, bo nie zdążyłam, ale wszystkie pokażę, jak nie teraz to po powrocie do domu :)
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1381
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 19.07.2015 23:30

Czytałem poprzednią relację więc nie może mnie zabraknąć i tym razem :D
Udanych wakacji!
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 19.07.2015 23:44

Oleńko!Masz we mnie wierną czytelniczkę ;)

Udanych wakacji!! :)
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 20.07.2015 21:46

Hej Olczik też już dołączam się do live-relacji. Czytam z ciekawością bo też... też... też ... się do Primośten wybieram :lol:
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 20.07.2015 21:51

Obejrzałam Twoje zdjęcia z Primośten na blogu - tam jest super!!!!!!!!!! Ładne ujęcia :D
beatamark1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 28.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) beatamark1 » 20.07.2015 22:16

Przycupnę sobie z tyłu - mimo wszystko dobrze stąd widać :) Szczególnie takie fajne zdjęcia :)
Powspominam 2011 r w Primosten :)
olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 21.07.2015 01:38

Hej hej! Ja tylko na chwilke bo już śpię, melduję że żyję i mam się dobrze :D jakoś dzis zabrakło czasu na zdanie relacji, postaram się nadrobić jutro :D
olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 21.07.2015 08:28

20.07.15. Dzień 3

Oj ciężko było wstać... Udało nam się to ok. 10 a wyszliśmy dopiero po 11. Skierowaliśmy się do portu i szukaliśmy łodzi/statku/czegoś do popłynięcia. Zdecydowaliśmy się na Taxi Boat w cenie 250 kun za ~1 godzinę. To było coś! Słońce, wiatr, chlupocząca woda, smażenie tyłka na uroczo niebieskim pokładzie... Wszystkim nam się baaardzo podobało. Myślę, że to fajniejsza opcja niż jakieś grupowe rejsy bo tu mieliśmy całą "łajbę" dla siebie, każdy wszystko widział no i gitara.
Opłynęliśmy kilka wysepek i wysiadka, kierunek - plaża. Byliśmy na tej...hm... siedząc na tej plaży twarzą do wody, półwysep ze starówką znajduje się po prawej stronie :D Wreszcie doczekałam się jeżowców! Nawet ukłułam się w palca... Po plaży lody! Albo obiad. Albo dom... Wczoraj kilka razy kursowaliśmy między domkiem a plażą i lodami :D Zjedliśmy obiad w restauracji Antonija. Dawno się tak nie najadłam!! Jedliśmy grilowanego kurczaka z frytkami, do tego ryż i sałatka. Zjadłam sporą porcję tego kurczaka, a podkreślę, że za mięsem nie przepadam:D Za 4 porcje tego kurczaka z frytkami, sałatę i piwo zapłaciliśmy 358 kun.
Później znów plaża - tym razem ta "główna". Popłynęłam trochę dalej i widziałam coś co skojarzyło mi się z rafą koralową. Tyle, że było czarne: podwodna łąka czarnych "krzaczków" (może ktoś wie, co to mogło być?), do tego jeżowce. I betonowa rura na dnie. Odkryłam, że uwielbiam nurkować :D
A teraz uwaga: okazało się, że umiem rozmnażać pieniądze. Zakupiłam 1 gałkę w cenie 8 kun. Podałam panu banknot 10 kun i dostałam resztę 12 kun. :D Druga sytuacja - poszłam z mamcią po granity, 2 razy 28 kun. Płacimy 200 kun, dostajemy 194 kuny reszty 8) 8)
Wniosek? Ludzie w Primosten mają za dużo pieniędzy?? :D
Wieczorem poszliśmy na "koncert" pod hotelem obok plaży. Milutko było bardzo. Klimacik. Fajnie grali ;)

Muszę już kończyć, bo lecimy na... a niech to będzie niespodzianka. Może ktoś zgadnie?:D Nie, nie na plażę 8)

Fotki w bliżej nieokreślonym 'potem', bo ciężko mi tu znaleźć na to choć chwilę :D Miłego dnia wszystkim!
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 21.07.2015 14:21

Ale macie fajnie, że taki luzik i już wakacje :D
i taaakie widoki !!!!
olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 21.07.2015 16:11

Łapcie 3 kadry z wczoraj. Chyba zrobię tak, że tu będę dodawać tylko kilka z dnia a cała reszta wyląduje w postach na blogu :D
Załączniki:
cro3.JPG
cro2.JPG
cro1.JPG
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2015 17:04

olczik napisał(a):Muszę już kończyć, bo lecimy na... a niech to będzie niespodzianka. Może ktoś zgadnie?:D Nie, nie na plażę 8)

Stawiam na Trogir.
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 21.07.2015 21:08

Hej. Fajne fotki robisz i świetnie piszesz. :D Też bym tak chciał. :papa:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 21.07.2015 21:18

Olu, Ty weź lepiej dopisz, że te "rozmnożone" pieniążki oddałaś ludziom, którzy się pomylili w wydawaniu, bo jest tu co najmniej 2 panów, którzy zaraz Ci napiszą, że je ukradłaś... ;) uprzejmie ostrzegam :mrgreen: Co byś nie była źle odebrana, bo niektórzy tu są nadgorliwi ;)
anitaN88
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) anitaN88 » 21.07.2015 21:58

Witam fajna relacja czekam na ciąg dalszy wakacyjnych wspomnień
yodasan
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 18.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) yodasan » 21.07.2015 22:07

Eunike1984 napisał(a): bo niektórzy tu są nadgorliwi ;)


pewnie mnie nie liczyłaś do tej dwójki, ale się wtrącę.

Nie mylmy nadgorliwości z uczciwością. :?

olczik,
fajna relacja, czekam na ciąg dalszy :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacja po raz drugi [live] - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone