Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny w restauracjach

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
histe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 22.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) histe » 05.08.2021 08:11

Ceny w jednej z knajpek w Pakostane, pozostawiam do Waszej oceny
Załączniki:
pakostane.jpg
Greg3136
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 13.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greg3136 » 05.08.2021 08:51

za dużo nie widać :(
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 180
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 05.08.2021 09:32

joajer napisał(a):Karlovacko w sklepie 7zł to raczej drogo.
A podróż do HR autem? Jakieś 2000 może wyjść ...
Dla porównania na czerwiec upolowałem bilety na tanią linię na Cypr po 79zł w każdą stronę.
Trzeba tylko się naszukać.
Apartament tam też upolowany taniej niż pokój nad Bałtykiem i to.z basenem.
Wyjdzie 50% taniej niż HR bez dwóch zdań.
Dodam że ceny: knajpy, sklepy przystępniejsze niż HR.
I tylko 3h lotu.
HR ździera ile się da bo blisko mieszka pół europy i zawsze klient się znajdzie.


Ty jesteś taki łowca okazji ja nie mam na to czasu i chęci, może dlatego że nadal dzieci z nami jeżdżą i planuje wakacje dla 5 osób :) Jak już nie będę z nami jeździć mogę polować na okazje. Czy HR zdziera nie wiem jeżdżę co roku i nie widzę jakiś rewolucji w cenach. Piwo w knajpie było za 15kun a teraz za 20kun, ale w Polsce też kiedyś było po 5zł a teraz po 10zł :)
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 180
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 05.08.2021 09:33

histe napisał(a):Ceny w jednej z knajpek w Pakostane, pozostawiam do Waszej oceny


I teraz maruderzy w Grecji i na Cyprze taniej a nawet w Hiszpani i Włoszech Chorwaci oszaleli :)

A ja ceny wcale tak się nie zmieniają :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.08.2021 09:56

maker napisał(a):Ja po czerwcowym pobycie na Korculi i lipcowym pobycie na Santorini (ponoć najdroższa wyspa Grecji) mogę powiedzieć że jeżeli chodzi o restauracje to Grecja z pewnymi wyjątkami (ekskluzywne restauracje) jest tańsza.
Zdecydowanie taniej. Obserwuję to kilku lat, bywając i tu i tu....
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 05.08.2021 20:12

Greg3136 napisał(a):za dużo nie widać :(

Widać. Kliknij na zdjęcie a potem na lupkę z plusem.
garciu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 02.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) garciu » 06.08.2021 09:44

Witam serdecznie Cromaniaków :papa:
Mam pytanie do osób przebywających obecnie lub tych które niedawno odwiedziły Zivogosce Blato i delektowały się pysznościami w restauracji Adriana oraz Leut . Czy potwierdzacie Państwo bardzo duży wzrost cen w stosunku do roku ubiegłego ? Planuję z początkiem września pobyt tam właśnie i staram się zaplanować budżet :D no i wprowadzić ewentualne korekty .

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :hut:
Tomek
turzol
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 17.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) turzol » 13.08.2021 11:22

Omis restauracje Bastion i Pulijz średnio zostawiałem ~500KN z napiwkiem za rodzinę 2+1. Swoją drogą obie knajpki polecam gorąco.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.08.2021 15:02

histe napisał(a):Ceny w jednej z knajpek w Pakostane, pozostawiam do Waszej oceny



Ceny przystępne ale w menu nic specjalnego żeby się tym zachłysnąć. Gdybym tego nie jadł to bym się nie wypowiadał. Takie tam sobie a muzo. Jak człowiek głodny to zje ale zachwytu nie pokaże.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 13.08.2021 15:17

turzol napisał(a):Omis restauracje Bastion i Pulijz średnio zostawiałem ~500KN z napiwkiem za rodzinę 2+1. Swoją drogą obie knajpki polecam gorąco.

W Pulijz jadłem wczoraj. Jedzenie smaczne a ceny akceptowalne.
Bastion nie widziałem.
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 13.08.2021 15:46

kseby napisał(a):Podziękowawszy wielce :papa:
Czyli faktycznie 20% w górę...
Mnie też stać ale wpierdzielam się że ktoś chce na mnie odbić ubiegłoroczną padakę... Szczególnie że nie ma ku temu przesłanek (wyższe ceny surowców podatki czy inne opłaty).


Skąd wiesz, że nie ma przesłanek?
Podpisałeś z Chorwatami jakąś długoterminową umowę, że ceny mają być constans dla Ciebie?

Wolny rynek - podaż/popyt - jeśli za drogo, nie będzie amatorów wakacji w HR.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.08.2021 20:39

Ceny są zróznicowane. Od bardzo przystępnych za smaczne jedzenie i wysokich za byle co. Osobiście przekonałem się, żeby omijać restauracje te przy morzu i to nie ze względu na wyższe ceny tylko jakość posiłków. Dla mnie to bardzo istotne. No i ta obsługa. Przy morzu bardziej pazerna i bez zażenowania dopisująca sałatki itp do rachunku. Dlatego wolę małe konoby, z kilkoma stolikami takie mało kameralne. Jak mam zostawiać napiwek to mam być zadowolonym.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8647
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 13.08.2021 20:45

empire13 napisał(a):
turzol napisał(a):Omis restauracje Bastion i Pulijz średnio zostawiałem ~500KN z napiwkiem za rodzinę 2+1. Swoją drogą obie knajpki polecam gorąco.

W Pulijz jadłem wczoraj. Jedzenie smaczne a ceny akceptowalne.
Bastion nie widziałem.

My w Omiszu odwiedzaliśmy tylko Konobę Gusti. Polecam, bo smacznie i rozsądnie cenowo.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.08.2021 23:18

marze_na napisał(a):
empire13 napisał(a):
turzol napisał(a):Omis restauracje Bastion i Pulijz średnio zostawiałem ~500KN z napiwkiem za rodzinę 2+1. Swoją drogą obie knajpki polecam gorąco.

W Pulijz jadłem wczoraj. Jedzenie smaczne a ceny akceptowalne.
Bastion nie widziałem.

My w Omiszu odwiedzaliśmy tylko Konobę Gusti. Polecam, bo smacznie i rozsądnie cenowo.


No proszę. Takie opinie są jak najbardziej wskazane. Krótko i na temat.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8647
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 13.08.2021 23:41

Ural napisał(a):Takie opinie są jak najbardziej wskazane. Krótko i na temat.

To żeby było jeszcze bardziej konkretnie i w temacie :wink: :
- mesane meso, lignje na żaru, ožujsko i jamnica - 240 kun
- grilowane jagnięcina i ośmiornica, wino i jamnica - 315 kun
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Ceny w restauracjach - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone