Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingi o dobrym standardzie z BASENEM!!!

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 09.07.2003 16:37

Widziałam kamp w Jagodnej w 2000 roku chyba jest prywatny bardzo stromo położony na półkach skalnych odnioslam wrażenie że panują tam bardzo spartańskie warunki. Wiekszość ludzi na kampie to osoby nurujące piękne widoki pod wodą sama sprawdziłam podkreślam bardzo strome zejście do morza sama wchodiłam po drabince zamocowanej w skale lodówek nie widziałam ale podkreślam było to w 2000 roku.
Grazka :hut:
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 10.07.2003 08:30

inga!!! napisał(a):Potwierdzam ibardzo żałuję że nie będzie Ciebie wśród nas ale pozwole sobie w imieniu wszystkich forumowiczów serdecznie Ci podziękować jak wrócimy to wszystko opowiemy no prawie wszystko Dzięki!!!!!!!! ps. Wolałam ;pierniki'' ale teraz zmieniam zdanie!!! Inga0@buziaczekPL!!!

Podziękujecie jak Wam się tam spodoba bo w końcu nie wszystkim musi się podobać to samo.
Ja też lubię pierniki - te w czekoladzie. I czasami jeżdżę po nie do krzyżackiego grodu, który zresztą mi się podoba. Tylko ludzie tam czasami są jacyć dziwnie zacietrzewieni...
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003
Jagodna

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 10.07.2003 08:42

grazka napisał(a):Widziałam kamp w Jagodnej w 2000 roku chyba jest prywatny bardzo stromo położony na półkach skalnych odnioslam wrażenie że panują tam bardzo spartańskie warunki. Wiekszość ludzi na kampie to osoby nurujące piękne widoki pod wodą sama sprawdziłam podkreślam bardzo strome zejście do morza sama wchodiłam po drabince zamocowanej w skale lodówek nie widziałam ale podkreślam było to w 2000 roku.
Grzka :hut:

Oprócz zejść do wody po drabinkach przy skałach, są dwie nieduże plaże (z normalnym dojściem do wody) do których schodzi sie łagodną ścieżką. Kawałek zatoczki jest odgrodzony linką przed łodziami. Sanitariaty byly przeciętne ale może rozbudowali.
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 10.07.2003 09:04

Nawet gdyby zejscie do morza wyglądało jak kawałek orlej perci to i tak nic by nie zmieniło naszych zamiarów to już postanowione startujemy 11 07 godz.5 oo mamy zamiar być na kampie 12 07 około 16 oo ,w razie czego to i tak nam zostaje druga część urlopu i niezawodne rudine. ps Ach ci sąsiedzi!!! Inga + reszta!!!
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 10.07.2003 09:43

a ja się troche przestraszyłam!! :?: czy dzieci radzą sobie z tą plażą? w razie czego faktycznie można gdzieś indziej ....ale..
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
Campingi o dobrym standardzie z BASENEM!!! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone