Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 4x4, czyli 4 nogi i 4 łapki w Dalmacji :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 10.04.2011 22:50

pocztówka28 napisał(a):
W piewszej kolejności przeszliśmy mury dookoła. Mój mężuś oszalał :) Pstrykał non stop fotki :) Ale nie dziwię mu się, bo było co focić...ja za to mogłam w pełni chłonąć to co widzę...eh...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek





Musze Ci powiedzieć ze mąż Twój robi ładne foty , dobrze ujęte, dobrze skadrowane, takie smaczki widzę na tych fotografiach.

a znam się trochę na tym :wink: :wink: :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 11.04.2011 07:58

filip122 vel Darek napisał(a):
pocztówka28 napisał(a):Yyy...ja tam żadnej podwójnej ciągłej nie widziałam :D

Pozdrawiam Ania :)


Jacek S ma racje jest tam podwójna ciągła. :lol: :lol: :lol: z tym ze my stanelismy na poboczu całkiem na poboczu z prawej, jadąc z Trogiru do Primosten


Pewnie, że mam rację :wink:


Jakiś pochmurny ten Dubrovnik.
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 12.04.2011 20:01

Filip vel Darek :) mężuś dziękuje za tak miłe komentarze :) Choć 2 z tych zdjęć sa mojego autorstwa :twisted: dlatego i ja dziękuję ;)

Jacku faktycznie podczas spaceru murami słoneczko nam zaszło, ale dzięki temu przyjemniej sie chodziło. Nie było aż takiego upału. Chwilę wcześniej przez przypadek znaleźliśmy się na wzgórzu SRD i było piękne, błekitne niebo :) Póżniej cała góra zakryta była chmurami...także szczęście w nieszczęściu :D
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 12.04.2011 20:23

pocztówka28 napisał(a):Filip vel Darek :) mężuś dziękuje za tak miłe komentarze :) Choć 2 z tych zdjęć sa mojego autorstwa :twisted: dlatego i ja dziękuję ;)


To tym bardziej ukłon ze dwa sa Twojego autorstwa ..
bede strzelał :lol: :lol: :lol:

Te dwa sa Twoje


Obrazek

Obrazek



:wink: :wink: :wink:
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 12.04.2011 20:28

Haha, a dlaczego uważasz, że to moje :) bo krzywo wykadrowane :D ;) Okienko faktycznie jest moje, armata męża :) Ja strzeliłam jeszcze fotkę nr 1 z wybranych przez Ciebie :)

My dopiero raczkujemy, jeśli chodzi o focenie lustrzanką. Mężuś więcej się nią bawi w manualu. Ja cykam na auto.

Pozdrawiam :)
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 12.04.2011 20:45

pocztówka28 napisał(a):Haha, a dlaczego uważasz, że to moje :) bo krzywo wykadrowane :D ;) Okienko faktycznie jest moje, armata męża :) Ja strzeliłam jeszcze fotkę nr 1 z wybranych przez Ciebie :)

My dopiero raczkujemy, jeśli chodzi o focenie lustrzanką. Mężuś więcej się nią bawi w manualu. Ja cykam na auto.

Pozdrawiam :)


Tez brałem pod uwagę pierwsze ... jako Twoje . Nie dlatego co napisałaś,,, tylko kobiety maja inne spojrzenie na ujęcia i fotografie bardziej kobiece .. i dlatego tez wybrałem armatę jako Twoją, Ale pewnie kazałaś mężowi strzelić te armatę z tej perspektywy i miejsca ... ???

Robienie w pełnym manulau troszeczkę mija się z celem można robić w trybach preselekcji czasu lub przysłony w zależności co sie chce uzyskać , pełen manual w takiej fotografii jest nie potrzebny ,

Nie potrzebnie utrudniać sobie życie ..

full auto to tez nie zbyt dobre rozwiązanie bo aparat uśrednia parametry które odczyta i często cienie są za ciemne lub światła za jasne , a np chciałaś odwrotnie , oprócz tego w trybach z preselekcja czasu lub przysłony możesz zmieniać wartość wzmocnienia lub osłabienia ekspozycji na plus lub minus ..

pozdrawiam i życzę udanych zdjęć ... :wink: :wink:
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 12.04.2011 20:58

:D O ile dobrze pamiętam ta perspektywa armaty ze względu na znak mówiący o tym, że toaleta za 50m :D I tak tabliczka się nie dała i kawałeczek jej widać :D
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 12.04.2011 21:13

Ogólnie rzecz biorąc zrobiłaś nam tyż zajawkę na Dubrovnik i jest to w tym roku główny cel programu będąc w tym roku na Peljascu. :D
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 12.04.2011 21:20

Maniust na pewno nie pożałujecie wycieczki do Dubrownika! Będziecie mieli chyba bliżej od nas , więc pomyślcie o pozostaniu w Dubrowniku do zmroku...wtedy musi być jeszcze piękniej...my niestety nie mieliśmy takiej możliwości dlatego...kiedyś jeszcze tam wrócimy na dłużej :)

Teraz jeszcze przekonaj żonkę na wyjazd w czerwcu (czytałam w innym wątku, że próbujesz :))to może razem pojedziemy do Cro :D My już powolutku zaczynamy końcowe odliczanie i już nas korci, aby zajrzeć do puszki z "piątkami", aby sprawdzić ile tam się ich nazbierało :)
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 12.04.2011 21:23

maniust napisał(a):Ogólnie rzecz biorąc zrobiłaś nam tyż zajawkę na Dubrovnik i jest to w tym roku główny cel programu będąc w tym roku na Peljascu. :D


Napisz sąsiad czy byłeś już w Dubrovniku, jeśli nie to będę Cię przekonywał do noclegu, będę to robić zdjęciami.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 12.04.2011 21:35

pocztówka28 napisał(a):Teraz jeszcze przekonaj żonkę na wyjazd w czerwcu (czytałam w innym wątku, że próbujesz :))to może razem pojedziemy do Cro :D
Naprawdę z miłą chęcią , ale w tym roku raczej nic z tego.
Moja nie dostanie urlopu w czerwcu :oops: i to jest główny powód i nic nie wywalczę już .
pocztówka28 napisał(a):Będziecie mieli chyba bliżej od nas , więc pomyślcie o pozostaniu w Dubrowniku do zmroku...wtedy musi być jeszcze piękniej...my niestety nie mieliśmy takiej możliwości dlatego...kiedyś jeszcze tam wrócimy na dłużej :)

Wiem o tym , widziałem zdjęcia mojego Ś.P. wuja który był w Dubrovniku 3 razy ...szok! :)
kaszubskiexpress napisał(a):Napisz sąsiad czy byłeś już w Dubrovniku, jeśli nie to będę Cię przekonywał do noclegu, będę to robić zdjęciami.

Nie byliśmy jeszcze.
Co do noclegu nie musisz mnie przekonywać , bo takie plany są by zostawić dobytek na campie na Peljecasu i 1 nocleg wziąść w Dubrowniku. :wink:
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 12.04.2011 21:48

Taaa urlop...wiem coś o tym. Właśnie ze względu na urlop u mnie w pracy w tym roku byliśmy "zmuszeni" jechać w czerwcu. Inaczej na pewno Chorwacja byłaby znowu we wrześniu :)

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło jedziemy na lawendową wyspę, a lawenda kwitnie w czerwcu :)

Tobie kolego Maniust życzę szybkiego odliczania do wyjazdu :) Zobaczysz szybciutko zleci...a potem jak już wszyscy zapomną, że w ogóle byli na urlopie Ty będziesz właśnie popijał Karlovacko w Dubrowniku ;)

Ps. Zazdroszczę Wam 2-dniowej wycieczki do tego pięknego miasta...koniecznie wjedźcie na wzgórze SRD.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 12.04.2011 21:57

Dzięki Ania , my wam oczywiście rownież życzymy niezapomnianych wrażeń na Hvarze :)

Mariusz i Asia

Mam taki notatnik na pulpicie kompa i tam zapisuję plany na ten rok , obok Dubrovnika dopisałem właśnie "wzgórze SRD" :D
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 12.04.2011 22:01

maniust napisał(a):Dzięki Ania , my wam oczywiście rownież życzymy niezapomnianych wrażeń na Hvarze :)

Mariusz i Asia

Mam taki notatnik na pulpicie kompa i tam zapisuję plany na ten rok , obok Dubrovnika dopisałem właśnie "wzgórze SRD" :D


To dopisz też Cavtat koniecznie.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 12.04.2011 22:05

kaszubskiexpress napisał(a):To dopisz też Cavtat koniecznie.

Kusisz :lol:
20 km od Dubrovnika .....dopisałem.

Dzięki sąsiad. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja 4x4, czyli 4 nogi i 4 łapki w Dalmacji :) - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone