Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacja 4x4, czyli 4 nogi i 4 łapki w Dalmacji :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maruś-Man
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 18.04.2011 18:37

Witam.
W ubiegłym roku byliśmy (jeździmy z żoną we dwoje) 1 dzień na wyspie Hvar . Jest tam ślicznie i myślę , że trzeba tam być w okresie kwitnienia lawendy . Niestety u nas to niemożliwe .
Pozdrawiam i miłych wrażeń .
P.S. My jedziemy od 27 sierpnia na 14 dni do Marusici . Polecam gdy ktoś lubi ciszę i spokój .
Janusz
obca_zolza
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) obca_zolza » 29.06.2011 19:33

Dziekuję Pocztówka... Połknęłam calą relację, wsysałam kazdy widok jak spragniona wampirzyca. Juz nie mogę sie doczekać sierpnia A byłam w zeszlym z osmiąlapami.To znaczy z 2 moimi suniami - staffikami. Chće zaznaczyć że młodsza jest atopowcem i ciagle dostaje wysypki, drapie sie-:( O dziwo! po kąpielach w Jadranie wszystko się zagoiło. Pociesznie było obserwować jak ostroznie wchodziła do wody po kolano i kładła się rozkoszując bryzą. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz Dziekuje-:)
sloninka2
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloninka2 » 06.07.2012 12:57

Jakoś dopiero teraz trafiłam na Twoją relację Pocztówko
Przeczytałam ją jednym tchem.W tym roku jedziemy w ciemno ,ale juz wiem gdzie rozpocząć poszukiwania kwater. :)
anusiek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 21.03.2013 13:17

Dziękuję "pocztówko" za wspaniałą relację. Dopiero teraz do niej dotarłam i muszę przyznać że moje obawy, aby jechać do Cro z moim panem goldenkiem zostały rozwiane. W tamtym roku bylismy po raz pierwszy w Tucepi i zostalam zarażona, pewnie już na zawsze, cudowną Chorwacją.Niestety ponieważ był to dziewiczy wyjazd nasz golden został w Polsce , czego bardzo w trakcie urlopu żałowałam bo wyobrażałam sobie jaką frajdę miałby z taaakich kąpili. No ale nie ma nic straconego, w tym roku jesli finanse na to pozwolą pojedziemy razem na przełomie czerwca i lipca. Z mojego małego doswiadczenia wiem że nie będzie to jeszcze pełnia sezonu, więc pies i my znajdziemy troche przestrzeni dla siebie. Ponieważ Tucepi jest dośc zatłoczoną miejscowością , sporóbujemy znależc kwaterkę w jakiejś kameralnej mieścinie , w okolicach Makarskiej. Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków . Już sie nie mogę doczekać wyjazdu...
pocztówka28
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 21.03.2013 20:51

Cześć anusiek i pozostali (sorki, że tak późno odp., ale wcześniej nie zauważyłam Waszych wypowiedzi). Zawsze będę zachęcała do wyjazdu z pupilem, jeśli tylko psiak lubi długie podróże autem, dobrze znosi upały itp. To ogromna frajda dla psiaka i dla nas właścicieli. Przynajmniej tak jest w naszym przypadku. Uhahany pyszczek, merdający ogonek podczas pluskania, spacerów ...bezcenne :D

My już odliczamy dni do naszego 3 wspólnego wyjazdu z Golduchą. Ruszamy 8 czerwca, tym razem jedziemy w ciemno na Makarską Riwierę - celujemy w Brist, a czy tam ostatecznie wylądujemy nie wiadomo :)

Anusiek życzę Ci cudownych wakacji z czterema łapkami :) Wymiaziaj psiaka od nas :papa:
anusiek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 22.03.2013 16:08

Dzięki za odpowiedz, psinka wymiziana, mordka zadowolona. Szkoda że nie jedziemy w tym samym terminie, my najprawdopodobniej od 29 czerwca.Zobaczyć dwa goldeny w adriatyku,byłoby bezcenne. :D Też ruszamy na Makarską Riviere ale jak juz pisałam wcześniej spróbujemy znalezć lokum w Bratusiu ze względu na te małe kameralne zatoczki. Życzę wspaniałych i udanych wojaży ..Pozdrawiam oliwkowo....Może po powrocie napiszesz jakąś małą ,badź większą relacje o nowych przygodach???może jakies nowe fajne miejsce przyjazne sierściuchom znajdziecie..
Zadranin
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zadranin » 22.03.2013 17:22

No cóż, pieknie, ja jak zwykle czytam relację "świeżynek"Również dołączę do grona czytających i podziwiających uroki ktore widze na codzien na zywo.....W Chorwacji juz odczuć wiosne a za godine gramy mecz pilki noznej z Serbia wiec prosze trzymajcie kciuki dla nas:)) a i tak jestesmy lepszy:)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Chorwacja 4x4, czyli 4 nogi i 4 łapki w Dalmacji :) - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019