Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingi o dobrym standardzie z BASENEM!!!

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dajmon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2003
Campingi o dobrym standardzie z BASENEM!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) dajmon » 21.06.2003 17:47

Witam wszystkich
Szukam jakichkolwiek informacji o campingach z fajnym basenem (najlepiej nie z wodą morską :-)) :) Jeśli ktoś na takowych miał okazję wypoczywać to prosze o jakieś wskazówki. Jeśli oprócz tego byłaby w pobliżu prawdziwie piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza to już byłoby super! Wiem, że w Chorwacji pogodzić te trzy rzeczy (basen,piasek,płytkie morze) jest bardzo trudno :-) więc nie wiem czy to możliwe???? :?:
Cube
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cube » 22.06.2003 13:09

na Campie Danijel kolo Omisa jest basen - niestety nie wiem skad jest tam woda :( Co do piaszczystej plazy to tam jej NIE ma ale moim zdaniem to wlasnie jest PLUS - woda jest duzo czystrza a dno bardziej "zywe". Jest tam duzo cienia i spokuj.... czyli to co tygryski lubia najbardziej :)

p.s.
zawsze zasatnawailo mnie po co komu basen nad morzem??

pozdrawiam i milego wypoczynku
dajmon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dajmon » 24.06.2003 00:06

Cube napisał(a):na Campie Danijel kolo Omisa jest basen - niestety nie wiem skad jest tam woda :( Co do piaszczystej plazy to tam jej NIE ma ale moim zdaniem to wlasnie jest PLUS - woda jest duzo czystrza a dno bardziej "zywe". Jest tam duzo cienia i spokuj.... czyli to co tygryski lubia najbardziej :)

p.s.
zawsze zasatnawailo mnie po co komu basen nad morzem??

pozdrawiam i milego wypoczynku


Wielkie dzięki za podpowiedź i nakierowanie na jeden z takich campingów. Basen przydaje się żeby sobie bezstresowo popływać - wielkie głębiny nerwicują mnie :-) a poza tym, to jak byłem w Hiszpanii to się pływać nie dało - tak morze dawało czadu - nie wiem czy w Chorwacji może jest spokojniejsze? Oby tak

Pozdrawiam
dajmon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dajmon » 05.07.2003 11:10

Czy ktoś jeszcze napotkał na taki camping?? o którym pisałem w temacie?? proszę o wszelkie pomocne informacje :-) wyjeżdzam koło 20 lipca wiec jeszcze troche czasu na rozeznanie :-)
dajmon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dajmon » 05.07.2003 11:12

Cube - a powiedz mi, masz może jakieś namiary internetowe na ten camping? moze jakaś stronka www? byłeś tam osobiscie? może pamietasz ceny campingu?
Pozdrawiam :-)
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 05.07.2003 11:49

dajmon napisał(a):Cube - a powiedz mi, masz może jakieś namiary internetowe na ten camping? moze jakaś stronka www? byłeś tam osobiscie? może pamietasz ceny campingu?
Pozdrawiam :-)


Pozwalam sobie odpowiedzieć w imieniu Cube, bo sam byłem na tym kampingu.
Strona www z cenami: http://www.idila.net/camp/engl_4.html
Natomiast sam basen (nieduży) jest w istocie OBOK kampingu, przy hotelu po sąsiedzku. Szczerze mówiąc nigdy się tam nie kąpaliśmy - woda w morzu była zdecydowanie bardziej interesująca.

PozdraV
J
dajmon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dajmon » 05.07.2003 12:31

Jacunio, dzięki za podpowiedź!

Pozdrawiam
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003
Po co basen nad Adriatykiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 07.07.2003 13:15

dajmon napisał(a):Wielkie dzięki za podpowiedź i nakierowanie na jeden z takich campingów. Basen przydaje się żeby sobie bezstresowo popływać - wielkie głębiny nerwicują mnie :-) a poza tym, to jak byłem w Hiszpanii to się pływać nie dało - tak morze dawało czadu - nie wiem czy w Chorwacji może jest spokojniejsze? Oby tak

Pozdrawiam

Kto lubi morze i pływać i choć raz pojedzie nad Adriatyk nie będzie chciał siedzieć na basenie.
Głebiny owszem są, ale jakie piękne. Płytkie wody też można znależć. Tak jak nad Bałtykiem rzadko można popływać tak nad Adriatykiem rzadko można nie popływać - woda jest spokojna jak w jeziorach.
Jeżeli nie należysz to tej kasty zblazowanych turystów co to jadą na jakieś Kanary czy Antalaye by potem siedzieć z piwem przy basenie, to zachwycisz się Adriatykiem.
I nie bój się słonej wody - wcale nie trzeba się ostro płukać (no może oczy i plastikowe maski, rurki materace)- żona moja mając delikatną cerę nigdy nie miała tak ładnej po kąpieli w czystym Adriatyku. A jakbyś widział jak oni uzdatniają wodę w basenach...:((((( - ja widziałem i dlugo potem do basenów nie wchodziłem...
A dla wielu nurkowanie z maską i rurką w Adriatyku jest największą atrakcją.
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002
Re: Po co basen nad Adriatykiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 07.07.2003 14:23

DarekJ napisał(a):żona moja mając delikatną cerę nigdy nie miała tak ładnej po kąpieli w czystym Adriatyku.


Oczywiście nikt Koledze nie wierzy i w związku z tym domagamy się dowodów w postaci fotografii delikatnej cery żony.

Prawda, Panowie? :D :D :D
J
dajmon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dajmon » 07.07.2003 14:38

no własnie! domagamy sie fotki :-)
prosimy o dowód rzeczowy :-)
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 07.07.2003 16:06

a ja drodzy koledzy miałam taką przygodę
Tak jak radził Darek 3 nie wziełam prysznicu po kąpieli w morzu Śródziemnym byliśmy na kampie w okolicy Montpellier w Carnon pojechaliśmy na zakupy ( w naszym samochodzie nie było klimy ) po pewnym czasie wszystko zaczeło nas piec i gryźć ( zrobiła to sół w reakcji z potem ) od tej pory po każdym wyjściu z wody staram sie spłukać słodka woda - naprawdę warto :!: :!: :!:
pozdrówka
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
cera po kapieli w Adriatyku

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 07.07.2003 16:25

Zazdroszcze tej cery Twojej zonie.Ja musiałam wchodzic pod prysznic takie jest nasolenie ze moja skora tego nie wytrzymuje .sol piecze , moj mąz widocznie ma podobna, bo nigdy nie wchodzi pod prysznic choc nurkuje po kilka godzin najmniej 2.A swoja droga nawet kobiety chetnie zobacza fotke Twojej zony :D
Ostatnio edytowano 07.07.2003 17:40 przez petris, łącznie edytowano 1 raz
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 07.07.2003 16:28

inga!!! napisał(a):po pewnym czasie wszystko zaczeło nas piec i gryźć ( zrobiła to sół w reakcji z potem )


Oczywiście tu również domagamy się szczegółowej dokumentacji fotograficznej spieczonych i obgryzionych miejsc... :D :D :D
Może być nawet rok po fakcie... :wink:

J
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003
Słona woda aż tak nie szkodzi

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 08.07.2003 10:12

inga!!! napisał(a):a ja drodzy koledzy miałam taką przygodę
Tak jak radził Darek 3 nie wziełam prysznicu po kąpieli w morzu Śródziemnym byliśmy na kampie w okolicy Montpellier w Carnon pojechaliśmy na zakupy ( w naszym samochodzie nie było klimy ) po pewnym czasie wszystko zaczeło nas piec i gryźć ( zrobiła to sół w reakcji z potem ) od tej pory po każdym wyjściu z wody staram sie spłukać słodka woda - naprawdę warto :!: :!: :!:
pozdrówka

Nie pisałem, żeby w ogóle się nie płukać :lol: , tylko nie jest to aż takie ważne i nie musi być dokładne po każdej kąpieli. A poza tym Lazurowe Wybrzeże to nie jest to samo co Adriatyk :D
A zdjęcie żony pokażę, ale po powrocie z tegorocznego wojażu do HR - pod koniec sierpnia :wink: :wink: :wink:
Co rok obiecuję sobie, że następnego lata pojedziemy się w jakieś inne miejsce, aby zobaczyć i poznać coś innego, ale jak się zbliża lato i wraca dyskusja o Chorwacji to aż skręca, żeby znowu pojechać do pięknej Dalmacji :) .... i w końcu zapadła decyzja: jedziemy znowu...
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 08.07.2003 11:04

NIE BĘDĘ SIĘ ROZWODZIĆ NAD CERĄ BO KAŻDY "CZUJE" KIEDY SIE POWINIEN UMYĆ :wink: :wink: MAM PYTANIE TROCHĘ NIE W TEMACIE - ALE SZUKAM KOGOŚ KTO BYŁ NA CAMPIE W JAGODNEJ. CZY TAM SĄ LODÓWKI ?! A JAK NIE TO CZY BEZ TEGO DA RADĘ :?: :coool:
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Campingi o dobrym standardzie z BASENEM!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone