Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja - mój pierwszy i chyba ostatni raz (Novalja, Pag)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cchannelii
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cchannelii » 08.08.2009 23:21

Wiesz andy5000, kiedy przeczytałem to co napisałeś też miałem ochotę na uszczypliwy komentarz (pod Twoim adresem). Wydaje mi się jednak że nie wolno mi tego napisać. Tak "na koniec dnia" doszedłem do wniosku że Chorwacja zwyczajnie nie jest dla Ciebie. Dla tego kraju trzeba mieć żyłkę "szperacza", kogoś kto lubi wyzwania i umie zobaczyć, docenić i cieszyć się tym co zyskuje w zamian za odrobinę wysiłku - a ilość tego jest nie do opisania. Ty najwyraźniej nie jesteś tego typu osobą. Współczuję Ci że zapewne długo wyczekiwane wakacje okazały się inne niż sobie wymarzyłeś. Ja osobiście uwielbiam Chorwację i jak zdecydowana większość piszących na forum ludzi nie zgadzam się z niemal każdą napisaną przez Ciebie opinią. Pozdrawiam i życzę więcej szczęścia w określaniu kolejnego miejsca wakacyjnego wyjazdu.
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 09.08.2009 10:46

cchannelii napisał(a): doszedłem do wniosku że Chorwacja zwyczajnie nie jest dla Ciebie. Dla tego kraju trzeba mieć żyłkę "szperacza", kogoś kto lubi wyzwania i umie zobaczyć, docenić i cieszyć się tym co zyskuje w zamian za odrobinę wysiłku - a ilość tego jest nie do opisania. Ty najwyraźniej nie jesteś tego typu osobą. Współczuję Ci że zapewne długo wyczekiwane wakacje okazały się inne niż sobie wymarzyłeś. Ja osobiście uwielbiam Chorwację i jak zdecydowana większość piszących na forum ludzi nie zgadzam się z niemal każdą napisaną przez Ciebie opinią. Pozdrawiam i życzę więcej szczęścia w określaniu kolejnego miejsca wakacyjnego wyjazdu.


Popieram

I jeszcze jedno : te polemiki i spory są daremne, a kąśliwe czy wulgarne komentarze psują tylko atmosferę na tym forum.
Nikt na siłę nikogo nie przekona, że Chorwacja jest najpiękniejszym miejscem na ziemi, jeżeli ten ktoś ma inne wymagania czy wyobrażenia i nie ma ochoty spróbować odkryć tego co ten kraj oferuje i czym my w większości się zachwycamy. To tak jakby amatorowi golonek czy schaboszczaka z frytkami kazać się zachwycać szparagami, których w życiu nie wziął i nie ma zamiaru wziąć do ust.
Andy słusznie, że zdecydowałeś się opisać swoje spostrzeżenia i wrażenia - przydadzą się one niektórym wyjeżdżającym - dobrze, że jest ktoś kto ma odmienne zdanie w gronie tylu ludzi mniej lub bardziej zauroczonych Chorwacją (do którego i ja należę :) ) bo inaczej czytający wybierający się po raz pierwszy pomyśleliby, że to bez wątpienia miejsce idealne dla każdego bez wyjątku i istny raj na ziemi. A tak być może ktoś uniknie przykrych rozczarowań.
W przyszłości życzę bardziej trafnych wyborów miejsca na urlop i tylko miłych wakacyjnych wspomnień.
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 09.08.2009 11:33

Kurcze nie mogę się powstrzymać ... chociaż wątek czytam od początku i już na wstępie chciałam zabrać głos w tym temacie, bo poniekąd mnie dotyczy (w tym roku też byliśmy na Pagu i to rzut beretem od Novalji) to wkońcu po różnych przemyśleniach i lekkim upuszczeniu ciśnienia muszę ...

To, że kolega się zupełnie nie przygotował to jedno ale, że nie wiedział gdzie jedzie tego naprawdę nie potrafię zrozumieć
- nie komentować, że blondynka ze mnie :wink:

Chłopie toż to niepojęte, że :
znalazłeś nasze forum (więc śmigasz po necie), potrafisz czytać i pisać itp. itd., a nie wiedziałeś jaką drogę wybrać ? do jakiego miejsca się wybierasz ? co warte jest uwagi ? co TRZEBA zobaczyć (choćby po drodze)?
Samochód... hmm... zawsze myślałam, że jeżeli się go ma to się z niego korzysta - tym bardziej na takich wakacjach. Wrzucasz do środka co potrzeba i zjeżdzasz okolice. Na nogach też oczywiście można (polecam, bo o wiele więcej można zaobserwować, zwłaszcza szczegóły, których nie zobaczy się z samochodu) choć tu ograniczają nas odległości i temperatura, ale żeby tylko liczyć na przemieszczanie się autobusem? 8O

Trochę mi Cię szkoda, bo my po każdych wakacjach mamy co pokazywać i o czym opowiadać znajomym , a Ty jeżeli tak to widzisz jak opisujesz to lichutko ... Przecież to tylko i wyłącznie Twoja wina, a tak to przedstawiając tylko zniechęcisz. Nie będąc nigdy w Chorwacji pewnie znając tylko Twoją relację zbytnio by ona mnie nie zachęciła do poznania tego kraju (a przecież też kiedyś był ten mój pierwszy raz i to nie chwaląc się najbardziej owocny w zwiedzanie i poznawanie miejsc/miast zaczynając od Plitvic, a potem całe wybrzeże i okolice od Zadaru po Makarską). Co innego gdybyś do swojej relacji dodał choć małą wzmiankę, że ... "głupim bom nie wiedział co i jak" to by Cię powiedzmy "rozgrzeszyło".

Na dowód, że naprawdę mi Cię szkoda ( nie zrozum mnie źle nie ma tu grama szyderczości, czy czegoś w tym stylu ) zapraszam na 25-cio minutowy spacer po Pagu, który może chociaż trochę przybliży Ci to czego nie było Ci dane zobaczyć :
http://www.novalja.com/content/view/57/50/lang,en/

Jeżeli już wybrałeś taką miejscowość to czy nie wesoło byłoby gdyście wszyscy wybrali się nad wodę i popróbowali jazdy na desce lub nartach wodnych. Pisałeś, że nie lubisz się wylegiwać, a towarzyszki głównie plażowały więc przy takiej zabawie chyba miło by było wam spedzić wspólnie czas http://www.novalja.com/content/view/50/50/lang,en/

Jeżeli znajdziesz czas to zapraszam też do przejrzenia mojego wątku o pobycie na Pagu
forum/viewtopic.php?t=23829&postdays=0&postorder=asc&start=0
Daj znać czy naprawdę to wszystko nie jest w stanie nacieszyć Twoich oczu ? :D

Dla zainteresowanych jeszcze:
- wyrób sera ( Paski Sir) http://www.novalja.com/content/view/74/50/lang,en/

- UFO (z przymróżeniem oka ale warto wiedzieć)
http://www.novalja.com/content/view/75/50/lang,en/

- trochę archeologii
http://www.novalja.com/content/view/49/50/lang,en/
http://www.novalja.com/content/view/54/50/lang,en/

Co do trasy nad morze:
11.06.09r czwartek - Dąbrowa Górnicza-Pag ok.12h
23.07.09r czwartek - Dąbrowa Górnicza-Gdynia ok. 10h
Zdecydowanie wybieram cro i chyba już nie muszę opisywać dlaczego.
andy5000
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy5000 » 09.08.2009 22:33

stary_jac napisał(a):a Peter Konfederat jest jeszcze ??

Niestety, albo może na szczęście, Petera już od kilku lat nie ma. Podobno się leczy ...
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 10.08.2009 01:29

baca1 napisał(a):dokladnie w 100 % moze lekarz cos poradzi
gosciu jest typowym niezadowolonym z wszystkiego polakiem i lepiej dla chorwacji i dla niego aby byl to jego naprawde pierwszy i ostatni wyjazd do ziemskiego raju.

Baca, chłopaku nietypowy Polaku...
Sam uwielbiam górskie drogi, im trudniej tym bardziej czuję że żyję, ale nie każdy musi lubić to samo. Że się nie przygotował, że się czuł nieswojo, jego problem nie Twój, nie powód do walenia takich tekstów.

baca1 napisał(a):Jak czytam te dyrdymaly to mi kartofle w piwnicy sie psuja
chlopie albo niezle wkrecasz albo nie byles w chorwacji.
Nie chce mi sie rozpisywac bo to nie w moim stylu ale zmien forum na anty cro i tam wypisuj te bzdury o typowych polskich przywarach a na koniec obalam wszystkie twe bzdury i uwazam ze za grosz nie masz racji a z ta odlegloscia nad polskie morze ktore osobiscie bardzo lubie bo przez cale dziecinstwo tam spedzalem wakacje lecz teraz tego nie robie bo po pierwsze mnie nie stac po drugie uwielbiam lato a nie zimno a po trzecie lubie czyste i cieple morze oraz plaze. Wracajac do odleglosci w moim przypadku ze slaska nad polskie morze godzinowo tak samo jak na chorwe. Ale juz na tym koncze bo nie ma co sie denerwowac poprostu zal mi cie
pozdrav
p.s.
dodam ze troche roznych krajow w swoim zyciu widzialem w cro bylem 11 raz co roku biore roznych swoich znajomych "zarazilem" ich tak ze wracaja tam ponownie i ciesza sie z przebywania w cro. Twoje posty swiadcza o tym ze nie wiesz czego oczekiwales i przede wszystkim nie oczekiwales normalnego lata a poza tym podchodzisz typowo po polsku czyli obojetnie jak jest to jest zle i to jest to co nas na szczescie rozni ale niestety wielu z polakow uwaza tak jak ty stad tak dobrze w naszym kraju ale nie miejsce tu na chora polityke.
Jesli planowalbys ponownie wrocic do cro daj cynk opracuje dla ciebie i twej rodziny program wycieczek i trase
pozdav
bok

Nie jestem Miodkiem i się rzadko czepiam ale Twoją nawijkę się ciężko rozkminia, daj czasem przecinka i dużą literę dla łatwiejszego czytania.
Byłem w Chorwacji i innych bałkańskich krajach na tyle długo i na tyle dużo razy że spotkałem ludzi i ludziska, widziałem plusy dodatnie i ujemne, mimo wszystko jestem miłośnikiem Bałkanów ale nie lubię jeżdżenia po tych co mają odmienne zdanie.

nero napisał(a):- UFO (z przymróżeniem oka ale warto wiedzieć)
http://www.novalja.com/content/view/75/50/lang,en/

Dzięki za sznurka, ciekawe, no i można sobie przypomnieć miejscowy język :D
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 10.08.2009 18:21

zawodowiec napisał(a):
baca1 napisał(a):dokladnie w 100 % moze lekarz cos poradzi
gosciu jest typowym niezadowolonym z wszystkiego polakiem i lepiej dla chorwacji i dla niego aby byl to jego naprawde pierwszy i ostatni wyjazd do ziemskiego raju.

Baca, nietypowy Polaku...
Sam uwielbiam górskie drogi, im trudniej tym bardziej czuję że żyję, ale nie każdy musi lubić to samo. Że się nie przygotował, że się czuł nieswojo, jego problem nie Twój, nie powód do walenia takich tekstów.

baca1 napisał(a):Jak czytam te dyrdymaly to mi kartofle w piwnicy sie psuja
chlopie albo niezle wkrecasz albo nie byles w chorwacji.
Nie chce mi sie rozpisywac bo to nie w moim stylu ale zmien forum na anty cro i tam wypisuj te bzdury o typowych polskich przywarach a na koniec obalam wszystkie twe bzdury i uwazam ze za grosz nie masz racji a z ta odlegloscia nad polskie morze ktore osobiscie bardzo lubie bo przez cale dziecinstwo tam spedzalem wakacje lecz teraz tego nie robie bo po pierwsze mnie nie stac po drugie uwielbiam lato a nie zimno a po trzecie lubie czyste i cieple morze oraz plaze. Wracajac do odleglosci w moim przypadku ze slaska nad polskie morze godzinowo tak samo jak na chorwe. Ale juz na tym koncze bo nie ma co sie denerwowac poprostu zal mi cie
pozdrav
p.s.
dodam ze troche roznych krajow w swoim zyciu widzialem w cro bylem 11 raz co roku biore roznych swoich znajomych "zarazilem" ich tak ze wracaja tam ponownie i ciesza sie z przebywania w cro. Twoje posty swiadcza o tym ze nie wiesz czego oczekiwales i przede wszystkim nie oczekiwales normalnego lata a poza tym podchodzisz typowo po polsku czyli obojetnie jak jest to jest zle i to jest to co nas na szczescie rozni ale niestety wielu z polakow uwaza tak jak ty stad tak dobrze w naszym kraju ale nie miejsce tu na chora polityke.
Jesli planowalbys ponownie wrocic do cro daj cynk opracuje dla ciebie i twej rodziny program wycieczek i trase
pozdav
bok

Nie jestem Miodkiem i się rzadko czepiam ale Twoją nawijkę się ciężko rozkminia, daj czasem przecinka i dużą literę dla łatwiejszego czytania.
Byłem w Chorwacji i innych bałkańskich krajach na tyle długo i na tyle dużo razy że spotkałem ludzi i ludziska, widziałem plusy dodatnie i ujemne, mimo wszystko jestem miłośnikiem Bałkanów ale nie lubię jeżdżenia po tych co mają odmienne zdanie.

nero napisał(a):- UFO (z przymróżeniem oka ale warto wiedzieć)
http://www.novalja.com/content/view/75/50/lang,en/

Dzięki za sznurka, ciekawe, no i można sobie przypomnieć miejscowy język :D

Spoko przecinek albo duza litere moge wrzucic ale na dyrdymaly trzeba reagowac. Szanuje odmienne zdanie, ale nienawidze bezpodstawnego marudzenia i polskiego narzekania. Moja nawijke jest bardzo prosto rozkminic.
Pozdrav
p.s.
a z tym chlopakiem to mi jakos nie pasuje choc korona z glowy mi nie spadla ale jakos tak dziwnie kolego:) bo z nietypowym zgadzam sie na 100
andy5000
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy5000 » 12.08.2009 19:22

zawodowiec napisał(a):
baca1 napisał(a):dokladnie w 100 % moze lekarz cos poradzi
gosciu jest typowym niezadowolonym z wszystkiego polakiem i lepiej dla chorwacji i dla niego aby byl to jego naprawde pierwszy i ostatni wyjazd do ziemskiego raju.

Baca, chłopaku nietypowy Polaku...
Sam uwielbiam górskie drogi, im trudniej tym bardziej czuję że żyję, ale nie każdy musi lubić to samo. Że się nie przygotował, że się czuł nieswojo, jego problem nie Twój, nie powód do walenia takich tekstów.

baca1 napisał(a):Jak czytam te dyrdymaly to mi kartofle w piwnicy sie psuja
chlopie albo niezle wkrecasz albo nie byles w chorwacji.
Nie chce mi sie rozpisywac bo to nie w moim stylu ale zmien forum na anty cro i tam wypisuj te bzdury o typowych polskich przywarach a na koniec obalam wszystkie twe bzdury i uwazam ze za grosz nie masz racji a z ta odlegloscia nad polskie morze ktore osobiscie bardzo lubie bo przez cale dziecinstwo tam spedzalem wakacje lecz teraz tego nie robie bo po pierwsze mnie nie stac po drugie uwielbiam lato a nie zimno a po trzecie lubie czyste i cieple morze oraz plaze. Wracajac do odleglosci w moim przypadku ze slaska nad polskie morze godzinowo tak samo jak na chorwe. Ale juz na tym koncze bo nie ma co sie denerwowac poprostu zal mi cie
pozdrav
p.s.
dodam ze troche roznych krajow w swoim zyciu widzialem w cro bylem 11 raz co roku biore roznych swoich znajomych "zarazilem" ich tak ze wracaja tam ponownie i ciesza sie z przebywania w cro. Twoje posty swiadcza o tym ze nie wiesz czego oczekiwales i przede wszystkim nie oczekiwales normalnego lata a poza tym podchodzisz typowo po polsku czyli obojetnie jak jest to jest zle i to jest to co nas na szczescie rozni ale niestety wielu z polakow uwaza tak jak ty stad tak dobrze w naszym kraju ale nie miejsce tu na chora polityke.
Jesli planowalbys ponownie wrocic do cro daj cynk opracuje dla ciebie i twej rodziny program wycieczek i trase
pozdav
bok

Nie jestem Miodkiem i się rzadko czepiam ale Twoją nawijkę się ciężko rozkminia, daj czasem przecinka i dużą literę dla łatwiejszego czytania.
Byłem w Chorwacji i innych bałkańskich krajach na tyle długo i na tyle dużo razy że spotkałem ludzi i ludziska, widziałem plusy dodatnie i ujemne, mimo wszystko jestem miłośnikiem Bałkanów ale nie lubię jeżdżenia po tych co mają odmienne zdanie.

nero napisał(a):- UFO (z przymróżeniem oka ale warto wiedzieć)
http://www.novalja.com/content/view/75/50/lang,en/

Dzięki za sznurka, ciekawe, no i można sobie przypomnieć miejscowy język :D

Dzięki Zawodowiec za Twój wpis. Ja już do takich ludzi nie mam zdrowia, więc wogóle nieustosunkowuje się do postów na takim poziomie. Internet staje się niestety swoistym śmietnikiem i miejscem, gdzie różni frustraci mogą wylewać swoje kompleksy. Czują się przy tym zupełnie bezkarni. No cóż, Baca1 zapewne nigdy nie odważyłby się wypowiedzieć mi prosto w twarz tych swoich epitetów ...
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 12.08.2009 20:52

baca1 napisał(a):
zawodowiec napisał(a):
baca1 napisał(a):dokladnie w 100 % moze lekarz cos poradzi
gosciu jest typowym niezadowolonym z wszystkiego polakiem i lepiej dla chorwacji i dla niego aby byl to jego naprawde pierwszy i ostatni wyjazd do ziemskiego raju.

Baca, nietypowy Polaku...
Sam uwielbiam górskie drogi, im trudniej tym bardziej czuję że żyję, ale nie każdy musi lubić to samo. Że się nie przygotował, że się czuł nieswojo, jego problem nie Twój, nie powód do walenia takich tekstów.

baca1 napisał(a):Jak czytam te dyrdymaly to mi kartofle w piwnicy sie psuja
chlopie albo niezle wkrecasz albo nie byles w chorwacji.
Nie chce mi sie rozpisywac bo to nie w moim stylu ale zmien forum na anty cro i tam wypisuj te bzdury o typowych polskich przywarach a na koniec obalam wszystkie twe bzdury i uwazam ze za grosz nie masz racji a z ta odlegloscia nad polskie morze ktore osobiscie bardzo lubie bo przez cale dziecinstwo tam spedzalem wakacje lecz teraz tego nie robie bo po pierwsze mnie nie stac po drugie uwielbiam lato a nie zimno a po trzecie lubie czyste i cieple morze oraz plaze. Wracajac do odleglosci w moim przypadku ze slaska nad polskie morze godzinowo tak samo jak na chorwe. Ale juz na tym koncze bo nie ma co sie denerwowac poprostu zal mi cie
pozdrav
p.s.
dodam ze troche roznych krajow w swoim zyciu widzialem w cro bylem 11 raz co roku biore roznych swoich znajomych "zarazilem" ich tak ze wracaja tam ponownie i ciesza sie z przebywania w cro. Twoje posty swiadcza o tym ze nie wiesz czego oczekiwales i przede wszystkim nie oczekiwales normalnego lata a poza tym podchodzisz typowo po polsku czyli obojetnie jak jest to jest zle i to jest to co nas na szczescie rozni ale niestety wielu z polakow uwaza tak jak ty stad tak dobrze w naszym kraju ale nie miejsce tu na chora polityke.
Jesli planowalbys ponownie wrocic do cro daj cynk opracuje dla ciebie i twej rodziny program wycieczek i trase
pozdav
bok

Nie jestem Miodkiem i się rzadko czepiam ale Twoją nawijkę się ciężko rozkminia, daj czasem przecinka i dużą literę dla łatwiejszego czytania.
Byłem w Chorwacji i innych bałkańskich krajach na tyle długo i na tyle dużo razy że spotkałem ludzi i ludziska, widziałem plusy dodatnie i ujemne, mimo wszystko jestem miłośnikiem Bałkanów ale nie lubię jeżdżenia po tych co mają odmienne zdanie.

nero napisał(a):- UFO (z przymróżeniem oka ale warto wiedzieć)
http://www.novalja.com/content/view/75/50/lang,en/

Dzięki za sznurka, ciekawe, no i można sobie przypomnieć miejscowy język :D

Spoko przecinek albo duza litere moge wrzucic ale na dyrdymaly trzeba reagowac. Szanuje odmienne zdanie, ale nienawidze bezpodstawnego marudzenia i polskiego narzekania. Moja nawijke jest bardzo prosto rozkminic.
Pozdrav
p.s.
a z tym chlopakiem to mi jakos nie pasuje choc korona z glowy mi nie spadla ale jakos tak dziwnie kolego:) bo z nietypowym zgadzam sie na 100

drogi andy5000 kompleksy to twoja domena o czym wypisujesz w swoich postach a ja moge prosto w twarz powiedziec tobie to co napisalem oraz dodac pare innych rzeczy i nie wiem o jakim smietniku piszesz bo ja jestem uzytkownikiem cro.pl a nie smietnika a jesli ty masz z tym problem to droga wolna i nie szukaj zaczepki bo jej nie znajdziesz
serdecznie pozdrawiam niezadowolonego "turystę"
bok
andy5000
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy5000 » 12.08.2009 21:01

baca1 napisał(a):...


Sorry ale nie zniżę się w dyskusji do Twojego poziomu, więc nie zamierzam odpowiadać. Ty i tak niewiele rozumiesz z tego co piszę.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 12.08.2009 21:03

baca1 i andy5000 :D
super trolle :D dam wam wasze numery telefonów wzajemne , może się przez nie poplujecie :D
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 12.08.2009 21:09

andy5000 napisał(a):
baca1 napisał(a):...


Sorry ale nie zniżę się w dyskusji do Twojego poziomu, więc nie zamierzam odpowiadać. Ty i tak niewiele rozumiesz z tego co piszę.


W takim razie cierp dalej
ale przed chwila pisales ze nie bylbym w stanie powiedziec tobie prosto w twarz tego co pisze w swoich postach a teraz mnie powaznie obrazasz i unikasz dyskusji
Uwazam ze to nie fair ale jako normalny czlowiek zycze Ci wiele zdrowia sukcesow i udanych wakacyjnych podrozy niekoniecznie do Chorwacji
Pozdrav
andy5000
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy5000 » 12.08.2009 21:10

AndrzejJ. napisał(a):baca1 i andy5000 :D
super trolle :D dam wam wasze numery telefonów wzajemne , może się przez nie poplujecie :D


Nie mam zamiaru z nikim się "popluwać". Facet co kilka dni odwiedza ten wątek, pisze nie na temat, a do tego zamiast sensownej polemiki wali osobiste wycieczki typu odsyłanie do lekarza. Sądząc po formie i treści jego wpisów, możnaby uznać, że to chyba jakiś małolat, który dorwał się do kompa tatusia i zwyczaje z piaskownicy (tam koronnym argumentem bywa: "a ty jesteś głupi) przenosi na Forum.
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 12.08.2009 21:14

AndrzejJ. napisał(a):baca1 i andy5000 :D
super trolle :D dam wam wasze numery telefonów wzajemne , może się przez nie poplujecie :D


to nie o to chodzi ale kolega andy5000 ma specyficzny poglad na swiat nazywam to "typowo polskim" i nie kuma bazy jest to oczywiscie jego problem. Staralem mu zaproponowac inne rozwiazanie ale niereformowalny wiec niech narzeka dalej i koniec
Pozdrav
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 12.08.2009 21:17

andy5000 napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):baca1 i andy5000 :D
super trolle :D dam wam wasze numery telefonów wzajemne , może się przez nie poplujecie :D


Nie mam zamiaru z nikim się "popluwać". Facet co kilka dni odwiedza ten wątek, pisze nie na temat, a do tego zamiast sensownej polemiki wali osobiste wycieczki typu odsyłanie do lekarza. Sądząc po formie i treści jego wpisów, możnaby uznać, że to chyba jakiś małolat, który dorwał się do kompa tatusia i zwyczaje z piaskownicy (tam koronnym argumentem bywa: "a ty jesteś głupi) przenosi na Forum.


Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie kolege andy5000:)
p.s.
chcialbym byc malolatem:(
maciekkrk
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciekkrk » 12.08.2009 21:57

"Dopiero później zrozumiałem o co chodzi. To miejscowi sprzedawcy domowego wina pozyskują w ten sposób opakowania do swoich trunków. Obrzydliwstwo - ciekawe czy je chociaż myją, czy od razu wlewają wino i opylają nieświadomym turystom po 20 kn za litr?
" Andy z tego co wiem to te butelki można oddac w skupie , zdajsie po 0,50 kuny za sztuke .Wiele ludzi tak sie utrzymuje bo 14 butelek to 1 euro ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja - mój pierwszy i chyba ostatni raz (Novalja, Pag) - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone