Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Campingi o dobrym standardzie z BASENEM!!!

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 08.07.2003 11:30

pytaliśmy oto samo darka za jego doradą kupiliśmy lodówkę w makro 28 l bardzo fajna były w promocji przyda się na następne lata pozdrówka inga !!!
Ostatnio edytowano 08.07.2003 12:24 przez inga!!!, łącznie edytowano 1 raz
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 08.07.2003 12:21

ile takie triko w makro bo też nastawiam się na zakup a coś na szaleństwa trzeba zostawić :lol:
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 08.07.2003 12:33

z zasilaczem około 350 zł 28 l ale można taniej np 25 l itp ... nie mogliśmy ryzykować bez bo jedzonko bierzemy zPolski a tam nie wiemy czy są...inga
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 08.07.2003 12:38

ja ostatnio widziałam w OBI taką za 199zł ale nie zwróciłam uwagi czy z zasilaczem no i na pewno mniejsza-ale może wystarczy :wink:
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 08.07.2003 12:58

koszt zasilacza to około 100 zl lodówki w Obi były bez zasilacza nie zbyt atrakcyjne 50 zl to żadna różnica ,szukajcie włoskich itp z atestem TUV inga!!!
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 08.07.2003 13:27

Dzięki za wskazówki-poszukam jeszcze w takim razie-ale już mało czasu zastało :!: :!: z czego oczywiście się cieszę :D
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003
Lodówki

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 08.07.2003 14:33

espeso napisał(a):...ALE SZUKAM KOGOŚ KTO BYŁ NA CAMPIE W JAGODNEJ. CZY TAM SĄ LODÓWKI ?! A JAK NIE TO CZY BEZ TEGO DA RADĘ :?: :coool:

W tamtym roku nie było lodówek na tym kempingu. Więc pozostaje to co radziłem i radzi Inga - lodówka samochodowa.
Jeżeli chodzi o zasilacze, to się dzielą na te z wentylatorem (nie grzeją się, ale robią szum) i bez wentylatora - grzeją się co może mieć znaczenie przy dużych upałach. Sam miałem 2 lata kombinowany zasilacz z wentylatorem (z komputera PC :D ) i spisał się b.dobrze mimo, że robił szum (sama lodówka też robi szum). Teraz kupiłem mniejszy bez wentylatora - włączyłem go w chałupie na kilka godzin na próbę i dość mocno się grzeje co mnie niepokoi :( .
W makro widziałem teraz też zasilacze które są jednocześnie pompką do dmuchania materacy - bardzo ciekawe i pożyteczne rozwiązanie ale ja już kupiłem :(
Ostatnio edytowano 08.07.2003 14:50 przez DarekJ, łącznie edytowano 1 raz
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003
Jagodna

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 08.07.2003 14:49

Po Waszych wypowiedziach widać, że kilka osób wybiera się do Jagodnej. Cieszę się, że Wam to też po części doradziłem tym bardziej, że tego kempingu nie podają żadne wykazy (ja też info o nim dostałem od znajomych) no i cały Hvar jest warty zobaczenia.

Mam nadzieję że przeczytaliście wszystko (w tym i innych wątkach) co chciałem Wam przekazać i o tym, że przeżyliśmy tam potężną, kilkugodzinną burzę 8O, i tym że pogryzły mnie tam jakieś muchy :( i w końcu o tym karkołomnym i niesamowitym dojeżdzie 8O .
Ale warto :D :D :D :D :D
Nam tam się podobało no i zawsze w zapasie są 2 kempingi w niedalekiej Jelsie.
Ja w tym roku raczej bedę obstawiał Prapratno i Rudine lub jeszcze coś innego za Dubrownikiem i to dopiero w sierpniu :x

Życzę wszystkim udanego pobytu i pogody.
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 08.07.2003 15:08

DZIĘKI, DZIĘKI :D za te wszystkie informacje i cierpliwość do żółtodzibów :lol:
Adzia
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 08.07.2003
Lodówki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adzia » 08.07.2003 18:39

Ja mam też lodówkę z Makro i polecam mój model. Mozna ją postawić tak jak normalną lodówkę i włożyć półeczki. Bardzo przydatne przy dłuższych pobytach w jednym miejscu nie trzeba "kopać" w poszukiwaniu jedzonka. :D
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 08.07.2003 20:02

Do Darka3!!! Na zasilaczu pisze że może pracować temp. dop.130 C moja pracowała całą dobę grzał się zasilacz ale nic się nie stało.Wielkie dzięki za wszystkie rady były bardzo pomocne Po powrocie podzielimy się swoimy wrażeniami - żeby wszyscy chcieli tak pomagać........Inga!!!!!!
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 08.07.2003 20:15

wracając do burzy i do muszek oraz innych "atrakcji" dodatkowych - przecież jesteście cali??? i chce wam się znowu tam pchać??? :hut:
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003
Jeszcze raz o Jagodnej

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 09.07.2003 08:30

espeso napisał(a):wracając do burzy i do muszek oraz innych "atrakcji" dodatkowych - przecież jesteście cali??? i chce wam się znowu tam pchać??? :hut:

Zeszłoroczne lato było takie nietypowe stąd i te burze i muchy.
Generalnie w Chorwacji nie zauważyłem żadnych komarów tylko wtedy te muszki na które musiałem być uczulony bo nacieki i swędzenie miałem jeszcze kilka dni. Potwierdził to na tym forumjeszcze ktoś inny kto był Jagodnej w tamtym roku. Mojej żony albo nic nie pogryzło albo nie odczuła tego.
A burzy takiej jak tam to życiu nie przeżyłem. Huk niemiłosierny noszony po wodzie, sciana wody nie przez 10min ale przez 2 godziny!!! 8O. Pod namiotem miałem łóżko wodne (namiot przetrzymał - w końcu Campus), ale po wszystkim na kempingu nie było nawet kałuż. Po tej burzy żona zraziła się trochę do tego miejsca i wcześniej wyjechaliśmy stamtąd. Ale teraz Jagodną wspomina dobrze.
:)
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 09.07.2003 09:54

DARKU J
jesteś nieocenioną skarbnicą wiedzy , szkoda że wtym roku nie jedziecie do Jagodnej .Jak znajdziecie równie ciche i miłe miejsce wakacjowania to też daj znać. Ja znam jedno fantastyczne dla tych którzy lubią las i cisze ale to "tylko" Polska :wink:
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 09.07.2003 14:08

Potwierdzam ibardzo żałuję że nie będzie Ciebie wśród nas ale pozwole sobie w imieniu wszystkich forumowiczów serdecznie Ci podziękować jak wrócimy to wszystko opowiemy no prawie wszystko Dzięki!!!!!!!! ps. Wolałam ;pierniki'' ale teraz zmieniam zdanie!!! Inga0@buziaczekPL!!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Campingi o dobrym standardzie z BASENEM!!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone