Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingowe patenty i caravaning

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iwonasob
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 20.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonasob » 16.06.2014 11:46

Zazdroszczę - u nas( na Warmii) jest pięknie i spokojnie ale z południowej Polski jest wszędzie blisko, i tyle wspaniałych miejsc do obejrzenia nawet w Polsce.
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1887
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 16.06.2014 20:26

iwonasob napisał(a):Zazdroszczę - u nas( na Warmii) jest pięknie i spokojnie ale z południowej Polski jest wszędzie blisko, i tyle wspaniałych miejsc do obejrzenia nawet w Polsce.

Każdy region ma swoje plusy i minusy. Faktycznie na południu na pewno jest lepsze skomunikowanie z innymi rejonami kraju, no i bliżej do Jadranu. Za to u Was piękne jeziora, potężne lasy i taki większy luz i spokój.
Jestem przekonany, że jak już podejmiesz "trud" tego wyjazdu do Chorwacji to nie będziesz
żałować. A jak Ci się nie spodoba na kempingu /a spodoba/ to za rok będziesz szukać apartamentu.
Nikt wybierając się pierwszy raz nie ma całego ekwipunku. Kompletowanie trwa zwykle kilka lat.
Pozdrawiam.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 17.06.2014 12:56

z_byszek napisał(a):Nikt wybierając się pierwszy raz nie ma całego ekwipunku. Kompletowanie trwa zwykle kilka lat.
Pozdrawiam.


na pierwszy wyjazd do cro mieliśmy nawet namiot pożyczony, siedzieliśmy na zwiniętych śpiworach a zamiast stolika była pożyczona lodówka turystyczna

teraz jak wyciągamy znajomych to im pożyczamy nasz "stary" namiot sami mieszkając w kolejnym nowym, który zmieniamy jak zmieniają się nasze potrzeby :)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.06.2014 13:41

Kupiłam dziś grilla,fajny ,można go złożyć do niewielkich rozmiarów.nie jest to grill dla wielkiej rodziny do ogrodu na lata całe,ale taki podręczny,który można wziąć na biwak lub nad jeziorko.Zabieramy go w tym roku ze sobą do Chorwacji :)
http://fanlidla.pl/produkt/Grill%20sk%B3adany
pietja10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 16.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietja10 » 17.06.2014 13:51

andeo napisał(a):Kupiłam dziś grilla,fajny ,można go złożyć do niewielkich rozmiarów.nie jest to grill dla wielkiej rodziny do ogrodu na lata całe,ale taki podręczny,który można wziąć na biwak lub nad jeziorko.Zabieramy go w tym roku ze sobą do Chorwacji :)
http://fanlidla.pl/produkt/Grill%20sk%B3adany


Bodaj pierwszy raz w tym roku będę miał apartament bez grilla i jakoś nie widzę tego :(. Zawsze był jakiś fajny murowany, albo chociaż składany a teraz dupa. Nie mamy miejsca w aucie na takie klamoty więc chyba podjadę do Makarskiej i tam coś kupię, a potem zostawię dla potomnych :D
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.06.2014 13:55

Można i tak :) My nasza pierwszą połowę pobytu spędzimy w Czarnogórze i tam będzie własnie murowany grill,potem w Chorwacji przenosimy się pod namiot i tam nam się przyda taki grillek pewnie.To nie duzy klamot,bo składa się na płasko :)
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 17.06.2014 14:12

andeo napisał(a):Kupiłam dziś grilla,fajny ,można go złożyć do niewielkich rozmiarów.nie jest to grill dla wielkiej rodziny do ogrodu na lata całe,ale taki podręczny,który można wziąć na biwak lub nad jeziorko.Zabieramy go w tym roku ze sobą do Chorwacji :)
http://fanlidla.pl/produkt/Grill%20sk%B3adany


Mała uwaga - nie wszędzie w Chorwacji jest możliwość rozpalania tradycyjnego grilla, ze względu za zagrożenie pożarowe. My zabieramy ze sobą taki:
Obrazek
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 17.06.2014 15:56

Mi jakoś do głowy nie przychodzi pomysł zabierania ze sobą grilla, pewnie dlatego że mam dom z ogrodem a w nim murowaną grillo-wędzarnię + przenośnego grilla np. na zadaszony taras jak niepogoda. Jakoś na wakacjach nie chciałbym smrodzić sąsiadom szukającym relaksu, ciszy i spokoju ...
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.06.2014 17:33

Ojej,że też nie pomyślałam ,ale gbur ze mnie niewychowany,nie dość że stworzę zagrożenie pożarowe,to jeszcze
zamierzam smrodzić komuś ,kto pragnie spokoju i odpoczynku 8O. Jednak grill zostanie w domu...tylko co ja z nim biedna zrobię,nie posiadam ani ogrodu ani tarasu,hmmm,muszę jeść w takim razie tylko w konobach .
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 18.06.2014 08:24

piotrulex napisał(a):Mi jakoś do głowy nie przychodzi pomysł zabierania ze sobą grilla, pewnie dlatego że mam dom z ogrodem a w nim murowaną grillo-wędzarnię + przenośnego grilla np. na zadaszony taras jak niepogoda.

Nie każdy mieszka w domu z tarasem. W mieszkaniu świetnie sprawdza się grill elektryczny - nie dymi, nie smrodzi tak jak węglowy. Można więc z powodzeniem używać go również na kampingu.

piotrulex napisał(a):Jakoś na wakacjach nie chciałbym smrodzić sąsiadom szukającym relaksu, ciszy i spokoju ...

Nawet gotowanie parówek czy smażenie jajecznicy na śniadanie powoduje rozchodzenie określonych zapachów, rozumiem, że wszystkie posiłki jadasz w konobach ;)
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 18.06.2014 08:53

Witam,
iwonasob możesz podać link do tego kalkulatora? Ja jadąc z Olsztyna w okolice Makarskiej za drogę zapłaciłam ok 1500 zl w 2 strony z winietami, fakt, że mój samochód pali 5-6 na trasie, ale i kilometrów więcej przejechałam...
Pozdrawiam
marzena
iwonasob
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 20.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonasob » 18.06.2014 12:32

"Przepraszamy, jeszcze nie możesz umieszczać linków w swoich postach. Jest to funkcja dostępna wyłącznie dla forumowiczów o dłuższym stażu.
Uwaga: próby ominięcia tego zakazu mogą skutkować trwałym usunięciem z forum. Nie udzielamy również informacji, od czego dokładnie zależy możliwość umieszczania linków (jeśli będziesz wsytarczająco zaangażowany, na pewno nie będzie z tym problemów)."
:(

Kalkulator podróży do chorwacji
Ten link znalazłam w temacie "Policz zanim pojedziesz"
Mam nadzieję ze też mi wyjdzie trochę mniej za paliwo i opłaty, ale będę liczyć z zapasem :)
pietja10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 16.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietja10 » 18.06.2014 12:55

piotrulex napisał(a):Mi jakoś do głowy nie przychodzi pomysł zabierania ze sobą grilla, pewnie dlatego że mam dom z ogrodem a w nim murowaną grillo-wędzarnię + przenośnego grilla np. na zadaszony taras jak niepogoda. Jakoś na wakacjach nie chciałbym smrodzić sąsiadom szukającym relaksu, ciszy i spokoju ...


Też mam dom z ogrodem i murowaną grilo-wędzarnię i nie wyobrażam sobie, żebym miał z tego sposobu spędzania czasu rezygnować w Chorwacji. Wątpię też, żeby komuś przeszkadzał zapach grilowanych w ziołach rybek i palonego drewna. Prędzej spowoduje u sąsiadów ślinotok i zachęci ich do wpadnięcia z flaszeczką na wizytę.
Za to na maxa wkur...ją mnie osoby zachowujące się zbyt głośno, zwracające za wszelką cenę na siebie uwagę. Nienawidzę tego wieśniackiego puszczania polskich szlagierów na cały regulator, jakby nie można było przez te dwa tygodnie od nich odpocząć i raczej posłuchać czegoś co mają do zaoferowani tamtejsi artyści.
mijagi
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 18.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mijagi » 19.06.2014 21:30

A co myślicie o takim namiocie ICEBERG REFUGE 4 ?
A co do ostatnich postów to jeden nie może się obyć od grilla na wakacjach, a drugi od polskich szlagierów :) Tylko trzeba jakoś w tym wszystkim pamiętać o innych?
A&P
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 03.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&P » 20.06.2014 18:28

Cześć,

właśnie nabyliśmy do naszego namiotu taką oto szafę :) :

pobrane.jpg



oby się sprawdziła :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Campingowe patenty i caravaning - strona 103
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone