Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 29.04.2018 11:11

Taki mój patent związany z faktem spania przez nas w samochodzie ;) długo się zastanawiałem jak optymalnie zasłonić okna w aucie przed światłem/insektami(siatka) i jak przymocować taką osłonę na zewnątrz. Wpadłem na pomysł, że można do dachu przyczepić materiał (nie mam relingów) za pomocą magnesów neodymowych :) Naprawdę trzymają :)

Drugi patent osłony szyb przed światłem i ew. insektami https://pl.aliexpress.com/item/2Pcs-Bla ... 0.0.mFcXyi

:papa:
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 02.05.2018 07:42

Wielu z nas używa "lodówek turystycznych " , wyczytałem gdzieś w necie ,że dobrze jest na dno położyć 2-3 warstwy ręczników papierowych , które będą wchłaniać zbierającą się wodę .
Maluchom na dłuższą podróż warto foteliki wyłożyć ręcznikiem bawełnianym , który zneutralizuje z reguły sztuczny nieprzyjemny materiał fotelika. :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 11.05.2018 13:25

Właśnie przyjechał kurier z
https://www.decathlon.pl/fotel-turystyc ... 87459.html
Wygodne tak jak i te tańsze z tego sklepu. Grubszy materiał, grubsze rurki, cięższe - ma szanse być bardzo solidne
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 11.05.2018 23:36

Wiem, że droższy, ale moim zdaniem dużo wygodniejsz jest ten:
https://www.decathlon.pl/krzeso-turysty ... 58362.html

Jeśli możesz, to podjedź i wypróbuj. Jakiś czas temu były przecenione na 79 zł (beżowe). Na ten rok biorę moje ogródkowe, ale będę polował. Rok temu przegapiłem pawilon, teraz go już nie sprzedają, tylko jakiś drogi szajs z lichą, zintegrowaną podłogą (nie na chorwackie podłoże). Czasem w decathlonie podejmują dziwne ruchy.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15664
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.05.2018 19:25

Rafi70 napisał(a):Maluchom na dłuższą podróż warto foteliki wyłożyć ręcznikiem bawełnianym , który zneutralizuje z reguły sztuczny nieprzyjemny materiał fotelika. :wink:
A najlepsza to pielucha tetrowa :mrgreen:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.05.2018 07:06

SingSing74 napisał(a):Wiem, że droższy, ale moim zdaniem dużo wygodniejsz jest ten:
https://www.decathlon.pl/krzeso-turysty ... 58362.html

Jeśli możesz, to podjedź i wypróbuj. Jakiś czas temu były przecenione na 79 zł (beżowe). Na ten rok biorę moje ogródkowe, ale będę polował. Rok temu przegapiłem pawilon, teraz go już nie sprzedają, tylko jakiś drogi szajs z lichą, zintegrowaną podłogą (nie na chorwackie podłoże). Czasem w decathlonie podejmują dziwne ruchy.


Kupiłem taki fotel kilka lat temu. Pomimo wytrzymałości do 150 kg rozjechał się. Pękły nózki w górnej części. Okazało się, że były żeliwne. Więcej badziewia nie kupię. Ten fotelik wygląda na wykonany słabo jakościowo ale zapewne okaże się to w praniu.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 13.05.2018 08:21

Nie wiem czy piszemy o tym samym, bo ten ktorego wskazałem ma udźwig 110, a nie 150, więc konstrukcyjnie pewnie inny. Byłem w sklepie i porównywałem wygodę, a nie wytrzymałość i z tych składanych "w parasolkę" był najwygodniejszy. Na moje 80kg powinien być ok.
Ostatnio edytowano 13.05.2018 08:57 przez SingSing74, łącznie edytowano 1 raz
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.05.2018 08:24

SingSing74 napisał(a):Nie wiem czy piszemy o tym samym, bo ten ktorego wskazalem ma udzwig 110, a nie 150, wiec konstrukcyjnie pewnie inny. Bylem w sklepie i porownywalem wygodę, a nie wytrzymalość i z tych skladanych "w parasolkę" był najwygodniejszy. Na moje 80kg powinien byc ok.



Jest inny niż mój ale bardzo podobny. Wyrokuję, ze nadaje się tylko dla kobiet. Mój miał grubsze nózki i się rozjechał. Krzesełko na tak zwany jeden sezon.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 13.05.2018 08:32

Płeć chyba nie ma wiekszego znaczenia. Prędzej waga uzytkownika.

PS. Przypomniał mi sie film "Siedem piękności Pasqualino" ;)
Załączniki:
seven-beauties2.jpg
Ostatnio edytowano 13.05.2018 08:53 przez SingSing74, łącznie edytowano 3 razy
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.05.2018 08:34

SingSing74 napisał(a):Płeć chyba nie ma wiekszego znaczenia. Prędzej waga uzytkownika.


Dla kobiet tyle, że szczupłych. :D
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 13.05.2018 09:14

Na tegoroczny wyjazd ( już tylko 29 dni!!) kupiłem dwa takie foteliki i tak jak SingSing74 pisze są na 110kg , poza tym wg. mnie są wykonane z aluminium. Po powrocie opiszę jak sie sprawowały. Pierwsze wrażenie brzmi... są wygodne :D czas pokaże
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 13.05.2018 14:01

Mam od pięciu lat kilka krzesełek składanych w parasolkę, jak to ładnie ujął SingSing, w tym takie: https://www.decathlon.pl/krzeso-kempingowe-id_8387463.html
I o ile z nóżkami wszystko jest w porządku we wszystkich modelach, to akurat w tym sztuczny materiał usztywniający tkaninę zaczął pękać i kruszyć się.
Pozostałe trzymają się dużo lepiej.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.05.2018 09:11

SingSing74 napisał(a):Wiem, że droższy, ale moim zdaniem dużo wygodniejsz jest ten:
https://www.decathlon.pl/krzeso-turysty ... 58362.html

Jeśli możesz, to podjedź i wypróbuj. Jakiś czas temu były przecenione na 79 zł (beżowe). Na ten rok biorę moje ogródkowe, ale będę polował. Rok temu przegapiłem pawilon, teraz go już nie sprzedają, tylko jakiś drogi szajs z lichą, zintegrowaną podłogą (nie na chorwackie podłoże). Czasem w decathlonie podejmują dziwne ruchy.


Przymierzałem. Wygodniejszy dla mnie nie był, brak miejsca na kubek, mniej wygodne oparcia dla rąk, zajmuje w bagażniku więcej miejsca, wygląda na mniej solidny niż ten XL do 150kg
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 14.05.2018 09:29

piotrulex napisał(a):
SingSing74 napisał(a):Wiem, że droższy, ale moim zdaniem dużo wygodniejsz jest ten:
https://www.decathlon.pl/krzeso-turysty ... 58362.html

Jeśli możesz, to podjedź i wypróbuj. Jakiś czas temu były przecenione na 79 zł (beżowe). Na ten rok biorę moje ogródkowe, ale będę polował. Rok temu przegapiłem pawilon, teraz go już nie sprzedają, tylko jakiś drogi szajs z lichą, zintegrowaną podłogą (nie na chorwackie podłoże). Czasem w decathlonie podejmują dziwne ruchy.


Przymierzałem. Wygodniejszy dla mnie nie był, brak miejsca na kubek, mniej wygodne oparcia dla rąk, zajmuje w bagażniku więcej miejsca, wygląda na mniej solidny niż ten XL do 150kg


Panowie , proponuję wymienić się opiniami -wrażeniami po sezonie . Wiem ,że każda d...pupa inna i oceny będą subiektywne , ale proponuję wyrazić swoje opinie po przetestowaniu w warunkach polowych. :wink:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.05.2018 09:59

Rafi70 napisał(a):
Panowie , proponuję wymienić się opiniami -wrażeniami po sezonie . Wiem ,że każda d...pupa inna i oceny będą subiektywne , ale proponuję wyrazić swoje opinie po przetestowaniu w warunkach polowych. :wink:


Ja używam takich już kilka sezonów

Tak czy inaczej po to jest tak szeroki wybór aby każdy wybrał to co dla niego najwygodniejsze

To czy coś nie ma uchwytu np. na piwo nawet nie trzeba testować, to poprostu widać. Jednym to przeszkadza, innym nie ale warto niewtajemniczonym zwrócić na to uwagę :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 165
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone