Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja 4x4, czyli 4 nogi i 4 łapki w Dalmacji :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 18.04.2011 19:37

Witam.
W ubiegłym roku byliśmy (jeździmy z żoną we dwoje) 1 dzień na wyspie Hvar . Jest tam ślicznie i myślę , że trzeba tam być w okresie kwitnienia lawendy . Niestety u nas to niemożliwe .
Pozdrawiam i miłych wrażeń .
P.S. My jedziemy od 27 sierpnia na 14 dni do Marusici . Polecam gdy ktoś lubi ciszę i spokój .
Janusz
obca_zolza
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 24.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) obca_zolza » 29.06.2011 20:33

Dziekuję Pocztówka... Połknęłam calą relację, wsysałam kazdy widok jak spragniona wampirzyca. Juz nie mogę sie doczekać sierpnia A byłam w zeszlym z osmiąlapami.To znaczy z 2 moimi suniami - staffikami. Chće zaznaczyć że młodsza jest atopowcem i ciagle dostaje wysypki, drapie sie-:( O dziwo! po kąpielach w Jadranie wszystko się zagoiło. Pociesznie było obserwować jak ostroznie wchodziła do wody po kolano i kładła się rozkoszując bryzą. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz Dziekuje-:)
sloninka2
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 486
Dołączył(a): 30.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloninka2 » 06.07.2012 13:57

Jakoś dopiero teraz trafiłam na Twoją relację Pocztówko
Przeczytałam ją jednym tchem.W tym roku jedziemy w ciemno ,ale juz wiem gdzie rozpocząć poszukiwania kwater. :)
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 21.03.2013 14:17

Dziękuję "pocztówko" za wspaniałą relację. Dopiero teraz do niej dotarłam i muszę przyznać że moje obawy, aby jechać do Cro z moim panem goldenkiem zostały rozwiane. W tamtym roku bylismy po raz pierwszy w Tucepi i zostalam zarażona, pewnie już na zawsze, cudowną Chorwacją.Niestety ponieważ był to dziewiczy wyjazd nasz golden został w Polsce , czego bardzo w trakcie urlopu żałowałam bo wyobrażałam sobie jaką frajdę miałby z taaakich kąpili. No ale nie ma nic straconego, w tym roku jesli finanse na to pozwolą pojedziemy razem na przełomie czerwca i lipca. Z mojego małego doswiadczenia wiem że nie będzie to jeszcze pełnia sezonu, więc pies i my znajdziemy troche przestrzeni dla siebie. Ponieważ Tucepi jest dośc zatłoczoną miejscowością , sporóbujemy znależc kwaterkę w jakiejś kameralnej mieścinie , w okolicach Makarskiej. Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków . Już sie nie mogę doczekać wyjazdu...
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 21.03.2013 21:51

Cześć anusiek i pozostali (sorki, że tak późno odp., ale wcześniej nie zauważyłam Waszych wypowiedzi). Zawsze będę zachęcała do wyjazdu z pupilem, jeśli tylko psiak lubi długie podróże autem, dobrze znosi upały itp. To ogromna frajda dla psiaka i dla nas właścicieli. Przynajmniej tak jest w naszym przypadku. Uhahany pyszczek, merdający ogonek podczas pluskania, spacerów ...bezcenne :D

My już odliczamy dni do naszego 3 wspólnego wyjazdu z Golduchą. Ruszamy 8 czerwca, tym razem jedziemy w ciemno na Makarską Riwierę - celujemy w Brist, a czy tam ostatecznie wylądujemy nie wiadomo :)

Anusiek życzę Ci cudownych wakacji z czterema łapkami :) Wymiaziaj psiaka od nas :papa:
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 22.03.2013 17:08

Dzięki za odpowiedz, psinka wymiziana, mordka zadowolona. Szkoda że nie jedziemy w tym samym terminie, my najprawdopodobniej od 29 czerwca.Zobaczyć dwa goldeny w adriatyku,byłoby bezcenne. :D Też ruszamy na Makarską Riviere ale jak juz pisałam wcześniej spróbujemy znalezć lokum w Bratusiu ze względu na te małe kameralne zatoczki. Życzę wspaniałych i udanych wojaży ..Pozdrawiam oliwkowo....Może po powrocie napiszesz jakąś małą ,badź większą relacje o nowych przygodach???może jakies nowe fajne miejsce przyjazne sierściuchom znajdziecie..
Zadranin
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 16.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zadranin » 22.03.2013 18:22

No cóż, pieknie, ja jak zwykle czytam relację "świeżynek"Również dołączę do grona czytających i podziwiających uroki ktore widze na codzien na zywo.....W Chorwacji juz odczuć wiosne a za godine gramy mecz pilki noznej z Serbia wiec prosze trzymajcie kciuki dla nas:)) a i tak jestesmy lepszy:)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja 4x4, czyli 4 nogi i 4 łapki w Dalmacji :) - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone