Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remoncie

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mxk
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.03.2013
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) mxk » 06.03.2013 00:08

Witam, byłem na tym campie od 25.06 do 5.07 2011r. Jak większość osób mogę gorąco polecić ten camp. Byliśmy z 2 letnim dzieckiem i byliśmy bardzo zadowoleni (przenieśliśmy się z Pagu z Simuni Village camp). Toalety były bardzo czyste, co prawda były tylko po 3 natryski,toalety i umywalki oczywiście oddzielnie dla pań i panów ;) ale nigdy nie czekaliśmy w kolejce, natomiast zdarzyło się że spadło ciśnienie pod prysznicem (może 2 krotnie przez cały pobyt) Kilka natrysków zewnętrznych rozmieszczonych w różnych miejscach i tak samo miejsca do mycia naczyń. Na terenie jest duży grill oraz kuchenki (bezpłatne) i lodówki (płatne). Na zdjęciach na stronie jeszcze tego nie ma ale już wtedy była duża altana ze stołami i ławkami. Co do ulicy to camp jest praktycznie na końcu wioski i mało co tam jeździ. Plaża całkiem sympatyczna. Jeżeli ktoś potrzebuje piasku to można pojechać do Ninu (ok 15km) lub jak ktoś ma maskę do nurkowania to 10m od brzegu można wydobyć sporo piachu z dna (mój synek miał nagle wielu kolegów:) ) Spotkaliśmy również sympatycznych Polaków z dziećmi w podobnym wieku co nasz syn. Dzieci się świetnie bawiły na mini placu zabaw a my mogliśmy popijać winko od gospodarza obserwując nasze pociechy.

Tak w skrócie to polecam ten camp dla wszystkich szukających cichego i taniego campingu na dłużej. Razanac jest dobrą bazą wypadową do Paklanicy, Krka, Plitvice, Pag, Zadar, Kornati, Pag, Szibenik.

Mam nadzieję że informacje okażą się komuś pomocne.
Pozdrawiam
Jeżeli
mxk
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.03.2013
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) mxk » 06.03.2013 00:19

Jeszcze dodam że osoby jadące pod namiot nie będą miały problemu z wbijaniem szpilek czy śledzi (ziemia gliniasta raczej bez kamieni) o odległościach do sklepu już ktoś wcześniej pisał a co do cen to były niższe niż na campie w simuni ale dokładnych cen już nie pamiętam. Na większe zakupy jeździliśmy do Zadaru do Lidla (jest praktycznie na początku więc nie trzeba kluczyć po mieście).
To już chyba wszystko.
Jeżeli ktoś będzie miał pytania służę pomocą.

Pozdrawiam
gal86
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.04.2013
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) gal86 » 05.04.2013 16:47

matys76
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.08.2013
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) matys76 » 07.08.2013 08:10

Witam
czy ktoś tu był ostatnio w 2013 roku
wybieramy sie tam i szukam najnowszych opinii
matys76
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.08.2013
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) matys76 » 18.08.2013 11:45

Witam
Właśnie wróciłem z tego kempingu od 10.08 do 17.08.2013.
Kemping mały ale blisko plaży , nie jest mocno zacieniony tylko tamaryszki ale to wystarczało. Toalety i łazienki bardzo czyste sprzątane kilka razy dziennie. Nie trzeba przejściówki do prądu , można wypożyczyć lodówkę. Gospodarze rewelacja mili pomocni można się dogadać po Polsku i po Angielsku. Na kempingu jest duży grill do dyspozycji gości oraz kuchenka gazowa obok grilla. Można kupić Rakije, wino i Prosek. Plaża mała ale zupełnie wystarczająca można było przejść 100 metrów w prawo na drugą plaże. Potrzebne buty do wody ale nie widzieliśmy jeżowców.
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu ale przypuszczam że na przyszły rok trzeba będzie rezerwować miejsca bo jak my wyjechaliśmy to już nie było miejsca.
Polecam
mariotychy
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.06.2014
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariotychy » 17.06.2014 17:52

Pytanko

wybieramy się w połowie lipca pod namiot do Puntica. Czy wcześniej rezerwować miejsce?
PiM
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 16.06.2014
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiM » 22.06.2014 20:03

My podobnie :) Połowa lipca kamp.. najprawdopodobniej Puntica... wczoraj wysłałam do nich mejla z zapytaniem o cenę i możliwość rezerwacji... czekam na odpowiedź. Dam znać jak odpiszą.
marcin0k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 182
Dołączył(a): 04.10.2013
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin0k » 06.06.2015 22:36

Witam. Za tydzień wybieram się na ten camping. Pytanie dla osób które były w Razanac. Czy warto brać rowery? Czy jest tam jakiś płaski odcinek który nadawał by się na wycieczki rowerowe z 5 letnim dzieckiem?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.06.2015 14:18

marcin0k napisał(a):Witam. Za tydzień wybieram się na ten camping. Pytanie dla osób które były w Razanac. Czy warto brać rowery? Czy jest tam jakiś płaski odcinek który nadawał by się na wycieczki rowerowe z 5 letnim dzieckiem?


To zależy jakie dystanse chcecie pokonywać.
Po samym miasteczku? Jakoś ujdzie ale dużego wyboru nie ma. Dwie drogi na krzyż.
Dłuższe wycieczki np. po głównej i w miarę płaskiej drodze na Pag strach bo duży ruch.
Pamiętaj, że nie ma tam ścieżek rowerowych.
marcin0k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 182
Dołączył(a): 04.10.2013
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin0k » 07.06.2015 14:40

Na google earth wzdłuż morza w lewo od Puntuci widać jakby scieżkę... To jakaś droga czy tylko tak wygląda z lotu ptaka?
Wolę unikać głównych dróg bo jazda z 5 latkiem zbyt ryzykowna. Z drugiej strony nie chodzi o jakieś zapuszczanie się a o jazde rekreacyjną po lub koło wioski.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.06.2015 14:49

To w lewo od campu to kawałek asfaltu. Kawałek bo do strefy "osiedlowej". Potem przechodzi w polną drogę z kamieniami. Na tym "osiedlu" można pojeździć ale to trochę nudne wzdłuż murków, bez widoków.
marcin0k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 182
Dołączył(a): 04.10.2013
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin0k » 07.06.2015 17:36

Dzięki , może ta polna droga z kamieniami. Młody dobrze sobie radzi w terenie gorzej pod góre. Rowery biorę - przetestuję okolice i dam relacje po powrocie.
marcin0k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 182
Dołączył(a): 04.10.2013
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin0k » 08.07.2015 14:32

Wróciłem z kampingu Puntica i mogę podzielić się swoimi wrażeniami.
Razanac
Sama miejscowość dość mała i bardzo spokojna. Pięknie położona- znakomite widoki. Sklepik gdzie można kupić coś do jedzenia i picia 4 minuty pieszo od campu. Obok drugiego sklepu restauracja 10 min. (pyszna pizza)... na przeciwko kawiarnia z bardzo dobrymi lodami.
Sama miejscowość to znakomite miejsce wypadowe choćby do Zadaru, Ninu czy wyspy Pag

Plaża
Wystarczy zejść uliczką w dół. Patrząc na google mapę miałem obawy czy to nie będzie męczące ale w rzeczywistości plaża jest baaardzo blisko (30sek-1min w zależności jak kto chodzi ;) )
Plaża oczywiści kamienista- drobne kamienie. Morze czyściutkie, atrakcyjne dla osób snurkujących (wiele gatunków kolorowych ryb)

Camp
Łazienki bardzo czyste i czyszczone nawet jak były czyste :) Ciepłej wody nigdy nie brakowało.
W czasie naszego pobytu większość camperów i przyczep- bardzo spokojne i kulturalne towarzystwo głównie z niemiec i holandii. My mieliśmy duży namiot- obok apartamentów. Znajomi wynajmowali apartament i również bardzo byli zadowoleni.
Ceny dostępne na stronie -wg. mnie bardzo niskie.

Minusów ciężko jest mi się doszukać, może jedynie mrówki trochę nas drażniły :smo:

Osoby wybierające się w tą okolice muszą być świadome, że potrafi tam konkretnie dmuchnąć. Z gór przez dwa dni wiał tak silny wiatr, że na co dzień spokojna zatoka wyglądała naprawdę bardzo groźnie a namiot wyszarpało konkretnie.

Jeszcze jedno...pod naszym namiotem ukrył się ciekawy osobnik fotka poniżej
Załączniki:
skorpion.jpg
Skorpion pod namiotem
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 23.07.2015 11:18

Witam,
gdzieś przeczytałam, że w wodzie jest piasek. Czy to prawda? Jakiej wielkości są parcele. Mam namiot 6x4 m i nie wiem czy tam się zmieści. Szukam na gwałt czegoś, ponieważ przerażają mnie pożary w okolicach Stonu, a tam mieliśmy w tym roku jechać...
Pozdrawiam
Marzena
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.07.2015 16:24

marenad napisał(a):Witam,
gdzieś przeczytałam, że w wodzie jest piasek. Czy to prawda?


Witam.

Piasek w bałtyckim znaczeniu? Nie.
Są kamyczki większe i mniejsze.

Pzdr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remoncie - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone