Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remoncie

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wredny pluszak
Autostopowicz
Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remoncie

Nieprzeczytany postnapisał(a) wredny pluszak » 16.08.2007 18:16

:D Polecam wymieniony kemping. Byłem na nim 5 czy 6 razy . Spotykam ludzi którzy wracają co roku. Plaża 50 m od kempu. Woda ciepły kryształ. Widok z kempu i plaży na Park Narodowy Paklenica. W łazienkach (tegoroczny remont) zawsze ciepła woda, kilka kabin, nawet suszarki do włosów :) , kto oczywiście potrzebuje. Na dzień dobry gospodarz pędzi w winkiem czy rakiją. Polecam . Bliższe info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
beta1
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) beta1 » 16.08.2007 20:47

Hej.Podaj dokładnie gdzie on sie znajduje,w jakiej miejscowości,może jakieś fotki,czy jest cos ciekawego do zwiedzania w okolicy?pozdrawiam.
Agata_A
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agata_A » 21.09.2007 12:38

Witam! Dwa dni temu wróciłam z Chorwacji i byłam właśnie na campingu Puntica w Razanacu. Jest to malutka miejscowość położona 17km od Zadaru. Idealne miejsce na wypoczynek, cisza, spokój. Sam camping faktycznie rewelacja. Zawsze czysto, cenowo też super, sporo Polaków i gospodarz bardzo miły :) Pozdrawiam gorąco
Tomcroek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomcroek » 01.12.2007 00:11

Agata_A napisał(a):Witam! Dwa dni temu wróciłam z Chorwacji i byłam właśnie na campingu Puntica w Razanacu. Jest to malutka miejscowość położona 17km od Zadaru. Idealne miejsce na wypoczynek, cisza, spokój. Sam camping faktycznie rewelacja. Zawsze czysto, cenowo też super, sporo Polaków i gospodarz bardzo miły :) Pozdrawiam gorąco

Cześć
Jeśli możesz, to proszę o jakieś zdjęcia campu/plaży i info o zacienieniu, a może camp ma swoją stronę ?
Proszę również o podanie konkretnych cen za osobę, namiot, samochód, prąd itd.
Pozdrawiam :D
Agata_A
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agata_A » 01.12.2007 00:55

Cześć!! To jest stronka campingu http://www.camping-puntica.hr
Jest wszystko dokładnie opisane wraz z cennikiem i zdjęciami samego campu a także plaży. Ja jestem bardzo zadowolona, warunki naprawdę rewelacyjne. Jeśli chcesz mogę przesłać Ci na maila parę fotek np. łazienek,kuchni itp. Pozdrawiam!
[/quote]
eliza_12
Croentuzjasta
Agata

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza_12 » 07.12.2007 22:46

Agata Jeśli dobrze przeczytałam to za apartament z czterema łóżkami w sezonie 40 euro ?
Czy Ty byłaś w namiotach czy w tych apartamentach ? Czy do tej miejscowości dojeżdża się autem czy trzeba skorzystać z promu ? My wyjeżdżamy w cztery rodziny razem 12 osób z dziećmi i taki camping z takimi apartamentami bardzo by mi odpowiadał. Byłam już klika razy z Eurocampem ale w tym roku się podnieśli i dlatego szukam czegoś na własną rękę. A może masz jakiś tani , godny polecenia apartament. Jadę pierwszy raz do Cro więc region nie ma znaczenia.
Pozdrawiam Ela
Agata_A
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agata_A » 08.12.2007 10:17

Ja też byłam w tym roku pierwszy raz i niestety nie mogę Ci nic innego polecić poza campingiem Puntica, na który według mnie warto się wybrać. Apartamentów nie widziałam bo byłam camperem ale jeśli taka cena jest w cenniku to tak na pewno jest w rzeczywistości. Ceny za camping się zgadzają, a poza tym właściciel jest super i zawsze można negocjować ceny :)) Do Razanacu dojeżdza się autem. Do Zadaru i Pagu jest po ok 20km. Pozdrawiam!
m.m.m
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) m.m.m » 07.01.2008 23:47

Jeśli chodzi o czystość to jest jeden czyściejszych campów w Chorwacji, a trochę ich zwiedziłem. Sanitariaty po kapitalnym remoncie. Pani sprząta je kilka razy dziennie. Jest tam też kuchnia z dużą lodówką, nową kuchnią i pralką do dyspozycji gości. Sam camp nie wielki (rodzinny). Bardzo sympatyczna atmosfera, idealny na parodniowy postój i miejsce wypadowe na zwiedzanie Zadaru oraz Pagu. CAMP PUNTICA polecam szczególnie turystom z małymi dziećmi ze względu na sanitariaty, bliskość miejskiej plaży, totalną ciszę (jeszcze brak komercji) oraz za rodzinną atmosferkę. Mam kilka fotek, chętnie się nimi podzielę. Pozdrawiam :D
zet
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) zet » 03.02.2008 22:31

witam i mam pytanie czy na camping dojadę przyczepą campingową ?
te rejony zaliczam pierwszy raz
dziekuję za każdą odpowiedz
pozdrawiam
m.m.m
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) m.m.m » 04.02.2008 20:34

Tak. Oczywiście jest tam miejsce na przyczepę lub kampera. Proszę podać maila prześlę fotki oraz dodatkowe wskazówki.
Pozdrawiam
8)
zet
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) zet » 04.02.2008 23:01

Dziękuję za odpowiedź czekam na fotki i więcej informacji moj e-mail:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dziękuję, pozdrawiam. :D
ppeterson
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) ppeterson » 05.02.2008 11:46

Jeśli mogę się dołączyć to również poproszę o fotki na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zet
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) zet » 08.02.2008 12:44

dziękuję za fotki, właśnie czegoś takiego szukalismy niedużego w okolicach Zadaru dzięki jeszcze raz pozdrawiam :lol: :lol: :lol:
mlodyszejniol
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlodyszejniol » 08.02.2008 13:28

Jak mógłbym prosić też o fotki e-mail to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Tomcroek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomcroek » 03.03.2008 14:06

Agata_A napisał(a):Cześć!! To jest stronka campingu http://www.camping-puntica.hr
Jest wszystko dokładnie opisane wraz z cennikiem i zdjęciami samego campu a także plaży. Ja jestem bardzo zadowolona, warunki naprawdę rewelacyjne. Jeśli chcesz mogę przesłać Ci na maila parę fotek np. łazienek,kuchni itp. Pozdrawiam!
[/quote]

Cześć
Poproszę o fotki mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam :wink:
Następna strona

Powrót do Kempingi